Захист ІТ-проектів

11 трав. 2018

Сьогодні в актовій залі КЗО "Гімназія №3" ДМР відбувся урочистий захист найкращих проектів з інформатики серед учнів 7 класів. Учні презентували свої проекти (від танчиків, та кораблів, які полюють на бульбашки, до космічних польотів та програми, яка показує час у різних країнах світу), виконані у середовищі програмування Scratch та мовою програмування Python. Вітаємо переможців Захарова О. 3(7)-В клас, Колотницького С. 3(7)-А клас, Кудлач Д. 3(7)-В клас, Москаленко Л. 3(7)-В клас, Омельченко Я. 3(7)-В клас, Понамаренко П. 3(7)-Б клас, Самсонова Д. 3(7)-Б клас та чекаємо на нові проекти!