14 лют. 2012

Про нас у всесвітній мережі

Урок пам'яті напередодні річниці виведення радянських військ з Афганістану
25 січ. 2012

7 лютого - День безпечного Інтернету!

23 груд. 2011

Уважаемые родители, бабушки и дедушки!

Уважаемые родители, бабушки и дедушки! Примите наши искренние поздравления с наcтупающим Новым годом и светлым Рождеством Христовым! Благодарим за сотрудничество. Желаем счастливых праздников и до встречи в Новом 2012 году!
14 груд. 2011

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо!
22 лист. 2011

Подведение итогов и награждение победителей Всеукраинского фестиваля «Первый в космосе»

18 лист. 2011

Вітаємо з перемогою

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу "Перший в космосі"
17 лист. 2011

Нові досягнення гімназистів

Congratulations!
13 лист. 2011

Про вірогідність дистанційного навчання

Під час можливих карантинів школи практикуватимуть дистанційне навчання
25 жовт. 2011

Наша нова перемога

На районному конкурсі на честь 68-ї річниці визволення м Дніпропетровськ від німецько-фашистських загарбників команда гімназії (учні 6(10)-В класу) посіла ІІІ місце. А за зразкове виконання стройової пісні команда нагороджена грамотою.
17 жовт. 2011

Свято «Козацькі розваги»

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. І водночас цей день відзначається Днем українського козацтва. У незалежній Україні це свято офційно існує з 1999 року, але неофіційно святкується вже декілька століть.