9 лют. 2016

Про Всеукраїнську акцію «Хвиля безпечного Інтернету – 2016»

В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, який відзначається 9 лютого 2016 року, Інститут модернізації змісту освіти МОН України ініціює Всеукраїнську акцію «Хвиля безпечного Інтернету – 2016».
27 січ. 2016

Вітаємо переможців регіонального фіналу Міжнародних змагань "Прангміліне"

Дев'ять учнів та вчитель інформатики Яковець М.В. були учасниками регіонального етапу Міжнародних змагань "Прангміліне". Семеро з них стали призерами змагань
26 січ. 2016

Увага! Безкоштовна юридична допомога!

З метою протидії насиллю в сім’ї Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ співпрацює з інформаційно-консультаційним центром «Liberta» для осіб, що постраждали від домашнього насилля. Центр надає безоплатну правову допомогу з питань захисту прав і свобод людини на базі юридичної клініки «Істина» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.
24 січ. 2016

Ми серед найкращих!

Визначено кращі класи України за трьома етапами он-лайн змагань "Прангміліне".
20 січ. 2016

Вітаємо класи-переможці у змаганнях з усного рахунку!

На сайті "Міксікі" визначено кращі класи України у ІІІ етапу змагань "Прагміліне". Вісім класів гімназії попали у призери.
19 січ. 2016

Вітаємо переможців районного конкурсу з хімії

Пройшов районний конкурс малюнків "Хімія у моєму житті", емблем олімпіади з хімії та медіалистівок "Віват, хімія!
18 січ. 2016

Увага!!! У вівторок, 19.01.2016 р., поновлюється навчальний процес!!!

!9 січня всіх учнів запрошуємо до гімназії на навчання!
18 січ. 2016

Увага!!! Оновлено розклад уроків!!!

На ІІ семестр 2015-2016 н.р. відбулися незначні зміни в розкладі
17 січ. 2016

Увага! Канікули!

Шановні учні і батьки, завтра 18..01.2016 школи закриті. Через рясні снігопади у школах Дніпропетровська зупинять навчання на один день.
12 січ. 2016

Зимовий табір гімназії на Буковині

Восьмий рік поспіль учні гімназії оздоровлюються та подорожують Карпатами взимку