25 січ. 2017

Майстер-клас з живопису

Учні гімназії, батьки яких брали участь в АТО на Сході України, відвідали майстер-клас з живопису у НВК № 57.
21 січ. 2017

У Міському палаці дітей та юнацтва...

Учні 3(7)-А класу (класний керівник Задорожна С.М.)відвідали Міський палац дітей та юнацтва, де переглянули святковий концерт до Дня Соборності України
20 січ. 2017

Бібліотечний урок до Дня Соборності України

Учні 2(6)-А класу (класний керівник Култишева Н.Ю.) відвідали захід до Дня Соборності України, який відбувся у Дитячій бібліотеці Індустріального району № 11.
20 січ. 2017

До Дня Соборності України

20 січня 2017 року в гімназії №3 відбулися єдині уроки патріотизму «На світі багато чудових країн, мені наймиліша, найкраща країна, яка піднялася, мов Фенікс, з руїн, безсмертна моя Україна».
19 січ. 2017

Бесіда "Правила поведінки на вулицях та дорогах у зимовий період"

Співробітник поліції Станішевський О.В. провів бесіди з учнями 1(5) класів "Правила поведінки на вулицях та дорогах у зимовий період"
18 січ. 2017

Перегляд вистави "Інспектор Гаджет"

Учні 4(8)-Б класу (класний керівник Параскевич І.В.) відвідали Будинок вчителя, де переглянули виставу на соціальну тематику "Інспектор Гаджет".
17 січ. 2017

Реєстрація на пробне ЗНО. До уваги випускників!

10 січня розпочалася реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року реєстрація триватиме до 31 січня.
14 січ. 2017

У гончарній майстерні "Добре коло"

13 січня учні 3(7)-б класу відвідали гончарну майстерню "Добре коло". Привітна майстриня навчила нас працювати із глиною і пригостила солодощами.
13 січ. 2017

Конкурс-розвага "Різдвяні традиції"

Учні 2(6)-В класу (класний керівник Дядюшкіна І.О.) дружно відпочили на шкільному святі!
12 січ. 2017

Свято у 3-Б класі

11 січня учні 3(7)-б класу відсвяткували Новий рік кумедними конкурсами і дуже смачними смаколиками.