Ми  раді вітати Вас на офіційному сайті нашої гімназії!

Сайт адресовано тим, кому цікаво знати все про наш заклад освіти. Нам небайдужі ваші думки про нашу школу та наш сайт. Залишайте ваші відгуки та пропозиції. Будемо вдячні розумним та цікавим пропозиціям та зауваженням!

Пріоритетні напрямки роботи гімназії:

·     створення умов для здобуття загальної середньої освіти на підвищеному рівні;

·     запровадження засад європейського виміру в освіті, виховання почуття співпраці  та співробітництва;

·     створення в гімназії відкритого інформаційного освітнього середовища;

·     формування й розвиток соціально зрілої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, особистості, підготовленої до професійного самовизначення;

·     створення умов для самореалізації та розкриття індивідуальних здібностей учнів,  їх морального та фізичного розвитку;

·     розвиток ефективної співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу.

Освітній процес забезпечують 44 педагога, з них вищу кваліфікаційну категорію мають  28 чоловік, звання «вчитель-методист» - 19.

Матеріально-технічна база:

в гімназії функціонують медичний кабінет, актова зала, спортивна зала, бібліотека, кабінет психолога, їдальня на 200 місць; 34 кабінети, які забезпечені сучасною методичною та дидактичною літературою; 4 кабінети обладнані інтерактивними дошками, 26 - комп’ютерною технікою, мультимедійними комплексами, TV.

В гімназії у наявності пандус - доступ до І поверху.

Профілі навчання:

·     суспільно – гуманітарний напрям (історичне відділення);

·     природничо-математичний напрям (поглиблене вивчення математики);

·     філологічний напрям (відділення української мови та літератури);

·     технологічний напрям (інформаційно-технологічний профіль).

Участь в експериментальній роботі та проектах:

-           2011-2016 р.р. експериментальний навчальний заклад обласного рівня за  темою: «Використання Інтернет – та медіаосвітніх технологій у навчально-виховному процесі сучасної школи та їх вплив на становлення інноваційної особистості»;

-           з 2012 р. гімназія є учасником обласного науково-педагогічного проекту "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх";

-           2015-2017 р.р. - учасник Міжнародного проекту «Міксіке».

Викладання у закладі ведеться українською мовою.

Починаючи з 5-го класу, учні працюють за гімназійними програмами. В окремих класах використовуються елементи програми «Росток».
- З метою більш глибокої підготовки учнів надаються додаткові години на поглиблене вивчення предметів: української мови, англійської мови, історії України, математики, інформатики.
- Освітній процес в класах з поглибленим вивченням математики  здійснюється за лекційно-практичною формою навчання.

Мережу закладу складають 23 класи загальною кількістю близько 670 учнів.

Гімназія №3 - це  творча родина однодумців педагогів,  учнів та батьків, це можливість реалізації Ваших мрій

13 жовт. 2018

Подарунок від козаків
Представникі ГО Азово-Чоронморського козацького війска Українського козацтва подарували учбовий вимірювач потужності радіаційної дози ДП-5В.
12 жовт. 2018

Арт-толока «Ми роду козацького діти, землі української цвіт»!
З нагоди відзначення Дня захисника України учні 1(5) класів брали участь у шкільній Арт-толоці «Ми роду козацького діти, землі української цвіт»

Дякуємо за співпрацю!
До Дня захисника України представники дитячої бібліотеки №11 провели Годину патріотичної слави для учнів 8-Г класу "Від козаків до героїв АТО"

12 жовт. 2018

Єдині уроки Мужності до Дня захисника України «Наша воля , наша слава не вмре , не загине … »
Сьогодні у гімназії відбулися єдині уроки Мужності до Дня захисника України «Наша воля , наша слава не вмре , не загине … »

Урок на військовій кафедрі
Щороку в І семестрі гімназисти 6 (10) класів відвідують військову кафедру.

Новини стрілецького гуртка
Традиційно, напередодні Дня захисника Украині, для хлопців і дівчат, які займаються в стрілецьких гуртках, були організовані змагання.