17 січ. 2018

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу!

16 січня 2018 року в редакції газети "Дніпро вечірній" відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу творів-ессе на тему "Соціальна справедливість: чого я чекаю від зближення з ЄС".
12 січ. 2018

Новий експонат в експозиції, присвяченій АТО

Вдова Андрія Лихогруда и мама нашої гімназистки подарувала для експозиції, присвяченій АТО, постійно діючої тематичної виставки "Героїчне минуле українського воїнства: від козацьких часів до сьогодення" Книгу пам'яті про загиблих воїнів АТО.
11 січ. 2018

Відвідування музею «Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини у подіях АТО»

Учні 4(8)-В класу (класний керівник Родна О.В.)відвідали музеї «Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини у подіях АТО» та Дніпропетроовський національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького.
10 січ. 2018

Подорож учнів гімназії до Закарпаття

З 3 січня по 9 січня учні гімназії подорожували Закарпатським краєм.

Відвідування експозиції АТО в Мукачівському історичному музеї

Подорожуючи Карпатами, учні гімназії відвідали експозицію АТО в Мукачівському історичному музеї замок "Паланок"
9 січ. 2018

Вікторина-розвага "Традиції святкування Нового року в країнах Європи"

Учні 6(10)-А класу (класний керівник Федіна Ю.П.) дізналися про традиії святкування Нового року в країнах Європи
9 січ. 2018

Черговий приємний сюрприз для вихованців гуртка "Юний стрілець"

Гуртківців, які зібралися подивитися фільм про історію створення та розвиток вогнепальної зброї, в 301 кабінеті чекав приємний сюрприз.
6 січ. 2018

На ковзанці

Учні 4(8)-В класу (класний керівник Родна О.В.) відвідали ТРК "Караван", де весело відпочили на ковзанці.
5 січ. 2018

Конкурс-розвага "Різдвяні візерунки"

Учні 3(7)-Г класу (класний керівник Іванова І.К.) зібралися разом, щоб розважитися та весело провести час
5 січ. 2018

На зимових канікулах - до шкільної бібліотеки!

Бібліотекар гімназії Ніна Омелянівна запрошує учнів завітати до читальної зали!