Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Творчі конкурси 2015-2016

 

Досягнення гімназистів у районі:

 

ü творча команда 9-Б класу посіла І місце у  конкурсі екологічних агітбригад (керівник Волчанська Т.М.);

ü  команда 8-Г класу посіла І місце у  конкурсі «Молодь обирає здоров’я» (керівник Волчанська Т.М.);

ü 5 учнів гімназії  стали призерами районного етапу Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика (вчителі Параскевич І.В., Мацуєва С.В., Вагабова О.М., Пошевеля С.М.);

ü  }команда  гімназії стала переможцем районного фестивалю креативних лідерських проектів «EVVIVA!» в номінації «Волонтерська справа» (керівник Волчанська Т.М.);

ü  2 учня гімназії стали переможцями районного етапу міського конкурсу «Собори наших душ» у номінації «Наддніпрянські замальовки» (вчитель Троян О.О.);

ü 9 учнів гімназії стали переможцями районного конкурсу «Хімія у моєму житті» (вчитель Стеблич Г.Ф.);

ü 3 учня гімназії стали лауреатами конкурсу «Зоряне коло» в номінаціях «Художнє слово», «Вокал»;

ü творчий  колектив 10-Б класу (керівник Штонда Т.Т.) отримав грамоту за перемогу у номінації «Кращий акторський ансамбль», а учні 10-А класу (керівник Галушка О.В.) – у номінації «За сучасний погляд на сценічне мистецтво» у районному фестивалі шкільних театральних колективів «Моя перша сцена»;

ü команда учнів 7 класу (керівник Іванова І.К.) посіла І місце у математичному конкурсі «Брейн-ринг»;

ü 6 учнів гімназії стали переможцями конкурсів „Мій домашній улюбленець”, „Молоде покоління за безпеку дорожнього руху” (керівник Троян О.О.);

ü  учениця 7-Г класу  Мерзлякова Є. стала переможцем районних етапів конкурсів дитячої творчості: „Чорнобильська палітра”, „Техніка безпеки та охорона праці очима дітей”, „Первоцвіти”, „Знай і люби свій край” (керівник Троян О.О.);

ü збірна команда гімназії  посіла ІІІ місце у районних змаганнях з флорболу (керівники Порубай С.В., Голубничий Д.Ю.);

ü команда гімназії посіла ІІІ місце в районних змаганнях стрільби з пневматичної гвинтівки (керівник Кабанов М.В.);

ü ІІ місце - у районних змаганнях з військово-прикладних видів спорту (керівники Кабанов М.В., Загоруйко О.В.);

ü команда 8-Г класу "Чайка" прийняла участь у районному етапі  військово-патріотичної гри "Сокіл (Джура)" (керівник  Голубничий Д.Ю.), де зайняла І місце у конкурсі "Відун";

ü  7 учнів 5-7 класів стали переможцями районного етапу обласного конкурсу «Моя Україна» (керівники Вертела М.В., Дядюшкіна І.О., Стеблич Г.Ф., Родна О.В.);

 

                                                  у місті та області:

 

ü творча команда 8-Г класу посіла ІІІ місце у  конкурсі «Молодь обирає здоров’я» (керівник Волчанська Т.М.);

ü }команда гімназії стала лауреатом  конкурсу екологічних агітбригад (керівник Волчанська Т.М.);

ü Линник Ольга стала переможцем міського етапу Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика (вчитель Пошевеля С.М.); 5 учнів  гімназії №3 стали переможцями міського етапу Всеукраїнського фестивалю творчості юних літераторів „Собори наших душ” в номінаціях „Поезія”, „Проза” (керівники Тимченко С.В., Мацуєва С.В.);

ü Мерзлякова Є.  стала переможцем міського етапу конкурсу «Собори наших душ» у номінації «Наддніпрянські замальовки» та переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край» в номінації «Образотворче мистецтво» (вчитель Троян О.О.);

  Мерзлякова Є. та Любинецька К. стали переможцями міського просвітницького фестивалю-конкурсу  «Ми проти насильства і жорстокості» (вчитель Троян О.О.);

ü учні 7-а класу Уварова М., Тітов О., Єрак О. посіли І місце у міському конкурсі «Книга дарує натхнення» (вчитель Тимченко С.В.);

ü Горлова Г. (9-в кл.) стала переможцем міської екологічної виставки-конкурсу «Замість ялинки-зимовий букет» (керівник Башаріна О.В.);

ü Соколов Микита - переможець міського етапу обласного конкурсу «На кращого юного майстра народних ремесел» (керівник Федін А.В.);

ü диплом ІІ ступеню міського конкурсу «Зоряне коло» в номінації «Вокал» отримала Озеркевич В.;

ü переможцями обласного конкурсу      “Розповім про подвиг” стали   Радович К., Давиденко М. (вчитель Тимченко С.В.);

ü учні гімназії стали переможцями  міського літературно - мистецького конкурсу "Реліквії, що ожили"  (керівник Тимченко С.В.);

{C         ü    Іванов М., Шеремет В. посіли ІІІ місце у міському фестивалі бук- трейлерів "Книга на            екрані» (керівник Тимченко С.В.);

{}         ü  Єрмолаєва Ю.- переможець програми «Лідерський марафон-2016»;

{C               команда учнів 5-Г класу посіла І місце у змаганнях з лазертагу (керівник Порубай С.В.);

ü   І місце - у міських змаганнях зі спортивного туризму (керівник Порубай С.В.).