9 січ. 2018

Вікторина-розвага "Традиції святкування Нового року в країнах Європи"

Учні 6(10)-А класу (класний керівник Федіна Ю.П.) дізналися про традиії святкування Нового року в країнах Європи
9 січ. 2018

Черговий приємний сюрприз для вихованців гуртка "Юний стрілець"

Гуртківців, які зібралися подивитися фільм про історію створення та розвиток вогнепальної зброї, в 301 кабінеті чекав приємний сюрприз.
6 січ. 2018

На ковзанці

Учні 4(8)-В класу (класний керівник Родна О.В.) відвідали ТРК "Караван", де весело відпочили на ковзанці.
5 січ. 2018

Конкурс-розвага "Різдвяні візерунки"

Учні 3(7)-Г класу (класний керівник Іванова І.К.) зібралися разом, щоб розважитися та весело провести час
5 січ. 2018

На зимових канікулах - до шкільної бібліотеки!

Бібліотекар гімназії Ніна Омелянівна запрошує учнів завітати до читальної зали!
4 січ. 2018

Підготовка до музичного конкурсу "Битва хорів"

Учні 1(5) класів з учителем музики Голубничою Т.В. готуються до шкільного музичного конкурсу "Битва хорів"
4 січ. 2018

Зимові пригоди вихованців туристичного гуртка "Компас"

Вихованці туристичного гуртка "Компас" (керівник Порубай С.В.) навіть взимку готуються до екстремальних пригод!
3 січ. 2018

Конкурсна програма "Новорічний вогник"

Учні 1(5)-А класу (класний керівник Галушка О.В.) дружно та весело розважилися на зимових канікулах
3 січ. 2018

Новорічне "полювання" вихованців гуртка "Юний стрілець" розпочалося

Сьогодні на вогневому рубежі була не зовсім звична спортивна мішень.
2 січ. 2018

Конкурсна програма "Новорічний калейдоскоп"

Класний керівник 1(5)-В класу Олена Володимирівна підготувала для учнів цікаву конкурсну програму "Новорічний калейдоскоп"