Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Кафедра української філології

Пошевеля Світлана Миколаївна, вчитель вищої категорії, учитель-методист,
Кузнецова Наталія Миколаївна, вчитель першої категорії,
Вагабова Олена Миколаївна, вчитель першої категорії,
Мацуєва Світлана Вікторівна, вчитель вищої категорії, учитель-методист,

Параскевич Інна Володимирівна. вчитель першої категорії,
Леб Олена Володимирівна, вчитель першої категорії.

Результати роботи за  2016-2017 н.р.

Результати роботи за 2015-2016 н.р.

Вітаємо Олю Линник, 4(8)в клас, що посіла І місце на Всеукраїнському рівні учнівської олімпіади з української мови та літератури!
Цього року Всеукраїнський тур відбувався у славному місті Хмельницький. Олю та всю команду Дніпропетровської області супроводжувала вчитель української мови та літератури Пошевеля Світлана Миколаївна. Вітаємо вчителя з такою визначною перемогою її учениці! Так тримати!

Годуємось до Всеукраїнськой олімпіади
Вчитель-методист Зацаріна Любов Григорівна з ученицею 6 (11)-В Кобяковою Марією, призеркою
Всеукраїнської олімпіади 2010-2011н.р. В обласній олімпіаді з української мови та літератури  2011-2012 н.р.
Маша посіла І місце.

Урочисто й тепло було відзначено в гімназії №3 9 листопада - День української писемності. В актовій залі вудбувся концерт, на якому декламувалися вірші українських поетів, звучала чарівна українська пісня, веселив душу запальний танок. На святі було нагороджено грамотами призерів і переможців шкільної олімпіади з української мови. Учні були щиро вдячні вчителям кафедри Зацаріній Л.Г., Кузнецовій Н.М., Пошевелі С.М., Вагабовій О.М., Мацуєвій С.В., Параскевич І.В. за чудовий святковій день.