21 груд. 2018

План зимових канікул

21 груд. 2018

ІІ тур ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики(програмування)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ (ПРОГРАМУВАННЯ)
20 груд. 2018

"Урок доброти" до Дня Святого Миколая

До Дня Святого Миколая учні 9-А класу (класний керівник Задорожна С.М.) відвідали Дніпровський спеціалізований будинок дитини та подарували вихованцям іграшки та солодощі.
19 груд. 2018

Шкільні змагання з військово-патріотичної гра «Сокіл» («Джура») тривають...

Сьогодні в гімназії пройшли змагання шкільного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») з перетягування линви.
17 груд. 2018

Вітаємо з перемогою у зборі макулатури!

Вітаємо з перемогою учнів 1(5)-В класу (класний керівник Бакай С.О.), які посіли І місце у шкільному зборі макулатури!

Дякуємо за співпрацю!

В рамках Всеукраїнського тижня права представники управління юстиції у Дніпропетровській області провели тематичний урок для старшокласників гімназії.
13 груд. 2018

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Сьогодні в гімназії пройшли змагання шкільного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки.

STEM-освіта

Наприкінці листопада до нас у гімназію завітала знімальна група новин каналу ОТВ
12 груд. 2018

Відвідування навчально-реабілітаційного центру "Шанс"

Учні 5(9)-Б та 5(9)-В класів 12 грудня відвідали навчально-реабілітаційний центр «Шанс», щоб розказати його вихованцям про військове мистецтво й побут запорожців. А потім провели історичну вікторину і потішили дітей солодкими подарунками.
10 груд. 2018

Заходи з нагоди Міжнародного дня прав людини

З нагоди Міжнародного дня прав людини, який 10 грудня відзначає весь світ, в гімназії було проведено Всеукраїнський урок «Права людини», усний журнал для першокласників «Ти людина – отже маєш права», учнівську конференцію «Міжнародні механізми захисту прав людини» для учнів 7(11)-х класів тощо.