Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Наукове товариство

Наукове товариство «Інтелектуал» гімназії № 3  є філією основного рівня Дніпропетровського відділення Малої академії наук України з правом проведення І етапу Всеук­раїнського конкурсу-захисту науково-дослідницький робіт членів Малої ака­демії наук України.

Щорічно учні гімназії беруть участь у роботі Малої академії наук
та захисті науково-дослідницьких робіт на обласному
та Всеукраїнському рівнях.

Станіслав Гречка, учень 7(11)-В класу отримав диплом І ступеня за науково-досліднидницьку  роботу МАН (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства,
секція світової літератури), науковий крівник -  вчитель росіської  мови та літератури Тимченко Світлана Вячеславівна. Київ , квітень 2013

Юлія Заброда, учениця 7(11)-В класу отримала диплом І ступеня за науково-досліднидницьку  роботу МАН (відділення мовознавства, секція російської мови), науковий крівник,  вчитель росіської  мови та літератури Тимченко Світлана Вячеславівна.
Після нагородження. Ліворуч  Юрій Павленко,  Уповноважений Президента України з  прав дитини, праворуч  Довгий Станіслав Олексійович,  Президент МАН. Київ , квітень 2013

Робота "Дослідження впливу хронічного гіпервітамінозу вітаміна А в экспериментальній моделі на щурахСеменової Альони, учениці 7(11)-В класу гімназії  отримала диплом ІІІ ступеню на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої акадамії наук, м.Київ, 2010р. (відділення "Біологія", секція "Медицина" )

Альона Семенова, дипломант Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, Київ 2010