1 лист. 2018

Подорожуємо по містах Угорщини

Триває подорож учнів гімназії по містах Угорщини...
31 жовт. 2018

Перегляд захоплюючої, кумедної та повчальної історіі "Смолфут"

Перегляд цікавої, захоплюючої та повчальної історіі у кінотеатрі "Правда-Кіно"

Свято "Хелловін по-угорські"

Екскурсія до Будапешту 1(5)-в класу співпала зі святом Хелловін (кл. керівник Бакай С.О.)
31 жовт. 2018

Маленькі туристи навіть на канікулах не хочуть відпочивати!

На канікулах продовжуються заняття туристичного гуртка "Компас"(керівник Порубай С.В.)

Свято "Хелловін по-українські"

Учні 2(6)-Б класу (класний керівник Штонда Т.Т.) завзято відсвяткували "Хелловін по-українські"!

Інтелектуальні розваги на канікулах

Класний керівник 4(8)-В класу Дядюшкіна І.О. підготувала для учнів цікаві інтелектуальні розваги!

Свято "Осінній візерунок"

Учні 2(6)-А класу (класний керівник Галушка О.В.) створили свій "Осінній візерунок"

Повідомлення від саперів 93 омбр

Смертельна знахідка знешкоджена воїнами-саперами.

Новини стрілецького гуртка

Сьогодні на заняттях гуртка можна було не тільки потренуватися у влучності стрільби, але і позмагатися зі своїм учителем.
29 жовт. 2018

Учні гімназії переглянули вистави театру "Віримо!"

27 та 28 жовтня учні 4(8)-Б класу (класний керівник Стеблич Г.Ф.) разом з батьками відвідали Дніпровський театр "Віримо!", де переглянули вистави "Дуже проста історія" та "Забути Герострата".