Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Творчі конкурси 2010-2011

 Міжнародні конкурси:
 
 *  команда гімназії  стала переможцем УІІІ Міжнародного фестивалю-тренінгу виробників дитячих телепрограм та юних журналістів «Будемо разом!» (керівник Тимченко С.В.);
 

* Конченко М., Гречка С. –лауреати ХУІ Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Чарівна книжка-2011» у номінації «Проба пера» (керівник Тимченко С.В.).
Всеукраїнські конкурси:
 
·        Кошмідько Б., Бондарчук Д., Кобякова М., Конченко М., Петрушевський В., Рудий А. стали переможцями Веукраїнського конкурсу творчих робіт «И помнит мир спасенный» (керівник Тимченко С.В.);
·        Рудий Андрій посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Знаю! Помню! Горжусь!», який проходив під егідою  ЦК комсомолу України (керівник  Руда Р.В.) ;
·        команда гімназії посіла І місце у відбірковому етапі Всеукраїнського турніру серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, присвяченого відзначенню всеукраїнського тижня права з нагоди відзначення загальної декларації ООН прав людини;
·        команда гімназії стала лауреатом Всеукраїнського турніру знавців права у м. Києві.
 
У місті та області:
 
·        ІІІ місце у міському конкурсі  «Молодь обирає здоров'я» (керівник Волчанська Т.М.);
·        лауреати міського конкурсу «За газетними рядками-справи юначі»  (кер. Руда Р.В., Волчанська Т.М.);
·        І місце у відкритому турнірі з шахів «Біла Тура» (керівник Єрьомін  М.В.);
·        І місце у обласних змаганнях з шахів «Біла Тура» (керівник Єрьомін  М.В.);
·        Мясоїд Тетяна стала переможцем міського конкурсу малюнків  «Космічна Одісея» (керівник Молчанова А.С.);
·        Главацька Маргарита - ІІ місце у міському конкурсі творів, присвячених 90-й річниці створення комсомольських осередків на Дніпропетровщині (керівник Тимченко С.В);
·         лауреатом  міського конкурсу авторської пісні  "Дніпровський      водограй" став учень 4(8)-г класу Губар Богдан;
·        18   учнів гімназії №3 стали переможцями міського конкурсу  "Собори наших душ" в номінаціях "Поезія", "Проза": Кошмідько Б. (9-в), Гречка С. (9-в), Прусова Л.(10-б), Фоменко К. (10-б); Кобякова М.( 9-в),  Конченко М.(9-г), Білоус Р. (10-б), Міхєєва С. (10-б), Главацька М. (9-в), Титаренко Б. (10-а), Стеблич  А. (9-в)  (керівник Тимченко С.В);  Бондарчук Д, Мосендз А., Плечень К., Марченко Т.  ( 9-г), Сорокіна А. (8-г)(керівник Мацуєва С.В.); Остапюк О., Потиліко М.(5-б) (керівник Зацаріна Л.Г.);
·        Фоменко К., Міхєєва С.- ІІІ місце у обласному конкурсі творчості юних журналістів;
·        Мушта Ігор-І місце в обласному конкурсі «Космічні фантазії», присвяченому 50-річчю першого польоту людини в космос в номінації «Фотоколаж»;
·        Мушта Ігор- лауреат виставки дитячої творчості «Природа рідного краю», присвяченої науково-практичній конференції «Вода: проблеми та рішення», «Всесвітньому Дню води» та «Дню довкілля»;
·        лауреати  міських змагань зі спортивного туризму (керівник Порубай С.В.).