Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 

Канікули

План КЗО «Гімназія  № 3» ДМР

щодо проведення новорічних та різдвяних свят для дітей

у 2018-2019 н.р. 1(5)-4(8) класи

№ з/ч

Назва заходу

Класи

Час, місце проведення

Відповідальні

Субота  22.12.2018 р.

1.                  

Новорічні розваги у спорт-клубі «Оранж»

1(5)-Б

10.00

Вертела М.В.

2.                  

Новорічний вогник «Ялинка збирає друзів»

2(6)-А

10.00, каб. 307

Галушка О.В.

3.                  

Відвідування музею українського живопису

4(8)-В

10.00

Дядюшкіна І.О.

Середа 26.12.2018 р.

1.      

Конкурсна програма

«Новорічний калейдоскоп»

1(5)-Б

10.00, каб. 201

Вертела М.В.

2.      

Підготовка до презентації креативних лідерських проектів

4(8)-Б

12.00, каб. 221

Стеблич Г.Ф.

3.      

Конкурс-розвага «Новорічні візерунки»

3(7)-А

11.00, каб. 104

Мазяєва О.С.

4.      

Підготовка до презентації креативних лідерських проектів

4(8)-В

12.00, каб.215

Дядюшкіна І.О.

Четвер 27.12.2018 р.

1.      

Відвідування кінотеатру в ТРЦ «Караван»

4(8)-А

10.00

Загоруйко О.В.

2.      

Конкурс-розвага «Новорічні візерунки»

1(5)-А

10.00, каб.401

Федіна Ю.П.

П’ятниця 28.12.2018 р.

1.      

Конкурс-розвага «Новорічні замальовки»

4(8)-Г

10.00,

каб. 206

 

 

Іванова І.К.

Субота 29.12.2018 р.

1.      

Веселе полювання вихованців гуртка «Юний стрілець»

1(5)-4(8)

кл.

10.00, каб.301

Кабанов М.В.

 

Середа 02.01.2019 р.

1.      

Вікторина «Традиції святкування Нового року в країнах Європи»

1(5)-А

9.00, каб.401

Федіна Ю.П.

2.      

Новорічна вікторина «У світі цікавого»

4(8)-Б

10.00, каб. 221

Стеблич Г.Ф.

Четвер 03.01.2019 р.

1.            

«Новорічний вогник-2019»

2(6)-Б

10.00, каб.303

Штонда Т.Т.

2.      

Математичний брейн-ринг

4(8)-Г

12.00,

каб. 206

 

Іванова І.К.

3.      

Новорічна вікторина «В гостях у казки»

 

3(7)-Б

11.00, каб.106

Вагабова О.М.

П’ятниця 04.01.2019 р.

1.      

Конкурсна програма
 

«Новорічний калейдоскоп»

1(5)-В

10.00, каб.101

Бакай С.О.

2.      

Виготовлення новорічних листівок «Зимові свята»

3(7)-В

12.00, каб.103

Ковтун Н.В.

3.      

Веселе полювання вихованців гуртка «Юний стрілець»

1(5)-4(8)

кл.

10.00, каб.301

Кабанов М.В.

 

  Вівторок 08.01.2019 р.

1.

Конкурс-розвага «Різдвяні замальовки»

2(6)-В

10.00, каб.105

Леб О.В.

2.

Усний журнал «Різдвяні традиції
в країнах світу»

3(7)-А

11.00, каб. 104

Мазяєва О.С.

3.

Конкурс-розвага «Українські вечорниці»

4(8)-А

11.00, каб 205

Загоруйко О.В.

План

КЗО «Гімназія  № 3» ДМР

щодо проведення новорічних та різдвяних

свят для дітей у 2018-2019 н.р.

5(9)-7(11) класи

№ з/ч

Назва заходу

Класи

Час

Відповідальні

Субота  22.12.2018 р.

1. 

Магістрат

5(9)-7(11)

9.00, каб.208

Волчанська Т.М.

2. 

