29 трав. 2018

Вітаємо з перемогою!

Учениця 9-г класу Ромащенко Ксенія отримала грамоту Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за перемогу у регіональному турі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей-2018» в номінації «За увагу до безпечної праці батьків».
28 трав. 2018

Вітаємо з перемогою!

Дослідницька робота учня 6(10)-В класу І.Кулеби посіла призове місце в обласному конкурсі наукових проектів серед слухачів Дніпропетровського відділення МАН.
23 трав. 2018

Наша учениця призер Національного чемпіонату України

Учениця 5(9)-Б класу Іванова Вероніка та Кирило Кучеренко ( партнер ) зайняли друге місце у відкритому Національному чемпіонаті України зі спортивних танців у категорії Юніори 2
20 трав. 2018

Результати міського конкурсу "Дивовижна хімія"

Вітаємо переможців міського конкурсу "Дивовижна хімія"
20 трав. 2018

До уваги учасників ЗНО!

Актуальна інформація! До уваги учасників ЗНО!
17 трав. 2018

Брейн-ринг "Числа керують світом"

Команди 1(5) класів брали участь у математичних змаганнях.
17 трав. 2018

Всесвітній День вишиванки -2018

Вчителі та учні гімназії підтримали свято Всесвітній День української вишиванки
11 трав. 2018

Захист ІТ-проектів

Сьогодні в актовій залі КЗО "Гімназія №3" ДМР відбувся урочистий захист найкращих проектів з інформатики серед учнів 7 класів.
11 трав. 2018

Математичний брейн-рінг

Учні 1(5)-В посіли почесне 3 місце в районному конкурсі "Математичний брейн-ринг"
8 трав. 2018

Акція "Ветеран живе поруч"

Учні гімназії привітали ветеранів ІІ Світової війни з Днем Перемоги!