3 січ. 2017

Конкурс-розвага "Новорічні візерунки"

Учні 4(8)-Г класу (класний керівник Мацуєва С.В.) творчо відсвяткували Новий рік!
31 груд. 2016

Вітаємо переможців змагань з усних рахунків "Прангліміне"!

Завершилися 3 он-лайн етапи змагань з усного рахунку. До фінальних регіональних змагань потрапили 17 (!!!) учнів, вчителів та батьків. Є фіналісти - члени однієї родини.

"Веселе полювання"

"Веселе полювання" тому і в лапках, що відбувалося не в лісі, не в полі, а в 301-му класі гімназії.

Ялинка збирає друзів!

Тривають новорічні свята...
30 груд. 2016

Відвідування гірськолижного комплексу розваг "Лавина"

Гірськолижний комплекс розваг "Лавина" - можливість відчути себе на лижному курорті, не виїжджаючи з міста. Гірськолижний комплекс розваг "Лавина" - можливість відчути себе на лижному курорті, не виїжджаючи з міста. Комплекс "Лавина" подарував учням 3(7)-В та 3(7)-Г класів прекрасну можливість завзято провести час на свіжому повітрі.
29 груд. 2016

Передноворічні зустрічі з випускниками гімназії

Випускники гімназії минулих років поділилися враженнями про навчання в своїх ВНЗ з учнями 10 та 11 класів.
29 груд. 2016

Канікули! Канікули!

Сьогодні, 29 грудня, - останній навчальний день І семестру!!!Ура!!!! Попереду - найвеселіші, найприємніші, найбагатші на подарунки та різноманітні дива - новорічні канікули!!!!
27 груд. 2016

Новорічна виставка

Пухнасті ялинки, Дід Мороз та Снігуронька привітали учнів гімназії з Новорічними святами. А цю зустріч влаштувала вчитель трудового навчання Башаріна О.В.
26 груд. 2016

Терміново потрібна наша допомога Івану Літвінову, учню 4(8)г класу: ОНКО!!!

Терміново потрібна наша допомога Івану Літвінову, 4(8)г клас для боротьби із онко-захворюванням!
23 груд. 2016

Вітаємо учнів гімназії - переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.

11 грудня 2016 року пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Четверо учнів гімназії стали переможцями олімпіади.