14 жовт. 2016

Свято День захисника України

13 жовтня у гімназії №3 відбувся районний захід, присвячений Дню захисника України.
12 жовт. 2016

Допризовна підготовка.

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком громадян України. Так записано в Законі України "Про військовий обов'язок і військову службу"
12 жовт. 2016

Змагання з кульової стрільби.

Вітаємо переможців змагань з кульової стрільби.
7 жовт. 2016

Вивчаємо предмет "Захист Вітчизни"

"Краще один раз побачити". А на військовій кафедрі ДНГУ можна було не тільки побачити озброєння і техніку Сухопутних військ, але іполучіть кваліфіковану інформацію від офіцерів-викладачів кафери про призначення, пристрої та технічні характеристики сучасної зброї Збройних сил України.
6 жовт. 2016

Вітаємо Тінтулову Алісу з перемогою у міському конкурсі авторської пісні "На крилах пісень"!!! Все файлы проверены, вирусов нет

3 жовт. 2016

Перемога у літньому конкурсі проектів "Знаємо, можемо, робимо!"

Команда 2(6)-Б класу під керівництвом Терещенко К Ю. посіла з 3 місцем у конкурсі проектів "Знаємо, можемо, робимо!" у рамках Міжнародного проекту "Міксіке".
30 вер. 2016

День працівника освіти

Напередодні Дня Учителя до гімназії були запрошені вчителі-ветерани. Учні тепло привітали всіх вчителів святковим концертом!
21 вер. 2016

Всеукраїнська акція до Міжнародного Дня Миру

Учні гімназії долучилися до Всеукраїнської акція до Міжнародного Дня Миру
10 вер. 2016

День міста

Учні 3(7)-Б класу брали участь у фітнес-марафоні, який присвячено Дню міста.
9 вер. 2016

Єдиний урок "Дніпро-місто патріотів!"

В гімназій пройшов Єдиний урок "Дніпро-місто патріотів!"