Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 

Канікули

 

 

План

проведення весняних  канікул у

КЗО «Гімназія № 3» ДМР

з 27.03.2017 по 31.03.2017р.

для 1(5)-4(8) класів

з/ч

Захід

 

Клас

Час, місце проведення

Відпові-дальні

27.03.2017 р.

1.      

Засідання магістрату

 

1(5)-4(8) кл.

8.30,

каб.208

Волчанська Т.М.

2.      

Свято «Весна  іде, весні дорогу…»

1(5)-В

10.00,

каб.104

Ковтун Н.В.

3.      

Тренінг-гра «Як подолати конфлікт»

2(6)-А

12.00,

каб.205

Загоруйко О.В.

4.      

    Відвідування кінотеатру «Правда-кіно»

3(7)-А

12.00

 

Задорожна С.М.

5.      

Заочна екскурсія до Києва «Історичні міста»

3(7)-В

10.00,

каб.407

Родна О.В.

6.      

Свято «День іменинника»

3(7)-Г

12.00,

каб.203

Нікітіна Г.Г.

7.      

Екологічна акція

«Економимо воду разом!»

4(8)-А

11.00,

каб.221

Стеблич Г.Ф.

28.03.2017 р.

1.      

Математична вікторина «Міксіке»

1(5)-А

10.00,

каб.104

Колесник К.Ю.

2.      

Відвідування ТРЦ «Вавилон»

1(5)-А

10.00

 

Вагабова О.М.

3.      

Вікторина  "Подорож містом математичних загадок»

3(7)-А

10.00

 

Задорожна С.М.

4.      

Інтелектуальна гра  «Що? Де? Коли?»

2(6)-Г

12.00,

каб.206

Іванова І.К.

5.      

Змагання з лазертагу (лазерні бої) у СК «Янтарний»

3(7)-Б

10.00, вул. Березинська, 2

Собко В.В.

6.      

Літературна вікторина

«У світі казок»

3(7)-В

12.00,

каб.107

Родна О.В.

 

28.03.2017 р.

1.      

Екскурсія до м. Харкова 

1(5)-4(8) кл.

 

Ковтун Н.В.

Загоруйко О.В.

Дядюшкіна І.О.

Нікітіна Г.Г.

Параскевич І.В.

Довгаль О.С.

29.03.2017 р.

1.      

Природнича

вікторина «Дива Дніпропетровщини»

2(6)-В

12.00,

каб.215

Дядюшкіна І.О.

2.      

Екскурсія до м. Харкова 

2(6), 4(8) кл.

 

Іванова І.К.

Мацуєва С.В.

30.03.2017 р.

1.      

Розважальний захід «Весняний калейдоскоп»

 

1(5)-Б

10.00,

каб. 106

 

Вагабова О.М.

2.      

Історична вікторина

 «Україна-моя Батьківщина»

3(7)-Б

10.00,

каб. 403

 

Собко В.В.

3.      

Відвідування Дніпровського національного історичного музею
ім. Д.І. Яворницького

4(8)-

А,В

11.00

Стеблич Г.Ф.

Довгаль О.С.

4.      

Вікторина з української мови "Океаном рідної мови"

 

4(8)-Б

12.00,

каб. 207

Параскевич І.В.

 

5.      

 Вікторина «У світі української літератури»

 

4(8)-Г

12.00,

каб. 107

Мацуєва С.В.

31.03.2017 р.

6.      

Відвідування Дніпровського національного історичного музею
ім. Д.І. Яворницького

1(5)-А

10.00

 

Колесник К.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

План

проведення весняних  канікул у

КЗО «Гімназія № 3» ДМР

з 27.03.2017 по 31.03.2017 р.

для 5(9)-7(11) класів

№ з/ч

Захід

 

Клас

Час, місце проведення

Відпові-дальні

27.03.2017 р.

1.

Засідання магістрату

 

5(9)-7(11)

8.30,

каб.208

Волчанська Т.М.

2.

Дискусія «Ми хочемо в Європу?»

6(10)-Б

12.00,

каб. 302

Латюк М.Г.

3.

Підготовка до свята Останнього дзвоника

7(11)-Б

10.00,

вестибюль

Штонда Т.Т.

28.03.2017 р.

1.

Літературна вікторина «Чи знаєте ви твори Кобзаря?»

5(9)-А

12.00,

каб. 105

Леб О.В.

 

2.

Екскурсія до Анатомічного музею Дніпровської медичної академії

 

5(9)-В

10.00

 

Федіна Ю.П.

3.

Усний журнал  «Чи знаєте ви, що…»

5(9)-Г

10.00

Черненко Т.Я.

29.03.2017 р.

1.      

Відвідування музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» у Дніпровському національному історичному музеї ім. Д.І. Яворницького

5(9)-Б

12.00

Скіпакевич Т.А.

2.      

Віртуальна мандрівка «Орел і Решка»

6(10)-Б

10.00,

каб. 302

Латюк М.Г.

3.      

Підготовка до свята Останнього дзвоника

7(11)-Б

12.00,

вестибюль

Штонда Т.Т.

4.      

Екскурсія до м. Харкова 

5(9) кл.

 

Леб О.В.

Колесник К.Ю.

30.03.2017 р.

1.

Усний журнал

«Д. Яворницький -найвидатніший історик козацтва»

6(10)-А

12.00,

каб.101

 Бакай С.О.

2.

Підготовка до свята Останнього дзвоника

7(11)-А

10.00,

каб.307

 

Галушка О.В.

31.03.2017 р.

1

 

 

1.

Засідання за «круглим столом» «Чи хочемо  ми в Європу?»

5(9)-Б

12.00,

каб.403

 

Скіпакевич Т.А.

2.

Підготовка до свята Останнього дзвоника

7(11)-А

10.00,

каб.307

 

Галушка О.В.

3.

Усний журнал «Україна-це Європа!»

5(9)-В

10.00,

каб.401

 

Федіна Ю.П.

4.

Виховний захід «Молодь обирає здоров’я»

5(9)-Г

11.00

Черненко Т.Я.

5.

Віртуальна подорож «Музеї Європи»

6(10)-А

10.00,

каб.101

 Бакай С.О.

Робота спортивної зали, бібліотеки, комп’ютерного класу, консультації вчителів – предметників за окремим графіком