21 лют. 2018

Флешмоб до Дня рідної мови

До Дня рідної мови всі класи гімназії взяли участь у флешмобі "Мова - серце нації" і.
20 лют. 2018

До Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

До Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2018 року в гімназії №3 відбулися єдині уроки Мужності та Патріотизму «Небесна Сотня: герої не вмирають"».
16 лют. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо команду 2(6)-В класу (класний керівник Ковтун Н.В.), яка посіла І місце у відбірковому етапі міського конкурсу «Відкрий для себе Україну»!
14 лют. 2018

До Дня закоханих...

За ініціативою магістра гімназії Малія Дениса у гімназії була створена фотолокація до Дня закоханих
14 лют. 2018

Участь у АРТ-ТОЛОЦІ "Де є любов, там є життя"

13 лютого учні гімназії відвідали Міський Палац дітей та юнацтва, де взяли участь у АРТ-ТОЛОЦІ "Де є любов, там є життя" до Дня закоханих.
13 лют. 2018

Вітаємо переможця обласної олімпіади

10-11 лютого 2018 року в 20 областях України відбувся ІІІ (обласний) етап VII Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
11 лют. 2018

Тиждень безпечного Інтернету

В другий тиждень другого місяця у гімназії традиційно пройшов Тиждень безпечного Інтернету
9 лют. 2018

Наукова конференція "Сторінками Запорізької Січі"

9 лютого була проведена гімназійна наукова конференція на тему "Сторінками Запорізької Січі" для учнів 4(8) класів (відпопідальна Собко В.В.).
8 лют. 2018

"Відкрите судове засідання" (в рамках місячника правових знань)

В рамках місячника правових знань 7 лютого 2018 року в гімназії було проведено імпровізоване "Відкрите судове засідання" з використанням матеріалів Єдиного реєстру судових рішень за участю учнів 5(9)-6(10) класів (відповідальна Штонда Т.Т.).
7 лют. 2018

Дякуємо за співпрацю!

В рамках місячника правових знань для учнів 6(10) класів було проведено лекцію "Правда про наркотики". Дякуємо за співпрацю представникам громадської організації "Нарконон-Дніпро"!