Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Атестація педпрацівників

 

 

  Список педагогічних працівників КЗО «Гімназія №3» ДМР,   які атестуються у 2018 році

№ З/ч

ПІБ учителя

Предмет, що викладає

Категорія, педагогічне звання

Претендує на встановлення категорії, педагогічного звання

1.     

Васильєва Н.В.

математика

Вища,

вчитель-методист

Вища,

вчитель-методист

2.     

Ковтун Н.В.

біологія

Вища

Вища, старший учитель

3.     

Кучер В.В.

історія

Вища,

вчитель-методист

Вища,

вчитель-методист

4.     

Нікітіна Г.Г.

математика

Вища,

вчитель-методист

Вища,

вчитель-методист

5.     

Троян О.О.

Образотворче мистецтво

перша

перша

6.     

Федін А.В.

Трудове навчання

спеціаліст

спеціаліст

7.     

Царюк М.М.

Англійська мова

Вища,

вчитель-методист

Вища,

вчитель-методист

Позачергово:

8.

Порубай С.В.

Фізична культура

перша

Вища

 

 

Результати атестації педагогічних працівників

КЗО «Гімназія №3»ДМР у 2017 році

 

№ з/ч

ПІБ

Предмет, що викладає

Встановлено або відповідає раніше присвоєним кваліфікаційній категорії, педагогічному званню

1.     

Вовк Т.В.

інформатика

вища,

учитель-методист

2.     

Родна О.В.

Російська мова та зарубіжна література

вища,

учитель-методист

3.     

Родний О.В.

Науково-дослідницька діяльність учнів

вища,

учитель-методист

4.     

Таран Л.В.

географія

Перша

 

 

5.     

Голубничий Д.Ю.

Фізична культура

 

Друга

 

6.     

Голубнича Т.В.

Музичне мистецтво

 

Друга

 

7.     

Яковець М.В.

Інформатика

 

 

Друга

 

8.     

Колесник К.Ю.

Математика

 

 

Друга

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Список учителів,
які атестуються у 2017 році

 

За планом:

№ з/ч

ПІБ

Предмет, що викладає

Категорія

1.    

Вовк Т.В.

інформатика

вища,
ст. учитель

2.    

Голубничий Д.Ю
.

фізична культура

спеціаліст

3.    

Голубнича Т.В.
 

музичне мистецтво

спеціаліст

4.    

Куценко Л.М.

заступник директора
з навчально-виховної роботи

вища,
учитель-методист

5.    

Кучер В.В.

заступник директора 
з навчально-виховної роботи

вища,
учитель-методист

6.    

Родна О.В.

російська мова та зарубіжна література

вища,
учитель-методист

7.    

Родний О.В.

науково-дослідницька діяльність учнів

вища,
учитель-методист

8.    

Таран Л.В.

географія

перша




 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Позачергово:

 

 

9.

Яковець М.В.
 

інформатика

спеціаліст

10.

Колесник К.Ю.
 

математика

спеціаліст

 

Результати атестації педагогів у 2016 році

За планом:

№ з/ч

ПІБ

Предмет, що викладає

Категорія

1.       

Вагабова О.М.

українська мова та література

вища

2.       

Вертела М.В.

англійська мова

ІІ

3.       

Галушка О.В.

математика

вища

4.       

Задорожна С.М.

математика

Вища, учит. методист

5.       

Іванова І.К.

математика

Вища, учит. методист

6.       

Мацуєва С.В.

українська мова та література

Вища, учит. методист

7.       

Параскевич І.В.

українська мова та література

І

8.       

Руда Р.В.

 

Вища, учит. методист

9.       

Скіпакевич Т.А.

англійська мова

І

10.    

 Стеблич Г.Ф.

хімія

Вища, учит. методист

11.    

Федіна Ю.П.

Англійська мова

І

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Позачергово:

 

12.

Кабанов М.В.

Захист Вітчизни

Вища

13.

Бакай С.О.

історія

Вища, учит. методист

 

 

СПИСОК УЧИТЕЛІВ,

ЩО ПІДЛЯГАЛИ ПЛАНОВІЙ АТЕСТАЦІЇ У  2015 р.

 

П.І.Б.

Предмет

Категорія, педагогічне звання

Стаж на 2014-2015

1

Волчанська Тетяна  Миколаївна

Педагог організатор

9-й тарифний розряд

9 р.

2

Загоруйко Олена Валентинівна

психолог

спеціаліст

4 р.

Основи здоров’я

Захист Вітчизни

3

Кузнецова Наталія Миколаївна

Українська мова та література

Друга

10.9 р.

Художня культура

4

Латюк Михайло Григорович

Географія, природознавство,

Вища

33 р.

основи здоров’я

5

Маркевич Ніна Омельянівна

Бібліотекар

Провідний спеціаліст

23 р.

6

Порубай Сергій  Васильович

Фізична культура

Друга

7,11р.

7

Пошевеля Світлана Миколаївна

Українська мова та література

Вища

18 р.

8

Сіліна Вікторія Василівна

Хімія

Вища, вчитель-методист

30,7 р.

Захист Вітчизни

9

Собко Вікторія В’ячеславівна

Історія

Вища, вчитель-методист

25 р.

10

Штонда Тетяна Терентіївна

Історія

Вища, вчитель-методист

27 р.

СПИСОК УЧИТЕЛІВ, ЩО ПРОХОДЯТЬ АТЕСТАЦІЮ ПОЗАЧЕРГОВО

 

П.І.Б.

Предмет

Категорія, педагогічне звання

Стаж на 2014 -2015

1

Шастітко Наталія Олегівна

Інформатика

спеціаліст

3 р.