Про нас пишуть

Висвітлення питань щодо діяльності КЗО "Гімназія №3" ДМР
у засобах масової інформації за 2017 рік

8-9 квітня у м.Одеса  пройшов фінал Всеукраїнського конкурсу проектів з інформатики "Весела наука". Майже 680 робіт було представлено на цей конкурс. Для фіналу журі відібрало кращих 60 проектів.
На фіналі у м. Одеса наші учні успішно захистили власні проекти.  Три проекти  гімназії отримали нагороди.
У номінації рекламний ролик "Мама це не просто слово"  дипломи на бронзові медалі отримали учениці 4(8)-А класу  Барабан Катерина та Мунтян Олександра.
У  номінації короткометражних фільмів "Залежність людства від науково-технічного прогресу" ІІ місце та срібну медаль присудили фільму "Буття" учнів 7(11)-Б класу Воробйова Павла та Іванова Олексія (їх нагородєження в на ролику).

У номінації графіка "Брати наші менші" золоту медаль та диплом за  перше місце отримала   учениця 3(7)-В класу Подлєснова  Вероніка з плакатом  "Мама- найважливіше слово у світі"!

Висвітлення питань щодо діяльності КЗО "Гімназія №3" ДМР
у засобах масової інформації за 2016 рік

Назва газети, журналу,
теле-, радіоканалу,
інтернет -видання
Номер і дата виходу
публікації, програми
або посилання на
інтернет-сторінку
Назва статті, теле-, радіопередачі Короткий анонс
Дніпропетровське обласне радіо 08.11.2016  Запис програми "Нові імена"  Участь Озеркевич Вікторії. учениці 9 класу гімназії, переможця фінального етапу Всеукраїнскього конкурсу дослідницьких робіт слухачів Дніпропетровського відділеня МАН
Газета "Я" МПДЮ м. Дніпро № 2(174) 2016  Публікація вірш "Мой город Днепр", Щербіна Юлія, 6 клас Міський конкурс "Собори наших душ"
Газета "Я" МПДЮ м. Дніпро № 16, 2016 Публікація вірш "Ландиши", Щербіна Юлія, 6 клас Міський конкурс "Собори наших душ"
Газета "Ветеран Придніпров'я" 01.04.2016  Конкурс "Расскажу о подвиге", Матвій Давиденко, 8 клас Оповідання на конкурс
Журнал "Всесвітня литература" №6, 2016 Публікації віршів " Сирень", "Ландыш", "Проснулся мир природы" Ю.Щербина Всеукраїнський конкурс "Творчий учитель- обдаровані діти", учитель С.В.Тимченко
Журнал "Всесвітня литература" 7-8, 2016  Пукблікавція вірша "Україна", учениця Ю.Щербіна, 6 клас Всеукраїнський конкурс "Творчий учитель- обдаровані діти", учитель С.В.Тимченко
Учительний журнал on-line 05.02.2016  Урок з математики (9 кл.) Тема: "Математика та навколишній світ" (учитель Галушка О.В. ) План-конспект нестандартного уроку  математики з використанням ІКТ.
Учительний журнал on-line 03.02.2016  Урок з хімії (8 клас). Тема: "Молярна маса. Розв`язування розрахункових задач". (учитель Стеблич Г.Ф.) В розробці уроку представлено розрахункові задачі з використанням історичних, краєзнавчих матеріалів, які сприяють засвоєнню загальнолюдських цінностей та вихованню в учнівської молоді патріотичних почуттів.
Учительний журнал on-line 22.02.2016  Практична робота №2.    Розв`язування експериментальних задач . (10 клас, учитель Стеблич Г.Ф.) В розробці уроку представлено завдання різної складності, щоб їх розв`язати доведеться висувати гіпотези,  розробляти план, вибирати серед різних способів один правильний.
Учительний журнал on-line 01.02.2016  Урок з хімії (9 клас). Тема: "Жири. Біологічна роль жирів" (Стеблич Г.Ф.) Розробка уроку з використанням ІКТ (учнівські презентації та відеосюжети, презентація учителя)
Учительний журнал on-line 28.02.2016  Урок з математики (9 клас). Тема: "Площі фігур" (для профільного класу, учитель Іванова І.К.) Розробка уроку з використанням інтерактивної методики та ІКТ.
Учительний журнал on-line 21.06.2016  Урок з математики (7 кл.) Тема:"Знаходження геометричного місця точок площини"( учитель Задорожна С.М.) Розробка уроку з використанням ІКТ
7 телеканал (м.Одеса) 18.04.2016 Всеукраїнський конкурс комп'ютерних проектів "Весела нацука".
Інтрев'ю дає учасних конкурсу в номінації "Додатки для мобільних присторїв", учень 9-го класу гімназії №3 м. Дніпра Павло Герман.