Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 




Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара

Результати олімпіад 2016-2017

Результати

участі учнів КЗО «Гімназія № 3» ДМР

у міських предметних олімпіадах у 2016-2017 н.р.

 

№ з/ч

Прізвище, ім’я призера

Місце

Клас

Учитель

ФІЗИКА

1.       

Вергелюк Олександр

ІІІ

8-Г

Довгаль О.С.

2.       

Бушуєв Данило

ІІІ

10-Б

Довгаль О.С.

ГЕОГРАФІЯ

3.       

Вергелюк Олександр

ІІІ

8-Г

Латюк М.Г.

ІСТОРІЯ

4.       

Кулеба Іван

ІІІ

9-Б

Собко В.В.

5.       

Лісна Катерина

ІІ

8-Б

Штонда Т.Т.

6.       

Вергелюк Олександр

ІІІ

8-Г

Штонда Т.Т.

7.       

Дюжник Данило

ІІІ

9-Б

Собко В.В.

ПРАВОЗНАВСТВО

8.       

Черданцева Яна

ІІ

9-Г

Штонда Т.Т.

9.       

Коник Анастасія

ІІ

9-В

Штонда Т.Т.

10.    

Волков Ілля

ІІІ

10-Б

Бакай С.О.

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

11.    

Вергелюк Олександр

ІІ

8-Г

Мацуєва С.В.

12.    

Алєксєнко Ніна

ІІІ

9-А

Леб О.В.

13.    

Линник Ольга

І

11-А

Леб О.В.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

14.    

Рудаков Віктор

ІІІ

8-В

Царюк М.М.

15.    

Стоян Софія

ІІІ

9-Г

Вертела М.В.

16.    

Линник Ольга

ІІ

10-А

Федіна Ю.П.

МАТЕМАТИКА

17.    

Чеботарьова Уляна

ІІ

6-В

Колесник К.Ю.

18.    

Вергелюк Олександр

ІІ

8-Г

Іванова І.К.

19.    

Коник Анастасія

І

9-В

Куценко Л.М.

Васильєва Н.В.

20.    

Линник Ольга

ІІ

10-А

Задорожна С.М.

21.    

Братута Олександр

ІІІ

11-А

Галушка О.В.

22.    

Цібілюк Микита

ІІІ

11-А

Галушка О.В.

ХІМІЯ

23.    

Вергелюк Олександр

ІІ

8-Г

Стеблич Г.Ф.

ОБРАЗОТВОЧЕ МИСТЕЦТВО

24.    

Мерзлякова Ліза

І

8 - Б

Троян О.О.

ІНФОРМАТИКА (програмування)

25.    

Вергелюк Олександр

ІІІ

8-Г

Вовк Т.В.

26.    

Ємець Кирило

ІІІ

9-Г

Вовк Т.В.

27.    

Крячко Андрій

ІІІ

9-Г

Вовк Т.В.

28.    

Шеліпов Кирило

ІІІ

11-А

Вовк Т.В.

ІНФОРМАТИКА (технології)

29.    

Черданцева Яна

ІІІ

9-Г

Яковець М.В.

30.    

Сотуленко Юлія

ІІ

9-Г

Яковець М.В.

31.    

Удалов Михайло

ІІІ

10-Б

Яковець М.В.

32.    

Новошевський Дмитро

І

10-А

Яковець М.В.

33.    

Цібілюк Микита

ІІІ

11-А

Яковець М.В.

34.    

Семенюк Владислав

ІІ

11-А

Яковець М.В.

ІНФОРМАТИКА (web-дизайн)

35.    

Єфіменко Денис

ІІ

11- А

Вовк Т.В.

Яковець М.В.

ІНФОРМАТИКА (техніка)

36.    

Квірікадзе  Роман

І

10-А

Вовк Т.В.

37.    

Олійник Кирило

ІІ

10-А

Яковець М.В.

38.    

Жмак Данило

ІІ

10-А

Яковець М.В.

39.    

Піскун Вадим

ІІІ

10-А

Яковець М.В.

40.    

Свіриденко Ігор

ІІІ

11-А

Яковець М.В.

41.    

Ларін Гліб

ІІ

8-В

Яковець М.В.

42.    

Козачко Дмитро

ІІІ

8-В

Яковець М.В.

ІНФОРМАТИКА (графіка)

43.    

Колотницький Ілля

ІІІ

8- Г

Вовк Т.В.

44.    

