24 бер. 2017

У нас канікули!!

Учнів чекають веселі канікули!
11 бер. 2017

Благодійна лотерея.

Івану Літвінову дуже потрібна допомога!
6 бер. 2017

"Лідерство - запорука успіху!"

Команда гімназії отримала спеціальний приз від районної Ради Лідерів та міського Дитячого Парламенту за яскравий виступ в рамках конкурсу моделей учнівського самоврядування "MAXIMA"! Вітаємо!
4 бер. 2017

Вітаємо учасників Національного фіналу Прангліміне-2017

Національний етап з усного рахунку Прангліміне-2017 в рамках Міжнародного проекту Міксіке завершено
2 бер. 2017

Урочисте відкриття Штабу національно-патріотичного виховання гімназії

Сьогодні відбулося урочисте відкриття Штабу національно-патріотичного виховання гімназії
28 лют. 2017

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Баженову Катерину з перемогою у міському конкурсі з дизайну "Крок у майбутнє" (керівник Башаріна О.В.).
27 лют. 2017

Переможці міського літературно-мистецького свята "Собори наших душ"

Вітаємо переможців міського літературно-мистецького свята "Собори наших душ"!
25 лют. 2017

Тиждень історії та правознавства

Тиждень історії та правознавства, що проходив з 20 по 24 лютого в рамках місячника права, запам’ятається учням багатьма яскравими подіями.
24 лют. 2017

Шкільний фестиваль команд ДЮП та ЮІР

У гімназії відбувся шкільний фестиваль команд ДЮП та ЮІР серед учнів 2(6) класів.
23 лют. 2017

Перегляд урочистої прем'єри "Воїни духу" у кінотеатрі "Правда-кіно"

Учні 6(10)-А класу (класний керівник Бакай С.О.) переглянули документальний фільм "Воїни духу" у кінотеатрі "Правда-кіно".