13 груд. 2018

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Сьогодні в гімназії пройшли змагання шкільного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки.
13 груд. 2018

STEM-освіта

Наприкінці листопада до нас у гімназію завітала знімальна група новин каналу ОТВ
12 груд. 2018

Відвідування навчально-реабілітаційного центру "Шанс"

Учні 5(9)-Б та 5(9)-В класів 12 грудня відвідали навчально-реабілітаційний центр «Шанс», щоб розказати його вихованцям про військове мистецтво й побут запорожців. А потім провели історичну вікторину і потішили дітей солодкими подарунками.
10 груд. 2018

Заходи з нагоди Міжнародного дня прав людини

З нагоди Міжнародного дня прав людини, який 10 грудня відзначає весь світ, в гімназії було проведено Всеукраїнський урок «Права людини», усний журнал для першокласників «Ти людина – отже маєш права», учнівську конференцію «Міжнародні механізми захисту прав людини» для учнів 7(11)-х класів тощо.
7 груд. 2018

Дебатний турнір "Тверді відходи- сміття чи сировина?"

Учитель хімії Стебліч Г.Ф. та керівник дебатног клубу "Позиція" Волчанська Т.М. провели екологічні дебати за темою "Тверді відходи- сміття чи сировина?" серед учнів 10-х класів.
6 груд. 2018

Змагання гімназистів з військово-прикладних дисциплін

Напередодні Дня Збройних Сил України гімназисти старших класів змагалися з військово-прикладних дисциплін.
5 груд. 2018

Нові подарунки для експозиції виставки в кабінеті "Захист Вітчизни".

Гімназисти 4 (8-в) класу поки не вивчають предмет "Захист Вітчизни", але вони часті гості в 301 кабінеті під час перерв. Сьогодні вони прийшли з подарунком, який прикрасили своїми руками.
5 груд. 2018

Увага! Вакансії!!!

Гімназія запрошує на постійну роботу вчителя математики, бажано з додатковою освітою!
4 груд. 2018

Навчання з евакуації

Сьогодні в гімназії проведено планові навчання з евакуації в разі виникнення надзвичайної ситуації.
4 груд. 2018

Участь у міській акції до Дня Збройних Сил України "Дякуємо воїнам"

Учні гімназії долучилися до міської акції "Дякуємо воїнам". Гімназисти виготовили обереги, сувеніри, листівки для воїнів Збройних Сил України. Роботи будуть відправлені до військових частин та шпиталів.