Заняття гуртка
«Влучний стрілець»

5(9)-7(11)

10.00, каб.301

Кабанов М.В.

Середа 26.12.2018 р.

1. 

Відвідування ковзанки у ТРЦ «Караван»

5(9)-Б

11.00

Собко В.В.

2. 

Фізичний калейдоскоп
«Фізика взимку»

6(10)-А

11.00, каб.216

Довгаль О.С.

 

3. 

Заочна подорож
«Знайомство з ВНЗ міста»

7(11)-Б

12.00, каб.406

Черненко Т.Я.

4. 

Відвідування кіноцентру

«Правда-кіно»

7(11)-В

10.00

Скіпакевич Т.А.

5. 

Заочна подорож

«Знайомство з ВНЗ міста»

7(11)-А

10.00, каб.401

Федіна Ю.П.

Четвер 27.12.2018 р.

1. 

Відвідування ковзанки у ТРЦ «Караван»

5(9)-В

11.00

Родна О.В.

2. 

Інформаційний вісник «Зимові прикмети»

6(10)-А

12.00, каб. 216

Довгаль О.С.

 

3. 

Біологічний калейдоскоп «Традиції святкування Нового року в країнах Європи»

7(11)-Б

10.00, каб.406

Черненко Т.Я.

П’ятниця 28.12.2018 р.

1. 

Підготовка до участі у змаганнях військово-патріотичної гри

«Сокіл» («Джура»)

5(9)-Г

12.00, каб. 203

Нікітіна Г.Г.

 

2. 

Розважальна програма «Новорічний серпантин»

6(10)-Б

6(10)-В

11.00, каб.107, каб.207

Мацуєва С.В.

Параскевич І.В.

3. 

Конкурс-розвага

«Новорічні візерунки»

7(11)-В

12.00, каб.406

Скіпакевич Т.А.

Субота  29.12.2018 р.

1. 

Підготовка до участі у змаганнях військово-патріотичної гри

«Сокіл» («Джура»)

5(9)-В

10.00, каб.408

Родна О.В.

2. 

Заняття гуртка «Влучний стрілець»

5(9)-7(11)

12.00, каб.301

Кабанов М.В.

Середа 02.01.2019 р.

1. 

Усний журнал «Новорічні традиції в країнах світу»

5(9)-А

11.00, каб.304

Задорожна С.М.

2. 

Заочна екскурсія по містах Європи

7(11)-А

12.00, каб.401

Федіна Ю.П.

Четвер 03.01.2019 р.

1.

Конкурс-розвага

«Різдвяні замальовки»

6(10)-Б

12.00, каб.107

Мацуєва С.В.

 

2.

Засідання дебатного клубу «Позиція»

6(10)-7(11) класи

10.00, каб.208

Волчанська Т.М.

П’ятниця 04.01.2019 р.

1. 

Підготовка до захисту робіт МАН

7(11) класи

11.00, каб.202

Собко В.В.

2. 

Підготовка до участі у змаганнях військово-патріотичної гри «Джура»

5(9)-Г

10.00, каб.203

Нікітіна Г.Г.

3. 

Заходи щодо догляду за експонатами експозиції постійно діючої тематичної виставки «Героїчне минуле українського воїнства: від козацьких часів до сьогодення»

5(9)-7(11) кл.

12.00, каб.301

Кабанов М.В.

Вівторок 08.01.2019 р.

1. 

Математичний брейн-ринг

5(9)-А

10.00, каб.304

Задорожна С.М.

 

 

 

 

 

 

План

проведення осінніх  канікул у

КЗО «Гімназія № 3» ДМР з 29.10.2018 по 02.11.2018 р.


 

№ з/ч

Захід

Дата

 

Клас

Час, місце проведення

Відповідальні

  1.  

Екскурсія по містах Угорщини

28.10-
04.11.2018

 

1(5)-4(8)

 

Кучер В.В.

Штонда Т.Т.

Іванова І.К.

Бакай С.О.

  1.  

