Педагогічна рада «Вплив інформаційного суспільства на соціалізацію особистості дитини».

5 лют. 2018
2 лютого 2018 року в гімназії була проведена педагогічна рада з елементами тренінгу «Вплив інформаційного суспільства на соціалізацію особистості дитини».

2 лютого 2018  року в гімназії була проведена педагогічна рада з елементами тренінгу «Вплив інформаційного суспільства на соціалізацію особистості дитини».

В ході обговорення було розглянуто питання  впливу інформаційного суспільства на соціалізацію дитини,  а також рівень адаптації учнів 1(5)-х класів до освітнього процесу в гімназії. Психолог Загоруйко О.В.  познайомила педагогів з результатами психологічного обстеження 1(5)-х класів, провела тренінгові вправи на формування навичок ефективної взаємодії в колективі. Психологом було надано правила-поради для адміністрації, вчителів-предметників, класних керівників щодо створення комфортних умов для учнів з метою попередження соціально негативних явищ в учнівському середовищі.