5 лют. 2018

Втаємо переможців обласної олімпіади

Вітаємо Крячко Андрія (6(10)-Б) та Вергелюка Олександра (5(9)-Г) , які посіли ІІІ місце в олімпіаді з інформатики (програмування).
4 лют. 2018

Участь у АРТ-ТОЛОЦІ "Де є любов, там є життя"

13 лютого учні гімназії відвідали Міський Палац дітей та юнацтва, де взяли участь у АРТ-ТОЛОЦІ "Де є любов, там є життя" до Дня закоханих.
1 лют. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо ученицю 6(10)-А класу Баженову Катерину за ІІ місце у виставці-конкурсі "Замість ялинки-зимовий букет" в рамках міської акції "Не рубай ялинку у номінації "За творчий підхід у виконанні роботи" (керівник Ковтун Н.В.).
31 січ. 2018

Участь у міжнародному освітньому проекті "Міксіке в Україні".

Сьогодні, 31 січня на базі Дніпровської академії неперервної освіти (ДОІППО) відбувся Дніпропетровський обласний фінал чемпіонату з усного рахунку Прангліміне-2018 у рамках міжнародного проекту Міксіке.
30 січ. 2018

Конференція до 20-річчя Мережної академії CISCO

25 cічня у м.Київ відбулася конференція до 20-річчя Міжнародної академії CISCO. В конференції брали участь вчителі гімназії (сертифіковані тренери Академії CISCO).

Дякуємо за співпрацю!

До Дня вшанування пам'яті героїв Крут представники дитячої бібліотеки №11 провели Урок Патріотизму для учнів 2-А, 3-Б, 5-Г, 6-Б класів.

До Дня пам'яті Героїв Крут

До Дня пам'яті Героїв Крут 29 січня 2018 року в гімназії №3 відбулися єдині уроки патріотизму «Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ"».

Пам'ятаємо героїв Крут!

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначатиметься 100 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
26 січ. 2018

До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

З метою вшанування пам’яті жертв Голокосту у гімназії були проведені уроки пам’яті «Трагедія Бабиного Яру», засідання «за круглим столом» «Бабин Яр. Історія і пам'ять», виставка художньої та документальної літератури «Уроки історії».
24 січ. 2018

Участь у АРТ-ТОЛОЦІ "Роздуми про майбуття" до Дня Соборності України

Представник учнівського самоврядування гімназії Вергелюк Олександр був учасником АРТ-ТОЛОКИ "Роздуми про майбуття" до Дня Соборності України", яку проводив Парламент дітей та юнацтва м.Дніпра.