20 жовт. 2016

План проведення осінніх канікул

19 жовт. 2016

Вибори до міського парламенту

Учениця 6(10- Б) класу Єрмолаєва Юлія прийняла участь у виборах до міського парламенту дітей та юнацтва. Бажаємо успіхів у подальших проектах.
19 жовт. 2016

До Дня захисника України

До Дня захисника України учні 3(7)-б класу відвідали Дніпровський музей АТО, який знаходиться біля історичного музею.
17 жовт. 2016

Цікава подорож

Учні 2(6)В класу відвідали Букський каньон та Національний дендрологічний парк "Софіївка" 14-15 жовтня 2016 р.
14 жовт. 2016

Единий урок до Дня Захисника України

Учні 2(6)-В класу провели єдиний урок до Дня Захисника України з незвичайним гостем - військовим хірургом, розвідником 74-ї бригади, капітаном Василем Петровичем Міщуком.
14 жовт. 2016

Свято День захисника України

13 жовтня у гімназії №3 відбувся районний захід, присвячений Дню захисника України.
12 жовт. 2016

Допризовна підготовка.

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком громадян України. Так записано в Законі України "Про військовий обов'язок і військову службу"
12 жовт. 2016

Змагання з кульової стрільби.

Вітаємо переможців змагань з кульової стрільби.
7 жовт. 2016

Вивчаємо предмет "Захист Вітчизни"

"Краще один раз побачити". А на військовій кафедрі ДНГУ можна було не тільки побачити озброєння і техніку Сухопутних військ, але іполучіть кваліфіковану інформацію від офіцерів-викладачів кафери про призначення, пристрої та технічні характеристики сучасної зброї Збройних сил України.
6 жовт. 2016

Вітаємо Тінтулову Алісу з перемогою у міському конкурсі авторської пісні "На крилах пісень"!!! Все файлы проверены, вирусов нет