Шеліпов Кирило

ІІІ

11-А

Вовк Т.В.

 

 

 

Призери шкільної олімпіади

з історії  2016-2017 навчальний рік

№ з\ч

П.І.учасника

Клас

Кількість балів

Місце

Учитель

1.       

Лісна Катерина

4-Б

11,5

І

Штонда Т.Т.

2.       

Вергелюк Олександр.

6(10)-Б

11,5

І

Штонда Т.Т.

3.       

Карнадуд Єлизавета

5(9)-В

11

ІІ

Штонда Т.Т.

4.       

Іваненко Віталій

6(10)-Б

10

ІІІ

Штонда Т.Т.

5.       

Кулеба Іван

5(9)-Б

16,5

І

Собко В.В.

6.       

Терещенко Данило

5(9)-А

15

ІІ

Кучер В.В., Бакай С.О.

7.       

Дюжник Данило

5(9)-Б

15

ІІ

Собко В.В.

8.       

Алєксєнко Ніна

5(9)-А

14.5

ІІІ

Кучер В.В., Бакай С.О.

9.       

Линник Ольга

6(10)-А

50

І

Бакай С.О.

10.    

Галушка Ілля

6(10)-Б

37

ІІ

Бакай С.О.

11.    

Прохоров Михайло

6(10)-Б

28

ІІІ

Бакай С.О.

12.    

Ніколаєв Олег

7(11)-А

10.5

І

Собко В.В.

13.    

Ігнатов Дмитро

7(11)-А

10.5

І

Собко В.В.

14.    

Шульга Альона

7(11)-Б

10

ІІ

Собко В.В.

15.    

Свириденко Ігор

7(11)-А

10

ІІ

Собко В.В.

16.    

Білоусова Аліна

7(11)-Б

8.5

ІІІ

Собко В.В.

17.    

Бородай Юлія

7(11)-А

8.5

ІІІ

Собко В.В.

 

Призери шкільної олімпіади

з правознавства  2016-2017 навчальний рік

№ з\ч

П.І.учасника

Клас

Кількість балів

Місце

Учитель

1.      

Черданцева Яна

5(9)-Г

12

І

Штонда Т.Т.

2.       

Петросян Діана

5(9)-А

11,5

ІІ

Штонда Т.Т.

3.       

Ємець Кирило

5(9)-Г

11

ІІ

Штонда Т.Т.

4.       

Озеркевич Вікторія

6(10)-В

10

ІІІ

Штонда Т.Т.

5.       

Сотуленко Юлія

5(9)-Г

10

ІІІ

Собко В.В.

6.       

Луценко Олександра

5(9)В

10

ІІІ

Кучер В.В., Бакай С.О.

7.       

Іонова Катерина

5(9)-В

10

ІІІ

Собко В.В.

8.       

Терещенко Даніїл

5(9)-А

10

ІІІ

Кучер В.В., Бакай С.О.

9.       

Захаров Ілля

6(10)-Б

12

І

Бакай С.О.

10.    

Волков Ілля

6(10)-А

12

І

Бакай С.О.

11.    

Линник Ольга

6(10)-А

11

ІІ

Бакай С.О.

12.    

Шевцов Віталій

6(10)-Б

10.5

ІІ

Бакай С.О.

13.    

Кожевнікова Валерія

6(10)-А

10.5

ІІІ

Бакай С.О.

14.    

Лінкевич Яна

6(10)-А

10

ІІІ

Бакай С.О.

 

Призери шкільної олімпіади

з економіки  2016-2017 навчальний рік

з\ч

П.І.учасника

Клас

Кількість балів

Місце

Учитель

1.      

Дьоміна Дар’я

7(11)-А

21

І

Латюк М.Г.

2.      

Бородай Юлія

7(11)-А

20

ІІ

Латюк М.Г.

3.      

Чернявський Дніїл

7(11)-Б

18.5

ІІІ

Латюк М.Г.

Призери шкільної олімпіади

з математики  2016-2017 навчальний рік

№ з\ч

П.І.учасника

Клас

Кількість балів

Місце

Учитель

1.      

Степний Гліб

1(5)-В

13

І

Галушка О.В.

2.      

Жирик Марія

1(5)-А

13

І

Колесник К.Ю.

3.      

Рудих Кароліна

1(5)-В

12

ІІ

Галушка О.В.

4.      

Сисоєв Артем

1(5)-В

11

ІІІ

Галушка О.В.

5.      

