Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Творчі конкурси 2011-2012

 

                                    У районі:

 

 

  •     І місце у районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика посіли учні Линник О., Камінська М., Шевченко Р., Сорокіна А.  (вчителі Пошевеля С.М., Вагабова О.М., Мацуєва С.В.);
  •     творча команда 10-б класу посіла І місце у  конкурсі «Під вітрилами високих почуттів» (керівник Волчанська Т.М.);
  •     творча команда 10-в класу посіла ІІ місце у  конкурсі «Під вітрилами високих почуттів» (керівник Волчанська Т.М.);
  •      переможцем районного  конкурсу авторської пісні  „Дніпровський  водограй” став учень 5(9)-г класу Губар Богдан;

команда гімназії посіла ІІ місце у районних змаганнях на честь 20-ї річниці Збройних Сил України з медичної підготовки (керівник Загоруйко О.В.);

  •  учениця 6(10)-б класу Марченко Т. в особистому заліку за накладання шини у районних змаганнях на честь 20-ї річниці Збройних Сил України з медичної підготовки посіла І місце (керівник Загоруйко О.В.);
  •  призерами районного туру конкурсу малюнків «Олімпійський рух: історія та сьогодення» стали Головченко К. (6-в), Карасьов А.(8-в), Цвіткова П. (8-в) (керівник Молчанова А.О.);
  •  призерами районного туру конкурсу літературних творів «Олімпійський рух: історія та сьогодення» стали Кобякова М. (10-в) - І місце (керівник Зацаріна Л.Г.), Прусова Л. (11-б)- І місце (керівник Тимченко С.В.), Гречка С., Заброда Ю. –ІІ місце (керівник Тимченко С.В.).
  •  переможцями районного конкурсу малюнків та фотографій  “Мій рідний край-моя земля!» стали Снітко А. (10-б), Сідельнікова Д. (10-в), Гаврик О. (9-а), Павлєєва А. (9-б), Авраменко В. (8-б), Сорокіна А. (9-г), Краснов Р. (8-в), Скороход А.(7-б), Самарцов Д. (8-б),  Пєхтєрєва Н. (8-в) (керівники Молчанова А.О., Руда Р.В.);
  •  переможцями районного конкурсу малюнків «Різдвяні свята» стали Пєхтєрєва Н. (8-в), Парена Д. (9-г), Власенко Л. (9-б), Нестеренко А. (8-в) (керівник Молчанова А.О.);
  •  переможцем районного конкурсу малюнків “Чорнобильська палітра» став Рапопорт В.  (керівник Молчанова А.О.);
  •    І місце у районних змаганнях з ПТМ (авто) посів Найдюк Єгор (керівник Борзенко В.М.);
  •    ІІ місце у районному  конкурсі пісні та строю, присвяченому 68-ій річниці визволення  Дніпропетровська від фашистських загарбників посів  6(10)-в клас  (керівник Кабанов В.М.);
  •    І місце у районних змаганнях з гандболу (керівники  Порубай С.В.);
  •    ІІІ місце у районних змаганнях з легкої атлетики (керівники Гришко С.М., Порубай С.В.);

 

                                           у місті та області:

 

 Команда 3(7)-Б класу посіла ІІІ місце у міському конкурсі  «Молодь обирає здоров’я» (керівник Волчанська Т.М.);

 

