15 бер. 2018

Змагання з лазертагу

У гімназії відбулися відбіркові змагання з лазертагу
14 бер. 2018

VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка

Вітаємо Вергелюка Олександра з перемогою у VІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка!
13 бер. 2018

Поетичний марафон "Нетлінне слово Кобзаря"

З нагоди святкування 204-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка 9 березня учні гімназії брали участь у міському поетичному марафоні "Нетлінне слово Кобзаря".
12 бер. 2018

Вітаємо призера олімпіади з комп'ютерної графіки!

Ілля Колотницький став переможцем фінального етапу міської олімпіади з комп'ютерних технологій у номінації "Комп'ютерна графіка".
7 бер. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо творчу команду 6(10)-Б класу (класний керівник Черненко Т.Я.) , яка посіла І місце у відбірковому етапі міського фестивалю "Театральні обрії"! Бажаємо успіхів у міському турі!
6 бер. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо творчу команду 6(10)-В класу (класний керівник Скіпакевич Т.А.) , яка посіла ІІІ місце у відбірковому етапі міського фестивалю "Театральні обрії"!
5 бер. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо творчу команду 6(10)-А класу (класний керівник Федіна Ю.П.), яка посіла І місце у відбірковому етапі міського конкурсу дитячо-юнацької медіа творчості "Дніпро юнпрес"!
5 бер. 2018

Участь команди гімназії у міській інтелектуальній грі-конкурсі "Гладіатори права"

Вітаємо команду гімназії, яка стала лауреатом міської інтелектуальної гри "Гладіатори права" (керівник Штонда Т.Т.).
3 бер. 2018

Участь команди гімназії у Всеукраїнському фіналі міжнародного конкурсу з усного рахунку "Прангліміне -2018"

У місті Вінниця відбулися Всеукраїнські змагання з усного математичного рахунку. У цих змаганнях взяли участь 79 найкращих дітей і дорослих з усієї України.
27 лют. 2018

Вітаємо переможців відбіркового етапу міського конкурсу читців "О, слово рідне, хто без тебе я"!

Вітаємо Василенко Н., Саванчук А., Вергелюка О., які отримали дипломи ІІ ступеня відбіркового етапу міського конкурсу читців "О, слово рідне, хто без тебе я"!, присвяченого роковинам від дня народження Т.Г. Шевченка