29 жовт. 2018

Поетична вітальня "Осіння мелодія серця"

Учні 2(6)-В класу (класний керівник Леб О.В.) весело відсвяткували початок осінніх канікул!
26 жовт. 2018

Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу фотографій "Світ навколо нас"!

Вітаємо Голубєву А., Голубєву В., Вергелюка О., Ромащенко К., які стали призерами міського конкурсу фотографій "Світ навколо нас" (керівник Порубай С.В)!

План канікул

План осінніх канікул

Обережно! Вибухонебезпечні предмети!

Сьогодні, в останній день перед осінніми канікулами, завершився цикл занять з правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
25 жовт. 2018

Ювілей звільнення міста.

Дніпро відзначає 75-ту річницю звільнення міста від фашистських загарбників.
23 жовт. 2018

Екскурсія до музею "Літературне Придніпров’я»

Учні 5(9)-Б класу (класний керівник Собко В.В.) відвідали музей «Літературне Придніпров’я».
23 жовт. 2018

Подорож до Умані

20 жовтня учні 3(7)-В класу та 4(8)-А класу разом з класними керівниками Ковтун Н.В та Загоруйко О.В завітали до мальовничого міста Умані. Відвідали найбільш відомий в Україні парк Софіївка.
13 жовт. 2018

Подарунок від козаків

Представникі ГО Азово-Чоронморського козацького війска Українського козацтва подарували учбовий вимірювач потужності радіаційної дози ДП-5В.
12 жовт. 2018

Арт-толока «Ми роду козацького діти, землі української цвіт»!

З нагоди відзначення Дня захисника України учні 1(5) класів брали участь у шкільній Арт-толоці «Ми роду козацького діти, землі української цвіт»
12 жовт. 2018

Дякуємо за співпрацю!

До Дня захисника України представники дитячої бібліотеки №11 провели Годину патріотичної слави для учнів 8-Г класу "Від козаків до героїв АТО"