І Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок"

6 трав. 2018
З 8 по 30 квітня проходила І Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок". Учні Дніпровської гімназії №3 взяли участь і здобули перемогу!

З 8 по 30 квітня проходила І Всеукраїнські інтернет-олімпіади "На урок".
Головна мета інтернет-олімпіад «На Урок» – створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення відповідної предметної дисципліни усіма учнями з будь-яким рівнем знань. Завдання адаптовані до шкільної програми, але інтернет-олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – кожен без винятку учень може проявити себе.
ОЛІМПІАДНІ ЗАВДАННЯ ВИКОНАЛИ 257 896 УЧНІВ УКРАЇНИ.
Учні гімназії №3 взяли  участь й здобули перемогу!
Учасники та переможці  отримали дипломи, а вчителі подяки за організацію онлайн  олімпіади то свідотцтва про підготовку переможців.
Вчитель Вовк Т.В. підготувала 60 переможців з інформатики.
Вчитель Мазяєва О.С - 30 переможців з інформатики та 24 з математики.
Заступник диретора Куценко Л.М - 11 переможців з 6(10)-А класу з математики.
Вчитель Вагабова О.М. - 7 призерів (7(11)-А,Б класи) з української мови та літератури.
Дядюшкіна І.О. -  96 призерів  з біології
Ковтун Н.В. -  62  призера з біології
Щиро вітаємо та бажаємо успіхів!