Педагогічна рада-тренінг

21 бер. 2018
06.03.2018 року відбулася педагогічна рада-тренінг за темою «Пошук інноваційних форм роботи для розвитку творчого потенціалу учнів».

06.03.2018 року  відбулася педагогічна рада-тренінг за темою «Пошук інноваційних форм роботи для розвитку творчого потенціалу учнів». Даний захід передбачав визначення основних показників креативної особистості, діагностування готовності педагогічного колективу до вирішення завдань щодо виховання творчої особистості, знайомство з інноваційними педагогічними технологіями розвитку творчого потенціалу учнів, удосконалення системи психолого-педагогічного супроводу, розвиток загальної креативності учасників педагогічного процесу. Активними учасниками педагогічної ради стали запрошені батьки учнів.