6 лют. 2018

"Битва хорів"-2018!

Сьогодні в гімназії відбувся традиційний конкурс для учнів 1(5) класів "Битва хорів".
6 лют. 2018

День Безпечного Інтернету

День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.
5 лют. 2018

Педагогічна рада «Вплив інформаційного суспільства на соціалізацію особистості дитини».

2 лютого 2018 року в гімназії була проведена педагогічна рада з елементами тренінгу «Вплив інформаційного суспільства на соціалізацію особистості дитини».

Природоохоронна акцяї "Годівничка"

Учні гімназії цього року брали участь у природоохоронній акції "Годівничка".

Тиждень математики та інформатики

З 29.01 по 02.02 в гімназії було проведено Тиждень математики та інформатики.

Втаємо переможців обласної олімпіади

Вітаємо Крячко Андрія (6(10)-Б) та Вергелюка Олександра (5(9)-Г) , які посіли ІІІ місце в олімпіаді з інформатики (програмування).
4 лют. 2018

Участь у АРТ-ТОЛОЦІ "Де є любов, там є життя"

13 лютого учні гімназії відвідали Міський Палац дітей та юнацтва, де взяли участь у АРТ-ТОЛОЦІ "Де є любов, там є життя" до Дня закоханих.
1 лют. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо ученицю 6(10)-А класу Баженову Катерину за ІІ місце у виставці-конкурсі "Замість ялинки-зимовий букет" в рамках міської акції "Не рубай ялинку у номінації "За творчий підхід у виконанні роботи" (керівник Ковтун Н.В.).
31 січ. 2018

Участь у міжнародному освітньому проекті "Міксіке в Україні".

Сьогодні, 31 січня на базі Дніпровської академії неперервної освіти (ДОІППО) відбувся Дніпропетровський обласний фінал чемпіонату з усного рахунку Прангліміне-2018 у рамках міжнародного проекту Міксіке.
30 січ. 2018

Конференція до 20-річчя Мережної академії CISCO

25 cічня у м.Київ відбулася конференція до 20-річчя Міжнародної академії CISCO. В конференції брали участь вчителі гімназії (сертифіковані тренери Академії CISCO).