Експериментальна діяльність закладу

Гімназисти полюбляють створювати відеоролики як навчальні, так і розважальні. Протягом 2014-2015 н.р. наша гімназія бере участь у проекті "Енергоефективні школи". Учні гімназії за власним бажанням створили відеоролики з теми енергозбереження. Деякі роботи можна подивитися тут.

10 грудня 2013 року відбулася колегія відділу освіти Індустріальної районної у місті Дніпропетровську ради з питань впровадження та використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес шкіл району.
Гімназія №3 презентувала свій досвід використання можливостей дистанційної освіти через власний сайт закладу: з доповіддю та презентацією виступила куратор проекту, заступник директора з НВР Куценко Людмила Михайлівна. Вона висвітлила історію питання та детально зупинилася на тій роботі, що ведеться в закладі по дистанційній освіті.
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ!

Національний проект «Відкритий світ» відібрав 2 665 заявок на участь у Конкурсі «2 000 шкіл»

«Відкритий світ» отримав 2 665 документально підтверджених заявок від шкіл зі всієї України на участь у конкурсі, за результати якого 2000 шкіл приєднаються до Національного проекту до кінця 2013 року.

«До останнього моменту нам надходили поштою документи, що їх, згідно умов конкурсу, учасники мали надіслати на адресу «Відкритого світу». Ми опрацювали понад 4 тисячі заявок, із котрих вибрали 2 665, що відповідали встановленим критеріям. Приблизно половина заявок надійшла від сільських шкіл. Сьогодні авторитетному журі, до складу якого входять представники найбільших світових та українських ІТ компаній та організацій, буде представлено перелік шкіл, що виконали умови «Конкурсу 2000 шкіл», а оголошення переможців відбудеться 3 грудня», – зазначив Руслан Свірський, керівник Національного проекту «Відкритий світ».

Руслан Свірський також наголосив, що понад півтори тисячі заявок доповнені відеороликами, які знімалися учнями.

Нагадаємо, 17 жовтня Нацпроект «Відкритий світ» оголосив конкурс, за результатами якого 2 000 шкіл стануть учасниками проекту й отримають сучасне навчальне обладнання та доступ до єдиного освітнього порталу. Всі інші школи України Національний проект охопить до завершення 2015 року.

Переглянути найяскравіші ролики учасників проекту та стежити за новинами можна на фан-сторінках Національного проекту «Відкритий світ» у соціальних мережах: facebook.com/openworld.ua, vk.com/vidkrytyjsvit та на офіційному каналі YouTube youtube.com/VidkrytyjSvit

Конкурсна работа учениць 4(8)-В класу "Ми ЗА Національний проект "Відкритий світ"
(Козачко Юлії, Віннік Юлії, Бородай Юлії, сценарій Сорокіної Насті)

11 січня 2012 року розпочався пілот Національного проекту «Відкритий світ». В ході пілоту в 704 середніх школах України тестуються технічні та організаційні рішення, а також мультимедійні електронно-освітні ресурси (уроки), які передбачається використовувати при розгортанні національного проекту «Відкритий світ».

Реалізація національного проекту  на першому етапі, який триватиме 4 роки, дасть можливість забезпечити учнів 5-9 класів, а це більше 1,5 млн. дітей, доступом до навчання з використанням новітніх технологій, які включатимуть: високу інтерактивність, повномасштабну мультимедійність, імітаційне моделювання, здатність до модифікації і творчості. Забезпечить запровадження у системі освіти п'ять нових педагогічних інструменти: інтерактив, мультимедійність, моделінг, комунікативність і креативність учня.
Національний проект «Відкритий світ» знаходиться під управлінням Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами.

У рамках пілотного проекту вчителі гімназії №3 Галушка Олена Віталіївна, Штонда Тетяна Терентіївна, Таран Лідія Володимирівна, Стеблич Галина Федорівна, Вагабова Олена  Миколаївна беруть  участь в тестуванні авторських розробок електронних освітніх ресурсів (ЕОР), що надіслані вчителями шкіл України на конкурс.

Ковтун Наталія Василівна, вчитель біології Таран Лідія Володимирівна, вчитель географії

Навчання з курсу: "Ефективне використання Інтерактивних дошок Panasonic у навчальному процесі"

19 - 20 квітня 2012 року на базі ДОІППО вчителі гімназії пройшли навчання та отримали сертифікати

Стеблич Галина Федорівна, вчитель хімії