Учні гімназії в гостях у театру "Віримо!"

11 квіт. 2018
Учні 3б класу разом зі своїми друзями та батьками 09.04.2018 р. подивилися чудовий спектакль "Порцеляновий кролик" в Театрі "Віримо!"

Учні 3б класу разом зі своїми друзями та батьками 09.04.2018 р. подивилися чудовий спектакль "Порцеляновий кролик" в Театрі "Віримо!" за казкою Кейт ДиКамилло "Дивовижна подорож кролика Едварда". Це дуже зворушлива історія про подорож егоїстичного, самозакоханого фарфорового кролика через ряд подій, зустрічей і випробувань до самого себе, здатного співчувати і любити. Нікого в залі ця казка не залишила байдужим. Постановка театру "Віримо!" просто дивовижна! Ця вистава перемогла на конкурсі "Січеславна 2018".
Окрема подяка батьківському комітету 3б класу в особі Яни Карвацької за чудову організацію відвідування театру. Дякуємо акторам і режисерові за фото на пам'ять :) Ви найкращі!