12 січ. 2017

Веселе свято "Зимові вечорниці"

Учні 2(6)-А класу (класний керівник Култишева Н.Ю.) весело поспілкувалися на "Зимових вечорницях"!
11 січ. 2017

Зимові канікули: традиційна подорож до мальовничих Карпат!

Кожний рік із задоволенням наші учні відвідують мальовничий куточок Закарпаття.
10 січ. 2017

Новорічний калейдоскоп "Ялинка збирає друзів!"

Учні 1(5)-А класу (класний керівник Терещенко К.Ю.) презентували свої таланти на новорічному святі " Ялинка збирає друзів!".
6 січ. 2017

Конкурс-розвага "Різдвяні візерунки"

Учні 3(7)-А класу (класний керівник Задорожна С.М.) весело відсвяткували Різдвяні свята!
5 січ. 2017

Розважальне свято "В гостях у казки"

Учні та батьки 1(5)-В класу (класний керівник Ковтун Н.В.) відсвяткували Новий рік розважальною програмою "В гостях у казки".

Впровадження лідерського проекту учнями 4(8)-В класу

Учні 4(8)-В класу (класний керівник Довгаль О.С.) розважалися дослідженнями з фізики!
4 січ. 2017

Розважальна програма "Новорічний серпантин"

Учні 4(8)-Б класу (класний керівник Параскевич І.В.) підготували веселу розважальну програму "Новорічний серпантин-2017"!
4 січ. 2017

Кращі 20 шкіл України за результатами он-лайн етапів змагань "Прангліміне"

Гімназія посіла 4 місце за результатами он-лайн етапів змагань з усного рахунку "Прангліміне" в рамках міжнародного проекту "Міксіке"
3 січ. 2017

Смачні пригоди та подорож у минуле!

Учні 2(6)-А та 2(6)-В класів побували у справжній майстерні карамелі, де спостерігали процес перетворення карамельної маси на смачні цукерки.
3 січ. 2017

Новорічний брейн-ринг!

До учнів 2(6)-Г класу (класний керівник Іванова І.К.) на новорічне свято завітав веселий Сніговик!