2 січ. 2018

Вітаємо з перемогою!

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій Олександр Вергелюк посів І місце, а учні Васецький Володимир та Черданцева Яна - ІІІ місце.
29 груд. 2017

Сезон новорічних ковзанок відкрито!

Учні 3(7)-б весело відкаталися на новенькому ролердромі «Trolleybus»
29 груд. 2017

Новорічне засідання дебатного клубу "Позиція"

Новорічне засідання дебатного клубу "Позиція"(керівник Собко В.В.).
28 груд. 2017

Новорічний вогник "Ялинка збирає друзів"

Учні 1(5)-Б класу (класний керівник Штонда Т.Т.) відсвяткували новорічні свята!!!
28 груд. 2017

Новорічні забави на ролердромі TROLLEYBUS!!!

28 грудня учні 3(7)В класу (класний керівник Дядюшкіна І.О.) гімназії відвідали ролердром TROLLEYBUS в "GRAND BAZAR". Покатались на роликах та скейтах, відпочили в затишній лаундж-зоні з фудкортом. Отримали позитивні емоції від проведеного часу разом!

Відвідування музею українського живопису

27 грудня учні 3(7)В класу з класним керівником Дядюшкіною І.О. відвідали музей українського живопису.

Веселі канікули

Учні 2(6) - А класу (класний керівник Мазяєва О.С.) відсвяткували початок зимових канікул і наступаючий Новий рік з веселими конкурсами, солодощами і кумедним кіно.

Свято "Новорічний вогник-2018"

Надовго запам'ятається веселе свято учням 2(6)-В класу (класний керівник Ковтун Н.В.)!
26 груд. 2017

До учнів 1(5)-Б класу завітав Святий Миколай!!!

26 груд. 2017

Розважальна програма "Новорічний серпантин"

Учні 5(9)-Б класу (класний керівник Параскевич І.В.) відсвяткували початок зимових канікул веселою розважальною програмою "Новорічний серпантин"!