13 лют. 2018

Вітаємо переможця обласної олімпіади

10-11 лютого 2018 року в 20 областях України відбувся ІІІ (обласний) етап VII Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
11 лют. 2018

Тиждень безпечного Інтернету

В другий тиждень другого місяця у гімназії традиційно пройшов Тиждень безпечного Інтернету
9 лют. 2018

Наукова конференція "Сторінками Запорізької Січі"

9 лютого була проведена гімназійна наукова конференція на тему "Сторінками Запорізької Січі" для учнів 4(8) класів (відпопідальна Собко В.В.).
8 лют. 2018

"Відкрите судове засідання" (в рамках місячника правових знань)

В рамках місячника правових знань 7 лютого 2018 року в гімназії було проведено імпровізоване "Відкрите судове засідання" з використанням матеріалів Єдиного реєстру судових рішень за участю учнів 5(9)-6(10) класів (відповідальна Штонда Т.Т.).
7 лют. 2018

Дякуємо за співпрацю!

В рамках місячника правових знань для учнів 6(10) класів було проведено лекцію "Правда про наркотики". Дякуємо за співпрацю представникам громадської організації "Нарконон-Дніпро"!
6 лют. 2018

"Битва хорів"-2018!

Сьогодні в гімназії відбувся традиційний конкурс для учнів 1(5) класів "Битва хорів".
6 лют. 2018

День Безпечного Інтернету

День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.
5 лют. 2018

Педагогічна рада «Вплив інформаційного суспільства на соціалізацію особистості дитини».

2 лютого 2018 року в гімназії була проведена педагогічна рада з елементами тренінгу «Вплив інформаційного суспільства на соціалізацію особистості дитини».

Природоохоронна акцяї "Годівничка"

Учні гімназії цього року брали участь у природоохоронній акції "Годівничка".

Тиждень математики та інформатики

З 29.01 по 02.02 в гімназії було проведено Тиждень математики та інформатики.