Правила прийому

Інформація для батьків учнів, що виявили бажання взяти участь
у конкурсному відборі до гімназії

1.Прийом заяв розпочинається  з  20 вересня по 1 травня включно.

2. Прийом до  гімназії ведеться  за результатами вступних іспитів

До гімназії приймаються діти, які закінчили початкову школу.

Діти , які навчалися в загальноосвітній школі українською мовою, складають іспити українською мовою, письмово з: математики та української мови (диктант);

Діти, які навчалися в загальноосвітній школі  російською мовою, складають іспити російською мовою, письмово з: математики та російської мови  (диктант).

Діти , які вивчали англійську мовупроходять усне та письмове тестування (ПОЗА КОНКУРСОМ) для продовження вивчення англійської мови на відповідному рівні.

На вступні іспити необхідно принести з собою : простий олівець, лінійку, ручку, гумку.

3. Прийом веде заступник директора з навчально-виховної роботи  Кучер Вікторія Володимирівна  у каб. № 214 (другий поверх навчального корпусу).

До заяви додається:

• Табель успішності, затверджений печаткою та підписом директора школи, за навчальний рік, або ксерокопія за  І півріччя.
  • Один зошит у клітинку та один зошит у лінійку.
  • Одна папка скорозшивач для файлів та 4 файли.
  • Прийом документів щоденно з 9.00 до 15.30

Орієнтовний час проведення вступних іспитів - передостанні вихідні травня.

4. Конкретна дата  проведення вступних іспитів буде  обявлена  додатково.

5. По завершенню іспитів, діти, які пройшли відбірковий конкурс, одержують довідку  про можливістьзарахування до 1(5) класу гімназії.

6. Зарахування до гімназії проводиться наказом директора після представлення особової справи учня та медичних  документів з попереднього місця навчання (обов’язково медична картка № 26, картка щеплень № 63, довідка Руфьє)