  •   23   учня гімназії №3 стали переможцями міського конкурсу  „Собори наших душ” в номінаціях „Поезія”, „Проза”:  Гречка С. (10-в), Прусова Л. (11-б), Фоменко К., Коток Н., Міхєєва С. (11-б); Стеблич  А., Заброда Ю., Кобякова М. (10-в), Арчакова А., Ліннік О., Нещадим М., Якубов Б. (5-б),  (керівник Тимченко С.В);    Бондарчук Д,  Марченко Т., Дольник Т., (10-б), Сорокіна А., Богомолова Р., Парена Д.(9-г), Дмитрієва В., Цвіткова А. (8-в), Конченко О. (керівник Мацуєва С.В.);  Потиліко Є.(5-б) (керівник Зацаріна Л.Г.); Черба А. (керівник Кузнєцова Н.М.);
  •   4   учня гімназії №3 стали переможцями обласного конкурсу  „Собори наших душ” в номінаціях „Поезія”, „Проза”:  Гречка С. (10-в), Арчакова А. (5-б),  (керівник Тимченко С.В.), Сорокіна А., Цвіткова А. (8-в) (керівник Мацуєва С.В.);
  •    Кобякова М. (керівник Зацаріна Л.Г.)- лауреат обласного конкурсу «Дніпропетровщина-регіон лідер»;
  •    Косорукова Дар’я - переможець міського конкурсу «Крок у майбутнє» (номінація «Дизайн інтер’єру») (керівник Молчанова А.О.);
  •    Мухіна Марія – переможець міської виставки дитячої творчості на захист первоцвітів «Знай, люби, бережи»;
  •    І місце в обласному конкурсі учнівської творчості в рамках Міжнародного року Хімії в номінації медіа-листівок «Віват, хімія» посів Чалий О., ІІ місце - Галайдич Д. (керівник Стеблич Г.Ф.);
  •    І місце в міському конкурсі «Мій домашній улюбленець» у номінації «Краще оповідання про тварин» посіла Мосендз Аліса (кер-к Мацуєва С.В.), ІІ місце- Марениченко О., ІІІ м. –Шевченко В. (кер-к Зацаріна Л.Г.).
  •    ІІІ місце в міському конкурсі «Мій домашній улюбленець» у номінації «Краще сюжетне фото» посіла Марениченко О.(кер-к Зацаріна Л.Г.);
  •    І місце  у міському конкурсі авторської пісні  „Дніпровський      водограй” посів учень 9-г класу Губар Богдан (керівник Волчанська Т.М.);
  •    команда гімназії стала переможцем   міського конкурсу «Фітнес марафон», присвяченому  Дню Міста (керівник Волчанська Т.М.);
  •    команда гімназії посіла ІІІ місце   у відкритих змаганнях з водного туризму «Бригантина-2011», присвячених  Дню Міста (керівник Порубай С.В.);
  •    команда гімназії посіла ІУ місце у міських змаганнях з техніки рятувальних робіт «Рятівник -2011», на етапі «Медицина» - ІІІ місце (керівник Парубай С.В.);
  •    команда гімназії посіла ІІ місце у міських змаганнях з велотуризму «Ралі 2011»   (керівник Парубай С.В.);
  •    ІІІ місце в обласному конкурсі творчості юних журналістів посіла Фоменко Х. (керівник Тимченко С.В.);
  •    Отліванова Ю., Лавренюк І., Любинецька К., Стрельцова А.-переможці  виставки-конкурсу  зимового букету в рамках міської акції «Не рубай ялинку» (керівник Ковтун Н.В.);
  •    Пєхтєрєва Н.- призер обласного конкурсу малюнків, присвяченого 80 річниці Дніпропетровської області (керівник Молчанова А.О.) ;
  •    учні гімназії посіли І місце у міському пісенному конкурсі «Різдвяні дзвіночки» (керівник Ластовченко К.М.);

 

 

                                                    Всеукраїнські конкурси:

  •  Переможцями Всеукраїнського фестивалю-конкрсу «Перший в космосі» стали учні гімназії №3, члени літературно-творчого об’єднання  "Зелена лампа" (керівник Тимченко С.В.):
  •   в номінації ессе «Первопроходцы» - Бондарчук Д. (10-Б),  Мушта І.
  • (10-А), Петрушевский  В. (10-Б), Прусова Л. (11-Б), Фоменко К. (11-Б);
  •   в номінації віршів про космос «Космические откровения» -
  • Кісєльова А. (10-В);
  •   в номінації фантастичний твір «И на Марсе будут яблони цвести»- Гречка С. (10-В), Конченко М. (10-Б), Сипало А. (10-В), Хапілін О. (10-В);
  •    в номінації науково-популярна стаття «Слова космической эпохи»- Кобякова М. (10-В);
  •    в номінації малюнок або фото колаж: «Карта звёздного неба» - Мушта І. (10-А), Снітко А. (10-Б);
  •    гран-приз у конкурсі творчих  рабіт отримав  Чалий О. (11-Б) за відеоролик «Полёт к планетам Солнечной системы и за её пределы» (номінація «Карта звёздного неба»).
  • Учитель Тимченко С.В. та учень Чалий О. були нагороджені подорожжю  до м. Київ.

 

Міжнародні конкурси:

  •  Мушта Ігор-ІІ місце в ІІІ відкритому міжнародному конкурсі творчих робіт «Байконур-Земля-Вселенная», присвяченому 50-річчю польоту Ю.О.Гагаріна в космос (керівник Тимченко С.В.);
  •  ансамбль «Співаночка» -призер міжнародного фестивалю хорових колективів "Від Різдва до Різдва"(керівник Ластовченко К.М.).