27 лют. 2017

Переможці міського літературно-мистецького свята "Собори наших душ"

Вітаємо переможців міського літературно-мистецького свята "Собори наших душ"!
25 лют. 2017

Тиждень історії та правознавства

Тиждень історії та правознавства, що проходив з 20 по 24 лютого в рамках місячника права, запам’ятається учням багатьма яскравими подіями.
24 лют. 2017

Шкільний фестиваль команд ДЮП та ЮІР

У гімназії відбувся шкільний фестиваль команд ДЮП та ЮІР серед учнів 2(6) класів.
23 лют. 2017

Перегляд урочистої прем'єри "Воїни духу" у кінотеатрі "Правда-кіно"

Учні 6(10)-А класу (класний керівник Бакай С.О.) переглянули документальний фільм "Воїни духу" у кінотеатрі "Правда-кіно".
23 лют. 2017

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою прес-центр гімназії (керівник Леб О.В.), який посів ІІ місце у районному конкурсі дитячо-юнацької медіа творчості!

Тиждень історії та павознвства

План заходів до тижня історії та правознавства
20 лют. 2017

Учні 5(9)-Г класу (класний керівник Черненко Т.Я.) відвідали театр імені Т. Шевченка, де відбувся патріотичний концерт із нагоди увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають».
20 лют. 2017

Єдиний урок патріотизму «Небесна сотня. Герої не вмирають…»

У гімназії відбулися єдині уроки вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні «Небесна сотня. Герої не вмирають…»
15 лют. 2017

День Святого Валентина!

Учні 2-6(А) класу весело провели День Святого Валентина в ігроленді ТРЦ Каравана.
14 лют. 2017

Акція "Валентинка для солдата"

Учні гімназії власноруч виготовили святкові валентинки для бійців АТО