Гавриленко Ксенія

1(5)-В

11

ІІІ

Галушка О.В.

6.      

Чеботарьова Ульяна

2(6)-В

22

ІІ

Колесник К.Ю.

7.      

Рецька Олександра

2(6)-В

21

ІІ

Колесник К.Ю.

8.      

Казаков Антон

2(6)-Б

18

ІІ

Колесник К.Ю.

9.      

Моргун Антон

2(6)-В

17

ІІ

Колесник К.Ю.

10.   

Северина Катерина

2(6)-В

15

ІІ

Колесник К.Ю.

11.   

Лущай Володимир

2(6)-А

14

ІІ

Іванова І.К.

12.   

Савинська Поліна

3(7)-Б

13

І

Нікітіна Г.Г.

13.   

Раєвський Ярослав

3(7)-Г

11

ІІ

Нікітіна Г.Г.

14.   

Волков Євген

3(7)-В

8

ІІІ

Галушка О.В.

15.   

Довбань Владислав

3(7)-В

8

ІІІ

Галушка О.В.

16.   

Вергелюк Олександр

4(8)-Г

45

І

Іванова І.К.

17.   

Рудаков Віктор

4(8)-В

38

ІІ

Іванова І.К.

18.   

Макарова Єлизавета

4(8)-В

33

ІІІ

Іванова І.К.

19.   

Коник Анастасія

5(9)-В

16

І

Куценко Л.М.

Васильєва Н.В.

20.   

Гусєва Анастасія

5(9)-В

8

ІІ

Куценко Л.М.

Васильєва Н.В.

21.   

Крячко Андрій

5(9)-Г

7

ІІІ

Васильєва Н.В.

22.   

Линник Ольга

6(10)-А

69

І

Задорожна С.М.

23.   

Шишлянніков Денис

6(10)-А

60

ІІ

Задорожна С.М.

24.   

Олійник Кирило

6(10)-А

47

ІІІ

Задорожна С.М.

25.   

Братута Олександр

7(11)-А

32

І

Галушка О.В.

26.   

Цібілюк Нікита

7(11)-А

32

І

Галушка О.В.

27.   

Свириденко Ігор

7(11)-А

30

ІІ

Галушка О.В.

28.   

Орішечок Анастасія

7(11)-А

30

ІІ

Галушка О.В.

29.   

Гурдіш Анастасія

7(11)-А

29

ІІІ

Галушка О.В.

 

Призери шкільної олімпіади

з англійської мови  2016-2017 навчальний рік

№ з\ч

П.І.учасника

Клас

Кількість балів

Місце

Учитель

1.      

Рудаков Віктор

4(8)-В

63

І

Царюк М.М.

2.      

Бузунова Анісія

4(8)-Б

61

І

Култишева Н.Ю.

3.      

Решевських Анастасія

4(8)-Г

59

І

Царюк М.М.

4.      

Стоян Софія

5(9)-Г

71.5

І

Вертела М.В.

5.      

Петрина Анастасія

5(9)-Г

66.5

ІІІ

Федіна Ю.П.

6.      

Варванська Єлизавета

5(9)-Г

66.5

ІІІ

Скіпакевич Т.А.

7.      

Муштаєва Маргарита

5(9)-Г

68.5

ІІ

Федіна Ю.П.

8.      

Линник Ольга

6(10)- А

88

І

Федіна Ю.П.

9.      

Тінтулова Аліса

6(10)- А

86

ІІ

Федіна Ю.П.

10.   

Грига Анна

6(10)- А

85

ІІІ

Федіна Ю.П.

11.   

Ігнатов Дмитро

7(11)-А

97

І

Царюк М.М.

12.   

Черба Андрій

7(11)-А

97

І

Царюк М.М.

13.   

Ємельянов Павло

7(11)-А

95

ІІ

Царюк М.М.

14.   

Семенюк Владислав

7(11)-А

78

ІІІ

Царюк М.М.

15.   

Чижова Анастасія

7(11)-А

78

ІІІ

Царюк М.М.

 

Призери шкільної олімпіади

з біології  2016-2017 навчальний рік

№ з\ч

П.І. учасника

Клас

Кількість балів

Місце

Учитель

1.       

Усенко Еліна

4(8)-Б

15

І

Ковтун Н.В.

2.       

Іванов Микита

4(8)-Г

14.5

ІІ

Ковтун Н.В.

3.       

Швець Ксенія

4(8)-А

13.5

ІІІ

Ковтун Н.В.

4.       

