17 трав. 2018

Вчителі та учні гімназії підтримали свято Всесвітній День української вишиванки
11 трав. 2018

Захист ІТ-проектів

Сьогодні в актовій залі КЗО "Гімназія №3" ДМР відбувся урочистий захист найкращих проектів з інформатики серед учнів 7 класів.
11 трав. 2018

Математичний брейн-рінг

Учні 1(5)-В посіли почесне 3 місце в районному конкурсі "Математичний брейн-ринг"
8 трав. 2018

Акція "Ветеран живе поруч"

Учні гімназії привітали ветеранів ІІ Світової війни з Днем Перемоги!
8 трав. 2018

Мужність і відвага крізь покоління...

До Дня пам'яті та примирення та 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у гімназії були проведені єдині Уроки Мужності «Мужність і відвага крізь покоління».
6 трав. 2018

І Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок"

З 8 по 30 квітня проходила І Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок". Учні Дніпровської гімназії №3 взяли участь і здобули перемогу!
6 трав. 2018

Вітаємо призера Всеукраїнського конкурсу ІТ-проектів!

21 квітня у м. Київ відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу ІТ-проектів. У номінації "Цифрове фото" 2 місце та срібну медаль отримала учениця 4(8)-Г класу Богдана Онищенко.
2 трав. 2018

Міжнародний фінал змагань з усного рахунку «Прангліміне – 2018»

Міжнародний фінал змагань з усного рахунку «Прангліміне – 2018» в рамках проекту «Міксіке в Україні» пройшов у м.Львів 28 квітня.

Подорож до Одеси!

На першотравневі свята учні гімназії 2(6)-в та 3(7)-а разом з класними керівниками Ковтун Н. В та Загоруйко О. В. відвідали місто - герой Одесу!

Перемога у Всеукраїнськіій олімпіаді

Учень 11-А класу Навошевський Дмитро брав участь у Всеукраїнській олімпіаді з системного аналізу зі своєю науково-дослідницькою роботою "Розв'язання олімпіадних задач у Microsoft Access" та отримав найвищій бал.