2 груд. 2017

Увага! Гімназія запрошує до співробітництва учителя англійської мови!

Довідки за телефоном: (097)892-98-27, секретар гімназії
27 лист. 2017

День відкритих дверей у ДДУВС

25 листопада учні 10-А класу брали участь у Дні відкритих дверей ДДУВС
24 лист. 2017

До Дня пам'яті жертв Голодоморів

До Дня пам'яті жертв Голодоморів та політичних репресій у гімназії були проведені виховні години "Трагедія українського народу".
23 лист. 2017

Участь у міському фестивалі "Пісні, народжені Революцією Гідності"

Учениця 10-В класу Озеркевич Вікторія брала участь у міському фестивалі "Пісні, народжені Революцією Гідності"
23 лист. 2017

Відвідування музею «Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини у подіях АТО»

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи учні 2(6)-В та 3(7)-А класів (класні керівники Ковтун Н.В., Загоруйко О.В.) відвідали музей «Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини у подіях АТО»
21 лист. 2017

До Дня Гідності та Свободи

З метою гідного вшанування громадянської мужності та відваги учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України та з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада у гімназії №3 були проведені єдині уроки пам’яті «Тернистий шлях до свободи».
20 лист. 2017

Вітаємо переможців шкільних змагань з кульової стрільби!

17 лист. 2017

Фестиваль "Молодь обирає здоров'я"

В межах проведення місячника "Здоров'я" у гімназії відбувся шкільний фестиваль "Молодь обирає здоров'я" для учнів 3(7) класів.
13 лист. 2017

Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер-2017"

12-13 листопада 56 учнів гімназії взяли участь у міжнародному конкурсі з інформатики "Бобер-2017"
9 лист. 2017