23 лют. 2017

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою прес-центр гімназії (керівник Леб О.В.), який посів ІІ місце у районному конкурсі дитячо-юнацької медіа творчості!

Тиждень історії та правознвства

План заходів до тижня історії та правознавства
20 лют. 2017

Учні 5(9)-Г класу (класний керівник Черненко Т.Я.) відвідали театр імені Т. Шевченка, де відбувся патріотичний концерт із нагоди увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають».
20 лют. 2017

Єдині уроки вшанування подвигу учасників Революції гідності «Небесна Cотня. Герої не вмирають…»

У гімназії відбулися єдині уроки вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні «Небесна Cотня. Герої не вмирають…»
15 лют. 2017

День Святого Валентина!

Учні 2-6(А) класу весело провели День Святого Валентина в ігроленді ТРЦ Каравана.
14 лют. 2017

Акція "Валентинка для солдата"

Учні гімназії власноруч виготовили святкові валентинки для бійців АТО
13 лют. 2017

Вітаємо переможців обласного етапу олімпіади з інформаційних технологій!

11-12 лютого відбувся ІІІ етап олімпіади з інформаційних технологій.
10 лют. 2017

Вітаємо переможців обласного етапу олімпіади з математики!

Стали відомі імена переможців обласної олімпіади з математики
8 лют. 2017

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою творчу команду 2(6)-Г класу (класний керівник Іванова І.К.)!
7 лют. 2017

День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету 7 лютого 2017 року у світі буде відзначатися День безпечного Інтернету, який пройде під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».