23 січ. 2018

Готуємось до міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" («Джура»)

Команда гімназії продовжує підготовку до міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")
22 січ. 2018

Дякуємо за співпрацю!

До Дня Соборності України представники дитячої бібліотеки №11 провели Урок Патріотизму «Встане славна мати Україна, щаслива і вільна» для учнів 3(7) класів.
22 січ. 2018

До Дня Соборності України

22 січня 2018 року в гімназії №3 відбулися єдині уроки патріотизму «Час історичного вибору».
19 січ. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Ромащенко Ксенію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі "Різдвяні свята" в номінації "Живопис" (керівник Троян О.О.).
18 січ. 2018

Лазерні технології в стрілецькому гуртку

Учора на черговому занятті стрілецького гуртка пройшли успішні випробування гвинтівки, яка "стріляє" не свинцевими кульками, а справжнім лазерним променем.
17 січ. 2018

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу!

16 січня 2018 року в редакції газети "Дніпро вечірній" відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу творів-ессе на тему "Соціальна справедливість: чого я чекаю від зближення з ЄС".
12 січ. 2018

Новий експонат в експозиції, присвяченій АТО

Вдова Андрія Лихогруда и мама нашої гімназистки подарувала для експозиції, присвяченій АТО, постійно діючої тематичної виставки "Героїчне минуле українського воїнства: від козацьких часів до сьогодення" Книгу пам'яті про загиблих воїнів АТО.
11 січ. 2018

Відвідування музею «Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини у подіях АТО»

Учні 4(8)-В класу (класний керівник Родна О.В.)відвідали музеї «Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини у подіях АТО» та Дніпропетроовський національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького.
10 січ. 2018

Подорож учнів гімназії до Закарпаття

З 3 січня по 9 січня учні гімназії подорожували Закарпатським краєм.
9 січ. 2018

Відвідування експозиції АТО в Мукачівському історичному музеї

Подорожуючи Карпатами, учні гімназії відвідали експозицію АТО в Мукачівському історичному музеї замок "Паланок"