Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Результати олімпіад 2015-2016

Результати

участі учнів КЗО «Гімназія № 3» ДМР

у міських предметних олімпіадах у 2015-2016 н.р.
 

№ з/ч

Прізвище, ім’я призера

Місце

Клас

Учитель

РОСІЙСЬКА МОВА

1.

Григор’єва Олена

ІІ

9 - Б

Родна О.В.

2.

Рудаков Віктор

ІІ

7 - Г

Тимченко С.В.

3.

Сонько Тимофій

І

7 - Г

Тимченко С.В.

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА

4.

Вергелюк Олександр

І

Тимченко С.В.

5.

Іванов Микита

ІІ

Тимченко С.В.

6.

Майкова Олександра

ІІ

Тимченко С.В.

7.

Мігдал Дарина

ІІ

11 - Б

Родна О.В.

ІСТОРІЯ

8.

Кулеба Іван

ІІІ

8 - Б

Собко В.В.

ПРАВОЗНАВСТВО

9

Бондаренко Богдан

ІІІ

10-Б

Штонда Т.Т.

10.

Волков Ілля

ІІІ

9-Б

Бакай С.О.

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

11.

Вергелюк Олександр

ІІ

7 - Г

Мацуєва С.В.

12.

Линник Ольга

І

9 - В

Пошевеля С.М.

13.

Мігдал Дарина

І

11 - А

Вагабова О.М.

14.

Алєксєнко Ніна

ІІІ

8 - А

Пошевеля С.М.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

15.

Рощина Маргарита

ІІІ

8 - Г

Вертела М.В

16.

Линник Ольга

ІІІ

9 - В

Федіна Ю.П.

МАТЕМАТИКА

17

Братута Олександр

ІІ

10 - А

Галушка О.В.

18.

Линник Ольга

ІІ

9 - В

Задорожна С.М.

19.

Коник Анастасія

ІІ

8 - В

Куценко Л.М.

20.

Вергелюк Олександр

І

7 - Г

Іванова І.К.

21.

Шевченко Данило

ІІІ

7 - Г

Іванова І.К.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

22.

Линник Ольга

ІІІ

9 - В

Башаріна О.В.

ОБРАЗОТВОЧЕ МИСТЕЦТВО

23.

Мерзлякова Ліза

І

7 - Г

Троян О.О.

ІНФОРМАТИКА

24.

Ємець Кирило

ІІ

8 - Г

Вовк Т.В.

25.

Чернявський Данило

ІІІ

10 - Б

Вовк Т.В.

26.

Єремєєва Вероніка

ІІІ

11 - А

Яковець М.В.

27.

Соколенко Владислав

ІІІ

11 - А

Яковець М.В.

28.

Решетняк Ростислав

ІІІ

11 - Б

Яковець М.В.

29.

Олійник Кирило

І

9 - В

Яковець М.В.

30.

Квірікадзе Роман

ІІ

9 - В

Вовк Т.В.

31.

Піскун Вадим

ІІІ

9 - В

Яковець М.В.

32.

Соболь Денис

І

11 - Б

Яковець М.В.

33.

Мелікян Анастас

ІІ

11 - А

Вовк Т.В.

34.

Колотницький Ілля

І

7-Г

Терещенко К.Ю

ФІЗИКА

35.

Коник Анастасія

І

8 - В

Терещенко К.Ю

36.

Вергелюк Олександр

ІІІ

7 - Г

Терещенко К.Ю.

БІОЛОГІЯ

37.

Княжева Олена

ІІІ

11- А

Ковтун Н.В.

38.

Григор’єва   Олена

ІІІ

9 - Б

Дядюшкіна І.О.