Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Клас 7(11)-А (2016)

Конкурс агітбригад

В рамках проекту "Енергоефективні школи" учні класу брали участь у конкурсі агітбригад " Усе життя у цій  краплині, тож бережи його, людино!"

Приємно отримувати призові місця на конкурсах не лише шкільного туру, а й районного. Вітаємо з почесним 3 місцем серед шкіл району!

Перший дзвоник в 2013-14 н.р.

Вітаємо учасників Всеукраїнської  інтернет-олімпіади з біології.

14.03.2014р. учні нашого класу Княжева Олена та Попадін Владислав успішно пройшли перший тур учнівської Всеукраїнської інтернет-олімпіади з біології. Княжева Олена набрала 92 , а Влад 78 з 95 можливих балів. Молодці! Вітаємо та бажаємо перемоги і в другому турі!

Конкурс читців віршів про Велику Вітчизняну війну.

22.10.2013 в гімназії №3 пройшов конкурс читців віршів про Велику Вітчизняну війну. Учениця нашого класу Шевченко Вероніка написала чуттєвий вірш про свого кумира - дідуся. На конкурсі вірш зачитала Інна Заіченко. Приємно відзначити, що ми зайняли 1 місце в цьому конкурсі.

Дзвони Чорнобиля.

26 квітня учні гімназії згадували події 1986 року. Боляче на душі, коли розумієш, яка катастрофа відбулася. Учні 4(8)-в класу активно готувалися до єдиної класної години. Одні знаходили друкований матеріал,  вірші, Саша Козинець  створила презентацію про Чорнобиль, а Ксюша Лопатко - спецвипуск газети" Демон мирного атома".

Весняні канікули!

На весняних  канікулах в цьому навчальному році ми відвідали м.Дніпродзержинськ. Було цікаво побувати в музеї шоколаду, дізнатись про його історію виникнення та виготовлення . Побували ми і в  краєзнавчому музеї та ознайомилися з самим містом.

Відвідування музеїв міста.

14 лютого 2013 року, в рамках місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 24  річниці виводу військ з Афганістану та Дню Захисника Вітчизни, учні нашого 4(8)-В класу  відвідали музей Комсомольської Слави, діораму «Битва за Дніпро» та будинок-музей ім. Д. І. Яворницького. Ми не тільки дізналися багато нового, а й взяли участь в майстер-класі з розпису вітальних листівок, що проводився в будинку-музеї Д.І.Яворницького.

Поїздка в Донецьк.

На осінніх канікулах ми побували в м.Донецьк. Під час екскурсії дізналися про історію міста, побували в парку кованих фігур. Особливий інтерес викликала екскурсія на стадіон "Донбас-арена" та музей ФК "Шахтар".

Активний відпочинок нашого класу.

Як приємно спілкуватися з друзями не тільки в школі, а й у вільний час. На вихідних наш клас вирішив зібратися на свіжому повітрі та активно провести час. В парку Дружба було влаштоване туристичне містечко. Емоції словами не передати, а скільки задоволення від часу проведеного разом!!!

Творча робота Куценко Софії.

Творча робота класного керівника 3(7)-Б  класу  Ковтун Наталії Василівни

Привітання дівчат з 8 БЕРЕЗНЯ !

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ.

За мир стабильный и покой
Приносим с уважением
Вам в праздник истинно мужской
Мы наши поздравления!

Виступ агітбригади нашого класу "Молодь обирає здоров'я".

З метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі 21 лютого у гімназії пройшов шкільний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
Учні нашого  класу представили агітбригаду, спрямовану на популяризацію  здорового способу життя,  збереження власного здоров’я і здоров'я оточуючих. Дуже приємно відзначити, що саме наша команда відзначена грамотою за зайняте перше місце в шкільному етапі   фестивалю-конкурсу.

3 (7)-б має талант!
Нещодавно в 3 (7)-б класі відбулось свято таланту! Кожен зміг показати свої творчі здібності! Пропонуємо фотозвіт мироприємства!

Новорічні канікули !!!
Як добре провести новорічні канікули разом.

Ми побували в музеї писанки в м.Коломиї Івано-Франківської області, де зібрано колекцію писанок з усього світу. Колекція нараховує понад 6000 писанок.

С наступающим Новым годом!

Желаем, чтоб дела с мечтою шли в ладу,
Чтоб сердце порывов больших не забыло.
И пусть в наступающем Новом году
Свершится, что Вами задумано было!

Маленька праця краща за велике безділля.
От ми й трудимося, підтримуючи читоту та порядок
 на території нашої гімназії.