21 груд. 2017

Дебатний турнір

Вітаємо команду "Спалах"(керівник Собко В.В.), що на міському дебатному турнірі посіла призове місце серед новачків та бажаємо їй нових успіхів!
20 груд. 2017

Відвідування чемпіонату КВК "КаВуН"

У межах проекту "Дніпро-місто, де збуваються мрії" старшокласники гімназії відвідали чемпіонат КВК "КаВуН"
20 груд. 2017

Святковий настрій гімназистам дарує виставка "Новорічний калейдоскоп"

Святковий настрій гімназистам дарує виставка "Новорічний калейдоскоп"!
20 груд. 2017

Вітаємо переможців збору макулатури!

Вітаємо переможців збору макулатури! І місце - 1(5)-Б клас (класний керівник Штонда Т.Т.); ІІ місце - 5(9)-Б клас (класний керівник Параскевич І.В.); ІІІ місце - 3(7)-Б клас (класний керівник Куценко Л.М.).

Привітання учнів з Днем Святого Миколая

Сьогодні до учнів гімназії завітав Святий Миколай зі смачними подарунками

Всеукраїнський урок місцевого самоврядування

Сьогодні відбувся Всеукраїнський урок місцевого самоврядування у ВЕБ-форматі в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Чотири учня нашої гімназії стали призерами ІІ туру з інформатики (програмування). Два ІІ я та два ІІІ місця вибороли у літовців наші гімназисти.
15 груд. 2017

Шкільний фестиваль презентацій креативних лідерських проектів

Сьогодні у гімназії відбувся фестиваль презентацій креативних лідерських проектів серед учнів 4(8) класів.
14 груд. 2017

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у гімназії №3 були проведені виховні години «Дзвони Чорнобиля».
14 груд. 2017

ІТ-школа ДНІПРО

11 грудня в проекті "ІТ-навчання учителів інформатики та обдарованих учнів" на базі гімназії №3 стартував новий напрямок "С# на основі проектної методики"