День Безпечного Інтернету

6 лют. 2018
День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.

5 лютого у рамках тижня Безпечного Інтернету учні 5(9)-х класів  робили буклети на тему "Безпечний Інтернет починається з тебе".

6 лютого  учні 8-х класів підготували доповіді до Дня безпечного Інтернету та створювали платкати на тему "Безпечний Інтернет" .

7 лютого 2018 року Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України  та компанія ERC запрошують школярів 8-11 класу, учнів професійно-технічних училищ та студентів коледжів відзначити цей день разом зі всім світом, приєднавшись до онлайн-уроку в системі Cisco Webex.
Кожен учасник отримає сертифікат за умови проходження онлайн-тестування та заповнення анкети зворотнього зв'язку. Освітні заклади отримують сертифікат учасника за наявності мінімум 10-ти сертифікатів своїх учнів.
Для реєстрації  на онлайн-урок перейди на сторінку: