Екскурсії та зустрічі

У розкладі учнів 6(10) класів гімназії з'явився новий предмет - "Захист Вітчизни". Багато нового, цікавого і потрібного для життя у сучасному світі дізнаються за два роки хлопчики і дівчатка. Про те, чим живе сучасна армія України на першому в їх житті " військовому" уроці розповів хлопцям начальник відділення комплектування об'єднаного Індустріально-самарського військового комісаріату майор Васин С.В.

А урок про історію українського козацтва провів отаман Екатеринославского козацтва Чумак Г.И.

В актової залі гімназії відбувся єдиний урок мужності " Вклоняємось доземно всім героям"

Цього дня учні гімназії вшановували ветеранів Другої світової війни. Закінчився урок святковим концертом майстрів мистецтв Дніпропетровська.

Гостями гімназії цього дня були льотчик-фронтовик старший лейтенат у відставці Десятерик Іван Васильович, ветеран трудового фронту в роки війни Дриголь Таїсія Михайлівна, полковник внутрішніх військ у відставці Іванушкін Василь Іванович, старшина у відставці Розумний Іван Гаврилович.

Сьогодні вчитель предмету "Захист Вітчизни" Кабанов Микола Володимирович прийшов на роботу в парадній формі одягу.  Гімназисти в цей день зустрічали гостя - старшого викладача кафедри військової підготовки Дніпропетровського Національного гірничого університету підполковника Клочко Олега Анатолійовича.

Багато цікавого і повчального розповів Олег Анатолійович про сучасну армію нашої країни і про те, як готуються офіцерські кадри для Збройних Сил України.

Гість прийшов в Гімназію не з порожніми руками, а з гітарою. Пісні у його виконанні стали чудовим подарунком майбутнім захисникам Вітчизни.

Знову актова зала гімназії заповнена повністю. Сьогодні, напередодні 20-річчя Збройних Сил України, у нас в гостях Гвардії полковник, командир 240 окремого спеціального батальйону миротворчих сил в колишній республіці Югославія, Сидоренко Володимир Володимирович.

Назавжди залишиться в пам'яті розповідь воїна-миротворця про те, як  виконували свій військовий обов'язок майже їх однолітки вже в далекі 90-і роки минулого століття.

Творчі подарунки гімназистів почесному гостю.

І, звичайно, фотографія на пам'ять.

Бойова техніка й озброєння сучасних сухопутних військ Збройних Сил України. Все це гімназисти побачили 23 листопада в ході занять, проведених на базі Військової кафедри Дніпропетровського Національного гірничого університету.

Зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни стали доброю традицією учнів 2(6) -б класу.
(Класний керівник: Галушка О. В.
Не забула дітвора своїх наставників і напередодні річниці звільнення Дніпропетровська від фашистської нечисті. Багато цікавого і повчального розповіли колишні воїни гімназистам. А найголовніше, що треба гаряче любити свою Батьківщину. Любити, як мати, любити, як найдорожче на світі.

Зустріч з Іванушкіним Василем Івановичем

Гість гімназистів - Розумний Іван Гаврилович

А коли ветеран не в змозі  прийти до дітей, то гімназисти йдуть в гості самі.  Дівчата черговий раз відвідали вдову Героя Радянського Союзу Задорожного Михайла Гнатовича.    Багато цікавого  розповіла К. Н. Задорожна з життя свого чоловіка.

4 жовтня гімназисти 3(7) -х і 5(9) б класу відвідали музейну експозицію літаків військово-повітряних сил України в м.

Полтава. Влаштували цю незабутню екскурсію класні керівники.

В гостях у воїнів-десантників прославленої  25  ВДБр

Зустріч гімназистів с отаманом Єкатеринославського козацтва Чумаком Генадієм Івановичем.

В гостях у гімназистів голова Індустріальної районної спільноти воїнів-афганців Анатолій Миколайович Бражник

Цікаву екскурсію для учнів 3(7) -их класів організувала вчитель гімназії Ковтун Н.В. Хлопці та дівчата відвідали Запорізький музей зброї. Співробітники музею познайомили дітей із зразками зброї, яка допомогла радянським воїнам розгромити фашистського звіра. Не менший інтерес викликали і зразки, що перебувають на озброєнні сучасної армії України, а так само зброя, з якою воювали наші предки.