Дякуємо за співпрацю!

До Дня вшанування пам'яті героїв Крут представники дитячої бібліотеки №11 провели Урок Патріотизму для учнів 2-А, 3-Б, 5-Г, 6-Б класів.

До Дня пам'яті Героїв Крут

До Дня пам'яті Героїв Крут 29 січня 2018 року в гімназії №3 відбулися єдині уроки патріотизму «Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ"».

Пам'ятаємо героїв Крут!

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначатиметься 100 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
26 січ. 2018

До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

З метою вшанування пам’яті жертв Голокосту у гімназії були проведені уроки пам’яті «Трагедія Бабиного Яру», засідання «за круглим столом» «Бабин Яр. Історія і пам'ять», виставка художньої та документальної літератури «Уроки історії».
24 січ. 2018

Участь у АРТ-ТОЛОЦІ "Роздуми про майбуття" до Дня Соборності України

Представник учнівського самоврядування гімназії Вергелюк Олександр був учасником АРТ-ТОЛОКИ "Роздуми про майбуття" до Дня Соборності України", яку проводив Парламент дітей та юнацтва м.Дніпра.
23 січ. 2018

Готуємось до міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" («Джура»)

Команда гімназії продовжує підготовку до міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")
22 січ. 2018

Дякуємо за співпрацю!

До Дня Соборності України представники дитячої бібліотеки №11 провели Урок Патріотизму «Встане славна мати Україна, щаслива і вільна» для учнів 3(7) класів.
22 січ. 2018

До Дня Соборності України

22 січня 2018 року в гімназії №3 відбулися єдині уроки патріотизму «Час історичного вибору».
19 січ. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Ромащенко Ксенію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі "Різдвяні свята" в номінації "Живопис" (керівник Троян О.О.).
18 січ. 2018

Лазерні технології в стрілецькому гуртку

Учора на черговому занятті стрілецького гуртка пройшли успішні випробування гвинтівки, яка "стріляє" не свинцевими кульками, а справжнім лазерним променем.