Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Робота гуртків та факультативів

 

 

 

В гімназії працюють факультативи

 

Факультатив «Історія рідного краю. Дніпропетровщина»  1(5) - 3(7) , 4(8)-а, 4(8)-в класи
 

Факультатив «Українська мова»                                             6(10)-7(11) класи

Факультатив «Математика»                                                    6(10)а, 6(10)б класи
 

Факультатив «Російська мова»                                                 6(10) в клас

Факультатив «Науково-дослідницька робота»                       6(10) а,б,в, 7(11) б, в класи

 

 

Графік 

 роботи   гуртків   КЗО «Гімназія № 3» ДМР

 на  2017-2018  навчальний   рік

№ з/ч

Назва гуртка

Керівник

День тижня

Час роботи

1.               

Гурток

«Влучний стрілець»

Кабанов М.В.

ВТ

 

ПТ

15.30-16.15

 

15.30-17.15

2.               

Гурток

«Юний стрілець»

Кабанов М.В.

ПН

СР

ЧТ

14.45-16.20

14.45-16.20

14.45-16.20

3.               

Гурток

 «Психологічна майстерня»

Загоруйко О.В.

ПН

 

СР

16.00-17.45

 

16.00-17.45

4.               

Гурток

 «Лідерство – запорука успіху»

Волчанська Т.М.

ВТ

 

ПТ

15.00-16.35

 

15.00-16.35

5.               

Молодіжний клуб «Точка зору»

Федіна Ю.П.

ПН

ПТ

15.00-16.45

   15.00-16.45

6.               

Гурток

 «Образотворче мистецтво»

Троян О.О.

ПН

ЧТ

ПТ

16.00-16.45

15.00-16.45

15.00-15.45

7.               

Гурток

 «Юні журналісти»

Леб О.В.

СР 

ПТ  

15.00-15.45

15.00-15.45

 

8.               

Дебатний клуб «Позиція»

Собко В.В.

СР 

ПТ  

16.00-17.35

15.00-15.45

 

 

Графік 

 роботи   гуртків   КЗО «Гімназія № 3» ДМР

 на  2017-2018  навчальний   рік 

 

№ з/ч

Назва гуртка

Керівник

День тижня

Час роботи

1.      

Гурток «Біт і байт»

 

Гурток «ІТ Академія»

Яковець М.В.

 

ПН

 

ПТ

16.00-17.40

 

16.00-17.40

2.          

Гурток «Юний технік»

Гурток «Юний програміст»

Вовк Т.В.

 

ПН

 

СР

16.00-17.40

 

15.30-17.55

3.          

Гурток «English

Bussines Club»

Царюк М.М.

ПН

СР

15.00-16.30

15.00-17.45

4.          

Гурток англійської мови «Формування комунікаційної компетенції»

Скіпакевич Т.А.

ВТ

СР

16.00-16.45

16.00-16.45

 

5.          

Гурток англійської мови «Дебати»

Вертела М.В.

ВТ

ЧТ

15.45-16.30

15.45-16.30

6.          

Гурток  української мови «Я-мовознавець»

Параскевич І.В.

ПН

ПТ

16.00-16.45

16.00-16.45

7.          

Гурток української мови «Живе слово»

Мацуєва С.В.

ЧТ

ПТ

16.00-16.45

16.00-16.45

8.          

Гурток  «Сучасна укранська мова»

Вагабова О.М.

ВТ

СР

16.00-16.45

16.00-16.45

9.          

Гурток  «Я-мовознавець»

 

Гурток  «Юний мовознавець»

Леб О.В.

ПН

ВТ

СР

15.00-15.45

15.00-15.45

15.00-15.45