Алєксєнко  Ніна

5(9)-А

14.5

І

Дядюшкіна І.О.

5.       

Данилюк Євгенія

5(9)-А

14.5

І

Дядюшкіна І.О.

6.       

Кіструська Катерина

5(9)-Г

14

ІІ

Ковтун Н.В.

7.       

Іонова Катерина

5(9)-В

14

ІІ

Ковтун Н.В.

8.       

Голубєва Вікторія

5(9)-В

13.5

ІІ

Ковтун Н.В.

9.       

Григор’єва Олена

6(10)-Б

15

І

Дядюшкіна І.О.

10.    

Камишова Аліна

6(10)-Б

14

ІІ

Дядюшкіна І.О.

11.    

Тінтулова  Аліса

6(10)-Б

11

ІІІ

Дядюшкіна І.О.

12.    

Бондаренко Богдан

7(11)-Б

18

І

Дядюшкіна І.О.

13.    

Єрошкіна Кристина

7(11)-Б

15

ІІ

Дядюшкіна І.О.

14.    

Орішечок Анастасія

7(11)-А

15

ІІ

Дядюшкіна І.О.

15.    

Чижова Анастасія

7(11)-Б

14

ІІІ

Дядюшкіна І.О.

Призери шкільної олімпіади

з географії  2016-2017 навчальний рік

 з\ч

П.І.учасника

Клас

Кількість балів

Місце

Учитель

Латюк М.Г.

1.      

Вергелюк Олександр

4(8)-Г

27.5

І

Латюк М.Г.

2.      

Солонько Катерина

4(8)-В

27.5

І

Латюк М.Г.

3.      

Макарова Єлизавета

4(8)-В

25

ІІ

Латюк М.Г.

4.      

Шуть Діана

4(8)-Г

17.5

ІІІ

Латюк М.Г.

5.      

Слесарчук Максим

5(9)-Г

33.5

І

Таран Л.В.

6.      

Перепьолкін Данило

5(9)-В

32.5

ІІ

Таран Л.В.

7.      

Прокопенко Олександр

5(9)-Г

32.5

ІІ

Таран Л.В.

8.      

Рублевський Іван

5(9)-В

31

ІІІ

Таран Л.В.

9.      

Григор’єва Олена

6(10)-Б

28.5

І

Латюк М.Г.

10.   

Мусієнко Ксенія

6(10)-Б

23

ІІ

Латюк М.Г.

11.   

Єрмолаєва Юлія

6(10)-Б

20.5

ІІІ

Латюк М.Г.

 

Призери шкільної олімпіади

                                                             з російської мови та зарубіжної літератури

                                                                      2016-2017 навчальний рік

№ з\ч

П.І. учасника

Клас

Кількість балів

Місце

Учитель

1.      

Подлєснова Вероніка

3(7)-В

10

І

Родна О.В.

2.      

Загоруйко Поліна

3(7)-Г

9

ІІ

Родна О.В.

3.      

Онищенко Богдана

3(7)-Г

8

ІІІ

Родна О.В.

4.      

Лісна Катерина

4(8)-Б

10

І

Тимченко С.В.

5.      

Степанова Вероніка

4(8)-Г

9

ІІ

Тимченко С.В.

6.      

Григор’єва Олена

6(10)-Б

10

І

Родна О.В.

7.      

Тінтулова Аліса

6(10)-Б

9

ІІ

Родна О.В.

 

Призери шкільної олімпіади

                                                             з фізики  2016-2017 навчальний рік

№ з\ч

П.І.учасника

Клас

Кількість балів

Місце

Учитель

1.      

Волков Євгеній

3-В

28

І

Довгаль О.С.

2.      

Сизих Микита

3-Г

25

ІІ

Довгаль О.С.

3.      

Подлєснова Вероніка

3-В

24

ІІІ

Довгаль О.С.

4.      

Стахова Віолета

3-Г

24

ІІІ

Довгаль О.С.

5.      

Вергелюк Олександр

4-Г

32

І

Довгаль О.С.

6.      

Шевченко Марія

4-В

30

ІІ

Довгаль О.С.

7.      

Рудаков Віктор

4-В

20

ІІІ

Довгаль О.С.

8.      

Коник Анастасія

5-В

36

І

Колесник  К.Ю.

9.      

Черданцева Яна

5-Г

21

ІІ

Колесник  К.Ю.

10.   

Дюжник Данило

5-Б

20

ІІІ

Колесник  К.Ю.

