13 жовт. 2018

Подарунок від козаків

Представникі ГО Азово-Чоронморського козацького війска Українського козацтва подарували учбовий вимірювач потужності радіаційної дози ДП-5В.
12 жовт. 2018

Арт-толока «Ми роду козацького діти, землі української цвіт»!

З нагоди відзначення Дня захисника України учні 1(5) класів брали участь у шкільній Арт-толоці «Ми роду козацького діти, землі української цвіт»

Дякуємо за співпрацю!

До Дня захисника України представники дитячої бібліотеки №11 провели Годину патріотичної слави для учнів 8-Г класу "Від козаків до героїв АТО"
12 жовт. 2018

Єдині уроки Мужності до Дня захисника України «Наша воля , наша слава не вмре , не загине … »

Сьогодні у гімназії відбулися єдині уроки Мужності до Дня захисника України «Наша воля , наша слава не вмре , не загине … »

Урок на військовій кафедрі

Щороку в І семестрі гімназисти 6 (10) класів відвідують військову кафедру.

Новини стрілецького гуртка

Традиційно, напередодні Дня захисника Украині, для хлопців і дівчат, які займаються в стрілецьких гуртках, були організовані змагання.
10 жовт. 2018

День психологічного здоров'я.

10.10.18 в гімназії проходив День психологічного здоров'я.
5 жовт. 2018

Святковий флешмоб до Дня Вчителя!

5 жовтня у гімназії відбувся святковий флешмоб до Дня Вчителя.
4 жовт. 2018

Обережно! Вибухонебезпечні предмети!

На жаль, сьогодення не радує нас безпекою. Вибухонебезпечні предмети все частіше стають загрозою нашого життя.
3 жовт. 2018

Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет»

Учні гімназії долучилися до Всеукраїнського конкурсу «Безпечний Інтернет»