4 січ. 2018

Підготовка до музичного конкурсу "Битва хорів"

Учні 1(5) класів з учителем музики Голубничою Т.В. готуються до шкільного музичного конкурсу "Битва хорів"
4 січ. 2018

Зимові пригоди вихованців туристичного гуртка "Компас"

Вихованці туристичного гуртка "Компас" (керівник Порубай С.В.) навіть взимку готуються до екстремальних пригод!
3 січ. 2018

Конкурсна програма "Новорічний вогник"

Учні 1(5)-А класу (класний керівник Галушка О.В.) дружно та весело розважилися на зимових канікулах
3 січ. 2018

Новорічне "полювання" вихованців гуртка "Юний стрілець" розпочалося

Сьогодні на вогневому рубежі була не зовсім звична спортивна мішень.
2 січ. 2018

Конкурсна програма "Новорічний калейдоскоп"

Класний керівник 1(5)-В класу Олена Володимирівна підготувала для учнів цікаву конкурсну програму "Новорічний калейдоскоп"
2 січ. 2018

Вітаємо з перемогою!

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій Олександр Вергелюк посів І місце, а учні Васецький Володимир та Черданцева Яна - ІІІ місце.
29 груд. 2017

Сезон новорічних ковзанок відкрито!

Учні 3(7)-б весело відкаталися на новенькому ролердромі «Trolleybus»
29 груд. 2017

Новорічне засідання дебатного клубу "Позиція"

Новорічне засідання дебатного клубу "Позиція"(керівник Собко В.В.).
28 груд. 2017

Новорічний вогник "Ялинка збирає друзів"

Учні 1(5)-Б класу (класний керівник Штонда Т.Т.) відсвяткували новорічні свята!!!
28 груд. 2017

Новорічні забави на ролердромі TROLLEYBUS!!!

28 грудня учні 3(7)В класу (класний керівник Дядюшкіна І.О.) гімназії відвідали ролердром TROLLEYBUS в "GRAND BAZAR". Покатались на роликах та скейтах, відпочили в затишній лаундж-зоні з фудкортом. Отримали позитивні емоції від проведеного часу разом!