1 лист. 2017

Ювілейний постріл

Точніше майже ювілейний постріл. Відкриваємо шафу в каб. 301 (в шафі захований кулеуловлювач нашого тиру), збираємо всі використані кульки, складаємо їх у пакетик, йдемо до їдальні і просимо зважити. Результат ділимо на 0,28 гр. (стільки важить одна кулька) і отримуємо результат 1607 шт. Саме стільки пострілів зробили в першій чверті хлопці та дівчата на уроках предмета "Захист Вітчизни" і під час занять стрілецьких гуртків.
1 лист. 2017

Відвідування експозицій музею АТО "Шляхами Донбасу" та «Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини у подіях АТО»

31 жовтня учні 3(7)-В класу (класний керівник Дядюшкіна І.О.) відвідали експозиції музею АТО "Шляхами Донбасу" та «Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини у подіях АТО», які присвячені подіям на сході України та героїчним вчинкам мешканців області. Учні були вражені щирою розповіддю безпосереднього учасника бойових дій та екскурсією залами музею АТО.
31 жовт. 2017

Канікули-канікули

На канікулах учні 4-Б класу зустрілись, щоб поспілкуватись та взяти участь у веселих конкурсах. Було багато спортивного завзяття, дружніх жартів та сміху..
31 жовт. 2017

"Хелловін по-українськи"

Сьогодні в 2(6)-Б класі (класний керівник Вагабова О.М.) відбулося класне свято "Хелловін". Діти брали участь у творчих конкурсах, інсценізації сценок, готували цікаві тематичні костюми.
30 жовт. 2017

Екскурсія до м. Харкова

Учні 1(5)-А, 1(5)-Б та 2(6)-Б класів (класні керівники Галушка О.В., Штонда Т.Т., Вагабова О.М.) розпочали осінні канікули з відвідування м. Харкова.
28 жовт. 2017

План осінніх канікул

Ура! У нас канікули!
26 жовт. 2017

Дякуємо за співпрацю!

Завдяки спільним оперативним діям батьківського комітету гімназії, департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та аварійної служби міста була ліквідована позаштатна ситуація, яка склалася з приводу засмічення громадського стоку води, який розташований на території навчального закладу зі сторони їдальні. Дякуємо за небайдужість та вміння оперативно реагувати на надзвичайні аварійні ситуації!
24 жовт. 2017

"Шведський стіл" для учнів гімназії

Тепер і в гімназії №3 харчування по типу "шведський стіл" для старшокласників 10 та 11 класів.
23 жовт. 2017

До Дня захисника України

До Дня захисника України учні 4(8)-Б класу відвідали Історичний музей імені Д.І.Яворницького. Вони прослухали розповідь про історію козацтва, а також мали змогу відчути себе учнями козацької школи.
20 жовт. 2017

Пізнаємо своє місто - пізнаємо Україну