Історія школи

Відповідно до Указу Президії Верховної Ради України від 23 травня 1969 року № 1939 за рахунок території Амур-Нижньодніпровського району виник новий район - Індустріальний.

У процесі розбудови нового району з’явилася нагальна потреба в новій школі. Середня загальноосвітня школа №3 була відкрита у серпні 1970 року в районі новобудов Лівобережжя, згідно з планом розширення міста Дніпропетровська, за адресою вулиця Гулі Корольвої, 14-Б.

На початку 70-х років поруч з відкритою школою не було освітніх закладів крім СШ № 69, яка розташовувалась на місці нинішнього Центру позашкільної роботи.

Школу оточували пустирі, поодинокі п'ятиповерхові будинки та одна дев'ятиповерхова будівля.

З проектною потужністю 1320 учнів середня школа № 3 гостино розчинила двері для 2,5 тисячі дітей (у середньому 5-6 класів у паралелі). Працювала школа в 2 зміни за класно-урочною системою.

З 1970 по 1975 роки очолювала школу директор Смирнова Валентина Іванівна.

З 1976 по 2001 рік керівництво освітнім закладом здійснює Снадчук Микола Васильович.

За рішенням Індустріальної районної ради від 17.01.1992 року загальноосвітній школі № 3 був наданий статус школи-гімназії № 3, а наказом управління освіти облдержадміністрації від 27.12.1995 року - статус гімназії № 3.

З 2001 року навчальний заклад ІІ-ІІІ ступеню - гімназію № 3 - очолює Сіліна Вікторія Василівна.