9 лист. 2016

40-а річниця створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод

У гімназії відбулися заходи щодо відзначення 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод
9 лист. 2016

Міжнародний конкурс з інформатики "Бебрас-2016"

6-8 листопада в гімназії пройшов Міжнародний конкурс з інформатики "Бебрас-2016". 97 учнів взяли участь у цьому цікавому заході. Найбільше активними були учні 1(5)-А класу (кл.керівник Колесник К.Ю.)
4 лист. 2016

Музичний фестиваль «Битва хорів».

3 листопада у гімназії відбувся музичний фестиваль "Битва хорів" серед учнів 1(5) класів.
29 жовт. 2016

Ура, у нас канікули

На осінніх канікулах учні 3-Б класу зустрілись задля того, щоб провести веселі конкурси.
26 жовт. 2016

День гарбуза

Учні 2(6)А та 2(6)В класів 26.10.2016 разом з класними керівниками Култишевою Н.Ю. та Дядюшкіною І.О. провели інтегрований україно-англо-біологічний захід "День гарбуза"! Нам було дуже весело і цікаво!
23 жовт. 2016

Смачний початок осінніх канікул у 1 (5) - А класі.

23 жовтня 2016 учні 1(5) - А класу побували у справжній майстерні карамелі, де спостерігали процес перетворення карамельної маси на смачні цукерки.
23 жовт. 2016

Cisco Networking Academy в гімназії.

Наші вчителі отримали сертифікати інструкторів Cisco Networking Academy. На базі гімназії відкрилася Міжнародна комп'ютерна мережна академія Cisco.
22 жовт. 2016

Професія - захищати Батьківщину.

Професії захищати Батьківщину навчають на військовій кафедрі Дніпропетровського національного гірничого університету.
22 жовт. 2016

Районні спортивні змагання на честь Дня захисника України.

20 жовтня пройшли районні змагання з військово-прикладних видів спорту. Хлопці змагалися в кульовій стрільбі, бігу і силових вправах (підтягування на високій перекладині).
20 жовт. 2016

Співпраця з МАН

В межах співпраці гімназії з «Малою академією наук учнівської молоді» ДОР команда 11-Б класу у складі Бондаренко Б., Ємельянова П. , Морозова О., Шульги А., Білоусової А., Чижової А., прийняла участь в інтерактивні грі «Нові імена твого міста: Соборний район», яка проводилась співробітниками Меморіального будинку – музею Д.І.Яворницького. Діти в новій, цікавій формі дізнались багато нового по історії нашого міста, познайомились з новими назвами вулиць та дізнались про людей, на честь яких їх перейменували. Всі учасники отримали у подарунок книжки з історії України та сувеніри від адміністрації Соборного району. Кожний учасник також отримав сертифікат МАН за участь у грі. Учням також була проведена екскурсія по будинку - музею Д.І.Яворницького