Ми  раді вітати Вас на офіційному сайті нашої гімназії!

Сайт адресовано тим, кому цікаво знати все про наш заклад освіти. Нам небайдужі ваші думки про нашу школу та наш сайт. Залишайте ваші відгуки та пропозиції. Будемо вдячні розумним та цікавим пропозиціям та зауваженням!

Пріоритетні напрямки роботи гімназії:

·     створення умов для здобуття загальної середньої освіти на підвищеному рівні;

·     запровадження засад європейського виміру в освіті, виховання почуття співпраці  та співробітництва;

·     створення в гімназії відкритого інформаційного освітнього середовища;

·     формування й розвиток соціально зрілої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, особистості, підготовленої до професійного самовизначення;

·     створення умов для самореалізації та розкриття індивідуальних здібностей учнів,  їх морального та фізичного розвитку;

·     розвиток ефективної співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу.

Освітній процес забезпечують 44 педагога, з них вищу кваліфікаційну категорію мають  28 чоловік, звання «вчитель-методист» - 19.

Матеріально-технічна база:

в гімназії функціонують медичний кабінет, актова зала, спортивна зала, бібліотека, кабінет психолога, їдальня на 200 місць; 34 кабінети, які забезпечені сучасною методичною та дидактичною літературою; 4 кабінети обладнані інтерактивними дошками, 26 - комп’ютерною технікою, мультимедійними комплексами, TV.

В гімназії у наявності пандус - доступ до І поверху.

Профілі навчання:

·     суспільно – гуманітарний напрям (історичне відділення);

·     природничо-математичний напрям (поглиблене вивчення математики);

·     філологічний напрям (відділення української мови та літератури);

·     технологічний напрям (інформаційно-технологічний профіль).

Участь в експериментальній роботі та проектах:

-           2011-2016 р.р. експериментальний навчальний заклад обласного рівня за  темою: «Використання Інтернет – та медіаосвітніх технологій у навчально-виховному процесі сучасної школи та їх вплив на становлення інноваційної особистості»;

-           з 2012 р. гімназія є учасником обласного науково-педагогічного проекту "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх";

-           2015-2017 р.р. - учасник Міжнародного проекту «Міксіке».

Викладання у закладі ведеться українською мовою.

Починаючи з 5-го класу, учні працюють за гімназійними програмами. В окремих класах використовуються елементи програми «Росток».
- З метою більш глибокої підготовки учнів надаються додаткові години на поглиблене вивчення предметів: української мови, англійської мови, історії України, математики, інформатики.
- Освітній процес в класах з поглибленим вивченням математики  здійснюється за лекційно-практичною формою навчання.

Мережу закладу складають 23 класи загальною кількістю близько 670 учнів.

Гімназія №3 - це  творча родина однодумців педагогів,  учнів та батьків, це можливість реалізації Ваших мрій

7 груд. 2017

Вітаємо з перемогою у Міжнародній вікторині!
Наші учениці стали переможцями вікторини «Факти про Естонію, Латвію, Україну та Грузію» у рамках проекту «Міксіке в Україні».
7 груд. 2017

Година Коду 2017
Сьогодні учні гімназії взяли участь у Годині Коду. Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу.

Новини стрілецького гуртка
Майбутні чемпіони світу та олімпійські чемпіони відзначили 26-річчя створення Збройних Сил України.

6 груд. 2017

26 річниця Збройних Сил України.
Сьогодні завершилися спортивні змагання між командами 10 (6) -11 (7) класів із військово-прикладного п'ятиборства на честь ХХVI річниці Збройних Cил України.

Найкращі новорічні композиції
Учні гімназії напередодні нового року взяли участь у виставці-конкурсі "Новорічна композиція" з метою виховання у підростаючого покоління бережливого ставлення до природи.
4 груд. 2017

Участь у проекті UNICEF
Учні гімназії долучились до розв'язання сімнадцяти глобальних проблем людства в межах "Найбільшого уроку у світі"(World's Largest Lesson), нового етапу глобального проекту UNICEF.