19 груд. 2017

Всеукраїнський урок місцевого самоврядування

Сьогодні відбувся Всеукраїнський урок місцевого самоврядування у ВЕБ-форматі в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID
19 груд. 2017

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Чотири учня нашої гімназії стали призерами ІІ туру з інформатики (програмування). Два ІІ я та два ІІІ місця вибороли у літовців наші гімназисти.
15 груд. 2017

Шкільний фестиваль презентацій креативних лідерських проектів

Сьогодні у гімназії відбувся фестиваль презентацій креативних лідерських проектів серед учнів 4(8) класів.
14 груд. 2017

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у гімназії №3 були проведені виховні години «Дзвони Чорнобиля».
14 груд. 2017

ІТ-школа ДНІПРО

11 грудня в проекті "ІТ-навчання учителів інформатики та обдарованих учнів" на базі гімназії №3 стартував новий напрямок "С# на основі проектної методики"
13 груд. 2017

Учні гімназії відвідали базу полку "Дніпро-1"

Учні 6(10)-А класу (класний керівник Федіна Ю.П.) відвідали базу полку патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1"
7 груд. 2017

Вітаємо з перемогою у Міжнародній вікторині!

Наші учениці стали переможцями вікторини «Факти про Естонію, Латвію, Україну та Грузію» у рамках проекту «Міксіке в Україні».
7 груд. 2017

Година Коду 2017

Сьогодні учні гімназії взяли участь у Годині Коду. Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу.
6 груд. 2017

Новини стрілецького гуртка

Майбутні чемпіони світу та олімпійські чемпіони відзначили 26-річчя створення Збройних Сил України.
6 груд. 2017

26 річниця Збройних Сил України.

Сьогодні завершилися спортивні змагання між командами 10 (6) -11 (7) класів із військово-прикладного п'ятиборства на честь ХХVI річниці Збройних Cил України.