1 жовт. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо команду гуртка «Дебати», яка посіла І місце у міському дебатному турнірі (керівник Собко В.В.)! Молодці!!!
27 вер. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Линник О. та Вергелюка О., які стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості юних літераторів „Собори наших душ” в номінації "Поезія та проза" (керівники Тимченко С.В., Мацуєва С.В.).
26 вер. 2018

Вітаємо переможців збору макулатури!

Вітаємо переможців збору макулатури! І місце - 2(6)-а клас (класний керівник Галушка О.В.); ІІ місце - 2(6)-б клас (класний керівник Штонда Т.Т.); ІІІ місце - 1(5)-в клас (класний керівник Бакай С.О.).
25 вер. 2018

"Олімпійський урок-2018"

Учні гімназії брали участь у міському заході "Олімпійський урок-2018" (керівник Порубай С.В.).
25 вер. 2018

Дякуємо за співпрацю!

25 вересня для учнів 4(8)-5(9) класів відбулися лекції в рамках програми "Школа і поліція".
24 вер. 2018

Участь у І обласному форумі лідерів шкільного самоврядування

Магістр гімназії Малій Денис брав участь у І обласному форумі лідерів шкільного самоврядування
24 вер. 2018

Участь у роботі історичного форуму "Друга Світова війна: український погляд"

Учитель історії Собко В.В. брала участь у роботі історичного форуму "Друга Світова війна: український погляд".
22 вер. 2018

INTERPIPE Tech Fes

15 та 16 вересня учні та батьки 4(8)В та 6(10)А класу з класними керівниками: Дядюшкіною І.О. та Довгаль О.С. відвідали грандіозний фестиваль науки, техніки та сучасних технологій "INTERPIPE Tech Fest"
21 вер. 2018

Міжнародний День Миру

З нагоди відзначення Міжнародного Дня Миру учні 1(5) класів гімназії зробили чудові малюнки на асфальті!
20 вер. 2018

Всеукраїнський тур RoboBus у Дніпрі

Діти навчаються новому та цікавому!! Адже за робототехнікою майбутнє!!