11.   

Бушуєв Данило

6-Б

21

І

Довгаль О.С.

12.   

Кожевнікова Валерія

6-А

20

ІІ

Довгаль О.С.

13.   

Шеліпов Кирило

7-А

22

І

Довгаль О.С.

14.   

Братута Олександр

7-А

17

ІІ

Довгаль О.С.

15.   

Семенюк Владислав

7-А

17

ІІ

Довгаль О.С.

 

Призери шкільної олімпіади

                                                            з астрономії 2016-2017 навчальний рік

№  з\ч

П.І. учасника

Клас

Кількість балів

Місце

Учитель

1.      

Шеліпов Кирило

7(11)-А

38

І

Довгаль О.С.

2.      

Братута Олександр

7(11)-А

18

ІІ

Довгаль О.С.

3.      

Семенюк Владислав

7(11)-А

18

ІІ

Довгаль О.С.

4.      

Ігнатов Дмитро

7(11)-А

17

ІІІ

Довгаль О.С.

 

Призери шкільної олімпіади

                                                            з української мови та літератури

                                                               2016-2017 навчальний рік

 

№ з\ч

П.І. учасника

Клас

Кількість балів

Місце

Учитель

1.      

Нагорна Таїсія

1(5)-А

35

І

Леб О.В.

2.      

Степний Гліб

1(5)-В

35

І

Леб О.В.

3.      

Жирик Марія

1(5)-А

34

ІІ

Леб О.В.

4.      

Лемаєва Олександра

1(5)-В

34

ІІ

Леб О.В.

5.      

Галак Дар’я

1(5)-А

32

ІІІ

Леб О.В.

6.      

Пошевеля Аліна

1(5)-Б

32

ІІІ

Вагабова О.М.

7.      

Косенко Ольга

1(5)-Б

32

І

Вагабова О.М.

8.      

Бондарчук Милана

2(6)-Б

28

І

Параскевич І.В.

9.      

Гаврилюк Андрій

2(6)-В

27

ІІ

Параскевич І.В.

10.   

Омельченко Ярослав

2(6)-В

24

ІІ

Параскевич І.В.

11.   

Гнатушенко Анастасія

2(6)-А

12

ІІІ

Параскевич І.В.

12.   

Подлєснова Вероніка

3(7)-В

29

І

Мацуєва С.В.

13.   

Мудрак  Ярослав

3(7)-Г

26

ІІ

Параскевич І.В.

14.   

Савінська Поліна

3(7)-Б

25.5

ІІІ

Параскевич І.В.

15.   

Вергелюк Олександр

4(8)-Г

37

І

Мацуєва С.В.

16.   

Іванов Микита

4(8)-Г

35

ІІ

Мацуєва С.В.

17.   

Шуть Діана

4(8)-Г

31

ІІІ

Мацуєва С.В.

18.   

Алєксєнко Ніна

5(9)-А

44

І

Леб О.В.

19.   

Коник Анастасія

5(9)-В

40

ІІ

Вагабова О.М.

20.   

Шибанова Марія

5(9)-А

36

ІІІ

Леб О.В.

21.   

Линник Ольга

6(10)-А

41

І

Леб О.В.

22.   

Григор’єва Олена

6(10)-Б

36

ІІ

Вагабова О.М.

23.   

Лінкевич Яна

6(10)-А

31

ІІІ

Леб О.В.

24.   

Єрошкіна Кристина

7(11)-Б

44

ІІІ

Вагабова О.М.

25.   

Братута Олександр

7(11)-А

46

І

Вагабова О.М.

26.   

Бородай Юля

7(11)-А

45

ІІ

Вагабова О.М.

 

Призери шкільної олімпіади

                                                             з хімії  2016-2017 навчальний рік

№ з\ч

П.І. учасника

Клас

Кількість балів

Місце

Учитель

1.      

Вергелюк О.

4(8)-Г

40

І

Стеблич Г.Ф.

2.      

Сидоренко І.

4(8)-В

32

ІІ

Стеблич Г.Ф.

3.      

Рудаков В.

4(8)-В

31

ІІІ

Стеблич Г.Ф.

4.      

Коник А.

5(9)-В

31

І

Стеблич Г.Ф.

5.      

Гусєва А.

5(9)-В

26

ІІ

Стеблич Г.Ф.

6.      

Озеркевич В.

5(9)-В

21

ІІІ

Стеблич Г.Ф.

 

 

 

 


1
2