Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Результати олімпіад 2012-2013

 

 


ВІТАЄМО призера Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури КОБЯКОВУ МАРІЮ, ученицю 7(10)-В класу, яка посіла ІІ місце,  вчитель Параскєвич І.В.

Вітаємо призера Всеукраїнської олімпіади з россійськаї мови та літератури ЗАБРОДУ ЮЛІЮ, ученицю 7(10)-В класу, яка посіла ІІ місце, вчитель Тимченко С.В.



 

 


ВІТАЄМО призерів Всеукраїнської олімпіади  з російської мови та літератури ЗАБРОДУ ЮЛІЮ,  Гречку Станіслава, учнів 7(10)-В класу, які посіли  ІІ місце, вчитель Тимченко С.В.
Нашим призерам призначено стипендію  Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2012/2013 навчального року.
 

 

 

 

Гречка Станіслав урочисто отримав Диплом степендіата Президента України
м.Київ ,веречень 2013 

 

 


 

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ  В  ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАДАХ  



Прізвище, ім’я призера

 Предмет

Учитель

місце

1.

Сорокіна А., 10 кл.

Рос. мова та літ-ра

Родна  О.В.

ІІ

2.

Бондарчук Д.,  11 кл.

Рос. мова та літ-ра

Тимченко С.В.

ІІ

3.

Сілкін М., 10 кл.

Інформатика

Шастітко Н.О.

ІІІ

4.

Заброда Ю., 11 кл

Рос. мова та літ-ра

Тимченко С.В.

І

5.

Кобякова М., 11кл.

Укр. мова та літ-ра

Параскевич І.В.

І

6.

Гречка С., 11 кл.

Рос. мова та літ-ра

Тимченко С.В.

І

 

Результати міського (ІІ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 



№ з/ч

Прізвище, ім’я призера

Місце

Клас

Учитель

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА

1.

Заброда Юлія

І

11 - В

Тимченко С.В.

2.

Бондарчук Даша

ІІ

11- Б

Тимченко С.В.

3.

Сорокіна Анастасія

І

10 - Б

Родна О.В.

4.

Гречка Станіслав

ІІ

11 - В

Тимченко С.В.

ІСТОРІЯ

5.

Бондарчук Даша

ІІІ

11- Б

Штонда Т.Т.

6.

Кобякова Марія

ІІІ

11 - В

Штонда Т.Т.

7.

Мігдал Дарина

ІІІ

8 - А

Собко В.В.

ПРАВОЗНАВСТВО

8.

Дячкіна Катерина

ІІІ

11- А

Штонда Т.Т.

9.

Гречка Станіслав

ІІІ

11-В

Штонда Т.Т.

10.

Заброда Юлія

ІІІ

11-В

Штонда Т.Т.

11.

Савченко Олександр

ІІІ

10-Б

Бакай С.О.

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

12.

Кобякова Марія

І

11 -В

Параскевич І.В.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

13.

Кобякова Марія

ІІІ

11 -В

Царюк М.М.

МАТЕМАТИКА

14.

Линник Ольга

ІІІ

6 -В

Задорожна С.М.

15.

Лопатко Ксенія

ІІІ

8 - В

Задорожна С.М.

16.

Шевченко Роман

ІІІ

9-В

Іванова І.К.

17.

Рудакова Єлізавета

ІІІ

11-В

Найдьон О.Р.

ІНФОРМАТИКА (програмування)

18.

Коник Олексій

ІІ

11 - Б

Вовк Т.В.

19.

Петрушевський Владислав

ІІІ

11 - Б

Шастітко Н.О.

20.

Шевченко Роман

ІІІ

9-В

Вовк Т.В.

21.

Сорокіна Анастасія

ІІІ

10 - Б

Шастітко Н.О.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

22.

Ватаманюк Ксенія

ІІІ

9-В

Башаріна О.В.

ОБРАЗОТВОЧЕ МИСТЕЦТВО

23.

Цвіткова Поліна

ІІ

9-В

Троян О.О.

ІНФОРМАТИКА (web – дизайн та web - програмування)

24.

Сорокіна Анастасія

ІІ

10 - Б

Шастітко Н.О.

ІНФОРМАТИКА (офіс)

25.

Сілкін Микита

ІІ

10 -В

Шастітко Н.О.

26.

Соколенко Владислав

ІІІ

8 -

Шастітко Н.О.

27.

Пахомова Олена

ІІІ

11 - Б

Шастітко Н.О.

28.

Марченко Тетяна

ІІІ

11-Б

Шастітко Н.О.

29.

Рудакова Єлізавета

ІІІ

11-В

Шастітко Н.О.

30.

Шевченко Роман

ІІ

9-В

Вовк Т.В.

ЕКОНОМІКА

31.

Заброда Юлія

ІІІ

11-В

Латюк  М.Г.

ФІЗИКА

32.

Ступар Іван

ІІІ

10-В

Тимченко Т.В.

ХІМІЯ

33.

Ніколаєв Андрій

ІІІ

11 -В

Стеблич Г.Ф.

ГЕОГРАФІЯ

34.

Шевченко Роман

ІІІ

9-В

Латюк  М.Г.

ПСИХОЛОГІЯ

35.

Хілова Олександра

ІІІ

11 - А

Загоруйко О.В.

БІОЛОГІЯ

36.

Сорокіна Анастасія

ІІ

10 - Б

Ковтун Н.В.