Ми  раді вітати Вас на офіційному сайті нашої гімназії!

Сайт адресовано тим, кому цікаво знати все про наш заклад освіти. Нам небайдужі ваші думки про нашу школу та наш сайт. Залишайте ваші відгуки та пропозиції. Будемо вдячні розумним та цікавим пропозиціям та зауваженням!

Пріоритетні напрямки роботи гімназії:

·     створення умов для здобуття загальної середньої освіти на підвищеному рівні;

·     запровадження засад європейського виміру в освіті, виховання почуття співпраці  та співробітництва;

·     створення в гімназії відкритого інформаційного освітнього середовища;

·     формування й розвиток соціально зрілої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, особистості, підготовленої до професійного самовизначення;

·     створення умов для самореалізації та розкриття індивідуальних здібностей учнів,  їх морального та фізичного розвитку;

·     розвиток ефективної співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу.

Освітній процес забезпечують 44 педагога, з них вищу кваліфікаційну категорію мають  28 чоловік, звання «вчитель-методист» - 19.

Матеріально-технічна база:

в гімназії функціонують медичний кабінет, актова зала, спортивна зала, бібліотека, кабінет психолога, їдальня на 200 місць; 34 кабінети, які забезпечені сучасною методичною та дидактичною літературою; 4 кабінети обладнані інтерактивними дошками, 26 - комп’ютерною технікою, мультимедійними комплексами, TV.

В гімназії у наявності пандус - доступ до І поверху.

Профілі навчання:

·     суспільно – гуманітарний напрям (історичне відділення);

·     природничо-математичний напрям (поглиблене вивчення математики);

·     філологічний напрям (відділення української мови та літератури);

·     технологічний напрям (інформаційно-технологічний профіль).

Участь в експериментальній роботі та проектах:

-           2011-2016 р.р. експериментальний навчальний заклад обласного рівня за  темою: «Використання Інтернет – та медіаосвітніх технологій у навчально-виховному процесі сучасної школи та їх вплив на становлення інноваційної особистості»;

-           з 2012 р. гімназія є учасником обласного науково-педагогічного проекту "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх";

-           2015-2017 р.р. - учасник Міжнародного проекту «Міксіке».

Викладання у закладі ведеться українською мовою.

Починаючи з 5-го класу, учні працюють за гімназійними програмами. В окремих класах використовуються елементи програми «Росток».
- З метою більш глибокої підготовки учнів надаються додаткові години на поглиблене вивчення предметів: української мови, англійської мови, історії України, математики, інформатики.
- Освітній процес в класах з поглибленим вивченням математики  здійснюється за лекційно-практичною формою навчання.

Мережу закладу складають 23 класи загальною кількістю близько 670 учнів.

Гімназія №3 - це  творча родина однодумців педагогів,  учнів та батьків, це можливість реалізації Ваших мрій

15 груд. 2017

Шкільний фестиваль презентацій креативних лідерських проектів
Сьогодні у гімназії відбувся фестиваль презентацій креативних лідерських проектів серед учнів 4(8) класів. Проект 4(8)-А класу "Небезпека сучасних девайсів та Інтернету" переміг в номінації "Актуальна ідея"; проект 4(8)-Б кл. "Усміхнена гімназія"-в номінації "Оригінальна презентація"; проект 4(8)-В кл. "Тварини-брати наші менші"-в номінаціях "Творчий проект" та "Спільна думка"; проект 4(8)-Г кл. "Рятівник"(Енергозбереження) був кращий в номінації "Креативне мислення". Вітаємо!!!!
14 груд. 2017

ІТ-школа ДНІПРО
11 грудня в проекті "ІТ-навчання учителів інформатики та обдарованих учнів" на базі гімназії №3 стартував новий напрямок "С# на основі проектної методики"
13 груд. 2017

Учні гімназії відвідали базу полку "Дніпро-1"
Учні 6(10)-А класу (класний керівник Федіна Ю.П.) відвідали базу полку патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1"

7 груд. 2017

Вітаємо з перемогою у Міжнародній вікторині!
Наші учениці стали переможцями вікторини «Факти про Естонію, Латвію, Україну та Грузію» у рамках проекту «Міксіке в Україні».
7 груд. 2017

Година Коду 2017
Сьогодні учні гімназії взяли участь у Годині Коду. Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу.
6 груд. 2017

Новини стрілецького гуртка
Майбутні чемпіони світу та олімпійські чемпіони відзначили 26-річчя створення Збройних Сил України.