Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Результати олімпіад 2013-2014


Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 
2013-2014 н.р.

 

 

1.       

Мігдал Дарина

9a

Історія

III

Ковтун Н.В.

2.       

Савченко Олександр

11б

Право

III

Бакай С.О.

3.       

Шевченко Роман

10а

Право

III

Бакай С.О.

4.       

Заіченко Інна

Право

III

Бакай С.О.

5.       

Коник Анастасія

Математика

II

Куценко Л.М.

6.       

Линник Ольга

Математика

I

Задорожна С.М.

7.       

Шевченко Роман

10а

Математика

III

Іванова І.К.

8.       

Ступар Іван

11в

Математика

III

Нікітіна Г.Г.

9.       

Арчакова Ганна

Математика

III

Задорожна С.М.

10.    

Гулий Тарас

10б

Інформ.(офіс)

III

Шастітко Н.О.

11.    

Єремєєва Вероніка

Інформ.(офіс)

III

Шастітко Н.О.

12.    

Сілкін Микита

11в

Інформ.(офіс)

III

Шастітко Н.О.

13.    

Токарчук Олексій

11в

Інформ.(програм.)

III

Шастітко Н.О.

14.    

Сорокіна Анастасія

11б

Психологія

II

Загоруйко О.В.

15.    

Нецвєтов Олекасандр

11а

Інформ.(WEB-дизайн)

I

Шастітко Н.О.

16.    

Княжева Олена

Біологія

III

Ковтун Н.В.

17.    

Заходякіна Юлія

10а

Біологія

II

П’ятигорська Л.М.

18.    

Бондаренко Богдан

Біологія

III

П’ятигорська Л.М.

19.    

Сорокіна Анастасія

11б

Біологія

III

П’ятигорська Л.М.

20.    

Арчакова Ганна

Рос.м

I

Тимченко С.В.

21.    

Линник Ольга

Рос.м

III

Тимченко С.В.

22.    

Хорунжа Ганна

11а

Рос.м

III

Родна О.В.

23.    

Сорокіна Анастасія

11б

Рос.м

II

Родна О.В.

24.    

Цвіткова Поліна

10а

ОТМ

I

Троян О.О.

25.    

Стенько Майя

11в

ОТМ

III

Троян О.О.

26.    

Мерзлякова Ліза

ОТМ

I

Троян О.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Призери областного (ІІІ) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

1.       

Заходякіна Юлія

10а

Біологія

III

П’ятигорська Л.М.

2.       

Сорокіна Анастасія

11б

Психологія

II

Загоруйко О.В.


 

Призери МАН (областного ) етапу 

1.       

Хорунжа Ганна

11а

Рос.м

I

Тимченко С.В.

2.       

Манаєнкова Валерія

11а

Література

III

Родна  О.В.

3.       

Сорокіна Анастасія

11б

Психологія

III

Ковтун Н.В.

4.       

Баглюк Олег

11а

Медицина

III

Ковтун Н.В.