Тиждень математики та інформатики

5 лют. 2018
З 29.01 по 02.02 в гімназії було проведено Тиждень математики та інформатики.

З 29.01 по 02.02 в гімназії було проведено Тиждень математики і інформатики.  Учні всіх класів зробили газети, присвячені математики і інформатики. У кожному класі проведено вікторини  “У світі математики” найбільш цікавим був позакласний захід “Відомий трикутник” для учнів 4Б, 4Г, 5А, 5Б класів, в ході якого учні у віршах і піснях показали   значення математики, підготували казку про властивості трикутників. Також цікавими були презентації танці учнів 5Б та 7А класів про застосування трикутників в історії, географії, біології, архітектурі, моді та у інших галузях.

Команди 1(5)-х класів ("Хакери", "Програмісти")  змагались у конкурсі "Веселих інформатиків", боротьба була шалена,  але кожна команда підтвердила свої знання з інформатики.

Учні 6(10)А класу Фурман А., Ткаченко М., Белан Д., Власова Л. і Шевелько Л. провели математичну вікторину для п'ятикласників (1(5)-А клас) "Поле чудес". Всі учасники отримали приз.