Засідання магістрату

29.10.2018

1(5)-4(8)

9.00,

каб.208

Волчанська Т.М.

  1.  

Підготовка до фестивалю креативних лідерських проектів

29.10.2018

4(8)-Б

12.00,

каб.221

Стеблич Г.Ф.

  1.  

Усний журнал  «Чи знаєте ви, що…»

29.10.2018

4(8)-В

10.00,

каб.215

Дядюшкіна І.А.

  1.  

Свято «Осінній бал»

 

30.10.2018

2(6)-А

12.00,

каб.307

Галушка О.В.

  1.  

Веселе полювання вихованців гуртка «Юний стрілець»

31.10.2018

1(5)-4(8) кл.

10.00, каб.301

Кабанов М.В.

 

  1.  

Поетична вітальня

 «Осіння мелодія серця»

31.10.2018

2(6)-В

10.00,

каб. 105

Леб О.В.

  1.  

Відвідування музеїв міста

(музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» та  історичний музей ім.

Д.І. Яворницького)

31.10.2018

3(7)-А

10.00

Мазяєва О.С.

  1.  

Підготовка до фестивалю благодійних проектів

01.11.2018

3(7)-Б

10.00,

каб. 106

Вагабова О.М.

  1.  

Відвідування кінотеатру

«Правда-кіно»

01.11.2018

3(7)-А

12.00

 

Мазяєва О.С.

  1.  

Відвідування історичного музею ім.

Д.І. Яворницького

 

02.11.2018

2(6)-А

12.00

 

Галушка О.В.

  1.  

Вікторина

«Українські народні звичаї»

02.11.2018

2(6)-В

10.00,

каб. 105

Леб О.В.

  1.  

Відвідування історичного музею ім.

Д.І. Яворницького та діорами «Битва за Дніпро»

 

02.11.2018

3(7)-Б

10.00,

 

Вагабова     О.М.

           

 

 

 

 


 

 

 

 
 
 

 

 

 

 


 
 

 

№ з/ч

Захід

Дата

 

Клас

Час, місце проведення

Відповідальні

  1.  

Екскурсія по містах Угорщини

28.10-04.11.2018

 

6(10) класи

 

Кучер В.В.

Мацуєва С.В.

Параскевич І.В.

  1.  

Засідання магістрату

29.10.2018

5(9)-7(11)

9.00,

каб.208

Волчанська Т.М.

  1.  

Поетична вітальня 

«З Україною в серці»

29.10.2018

5(9)-В

9.00,

каб.407

Родна О.В.

  1.  

Засідання дебатного клубу «Позиція»

29.10.2018

6(10)-7(11) класи

12.00,

 каб.208

Волчанська Т.М.

  1.  

Підготовка до захисту робіт МАН

30.10.2018

7(11) класи

9.00,

каб. 215

Дядюшкіна І.О.

  1.  

Засідання дебатного клубу «Позиція»

30.10.2018

6(10)-7(11) класи

10.00,

 каб.208

Волчанська Т.М.

  1.  

Онлайн-зустріч

«Фізика в моєму житті»

30.10.2018

6(10) класи

11.00,

каб.216

Довгаль О.С.

  1.  

Свято «Хелловін по-українськи»

31.10.2018

7(11)-В

12.00,

каб.404

Скіпакевич Т.А.

  1.  

Вікторина «Фізичні цікавинки»

31.10.2018

6(10) класи

11.00,

каб.216

Довгаль О.С.

  1.  

Підготовка до шкільного етапу дитячої військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

01.11.2018

5(9)-В

12.00,

каб.407

Родна О.В.

  1.  

   Відвідування культурно-ділового центру «Менора»

 

01.11.2018

7(11)-В

12.00

 

Скіпакевич Т.А.

  1.  

Вікторина

«Математичні цікавинки»

02.11.2018

5(9)-Г

11.00

Нікітіна Г.Г.

  1.  

Заняття гуртка «Влучний стрілець»

02.11.2018

5(9)-7(11) кл.

10.00, каб.301

Кабанов М.В.