Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Результати олімпіад 2011-2012

 

ВІТАЄМО призера Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури КОБЯКОВУ МАРІЮ, ученицю 6(10)-В класу, яка посіла ІІІ місце  , вчитель Зацаріна Л.Г.
ВІТАЄМО призера Всеукраїнської олімпіади  з російської мови та літератури ЗАБРОДУ ЮЛІЮ,  ученицю 6(10)-В класу, яка посіла  ІІІ місце  ,вчитель Тимченко С.В.
 

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ  В  ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАДАХ

 

2011-2012 н.р. 

 

 Кобякова Марія,  6(10)-В - українська мова та література -
І місце (вчитель Зацаріна Любов Григорівна)
 Заброда Юлія , 6(10)- В,  російська мова -
І місце  (вчитель Тимченко Світлана В'ячеславівна)
   
 Бондарчук Даша, 6(10)-Б - російська мова -
ІІ місце (Вчитель Тимченко Світлана В'ячеславівна)
 Дячкіна Катерина 6(10)-А , право -
ІІІ місце (вчитель Штонда Тетяна Терентіївна)
   
 

 Результати участі і міськіх олімпіадах
 2011-2012 н.р.

№ з/ч

Прізвище, ім’я призера

Місце

Клас

Учитель

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА

1.

Заброда Юлія

ІІ

10 - В

Тимченко С.В.

2.

Бондарчук Даша

ІІ

10- Б

Тимченко С.В.

3.

Сорокіна Анастасія

ІІІ

9 -Г

Родна О.В.

4.

Шевченко Роман

ІІІ

8-В

Родна О.В.

ІСТОРІЯ

5.

Дячкіна  Катерина

ІІ

10-А

Штонда Т.Т.

6.

Кобякова Марія

ІІІ

10 -В

Штонда Т.Т.

ПРАВОЗНАВСТВО

7.

Дячкіна Катерина

ІІ

10 -А

Штонда Т.Т.

8.

Гречка Станіслав

ІІІ

10-В

Штонда Т.Т.

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

9.

Кобякова Марія

І

10 -В

Зацаріна Л.Г.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

10.

Кобякова Марія

ІІІ

10 -В

Воропай І.В.

ГЕОГРАФІЯ

11.

Суржикова Марина

ІІІ

7 -А

Таран Л.В.

12.

Гречка Станіслав

ІІІ

10-В

Латюк  М.Г.

БІОЛОГІЯ

13.

Кобякова Марія

ІІІ

10 -В

П’ятигорська Л.М.

14.

Сорокіна Анастасія

ІІІ

9 - Г

Ковтун Н.В.

ІНФОРМАТИКА

15.

Глущенко Олексій

ІІ

11 -В

Вовк Т.В.

16.

Заходякіна Юля

ІІ

8 - В

Вовк Т.В.

17.

Лошкарьова Наталія

ІІІ

11 -Б

Вовк Т.В.

18.

Сілкін Микита

ІІІ

9 - В

Шастітко Н.О.

19.

Крисан Олександр

ІІІ

11-Б

Шастітко Н.О.

20.

Петрушевський Владислав

ІІІ

10 -Б

Шастітко Н.О.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

21.

Іванова  Ангеліна

ІІІ

9-Г

Ковтун Н.В.