Тиждень безпечного Інтернету

11 лют. 2018
В другий тиждень другого місяця у гімназії традиційно пройшов Тиждень безпечного Інтернету

День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.
7 лютого 2018 року Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC запросили відзначити цей день разом зі всім світом, приєднавшись до онлайн-уроку в системі Cisco Webex.
Більше ніж 15 000 громадян України виявили бажання прийняти участь у заході, серед яких і   майже 250 учнів нашої гімназії
Учні 8-11 класів мають доступ до запису онлайн-уроку і зараховуються на курс Мережної Академії Cisco “Вступ до кібербезпеки”  КЗО "Гімназія №3" ДМР.