Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Творчі конкурси 2012-2013

 

Всеукраїнські конкурси:

 

  •                Гречка Станіслав став лауреатом Всеукраїнської  Інтернет-олімпіади з російської мови та літератури у м. Одеса (керівник Тимченко С.В.);
  •                Григоренко Ганна стала переможцем Всеукраїнського конкурсу творів «Талановиті кадри України» (керівник Мацуєва С.В.).

 

Досягнення учнів у місті та області:

  •     18 учнів гімназії №3 стали переможцями міського конкурсу  „Собори наших душ” в номінаціях „Поезія”, „Проза” (керівники Тимченко С.В. (8 учнів), Мацуєва С.В.(7 учнів), Вагабова О.М.(2 учня), Пошевеля С.М.(1 учень);
  •     Сорокіна А.- переможець обласного конкурсу  „Собори наших душ” в номінації „Поезія” (керівник Мацуєва С.В.);
  •     Гречка Станіслав- переможець обласного конкурсу  „Собори наших душ” в номінації „Проза” (керівник Тимченко С.В.);
  •     творча команда гімназії стала лауреатом міського етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних (керівник Волчанська Т.М.);
  •     Баранцова Анна посіла ІІ місце у Міському конкурсі художнього читання, що  присвячений 120 річчю з дня народження М.І.Цвітаєвої (учитель Тимченко С.В.);
  •     команда 11-В класу посіла ІІ місце у міському конкурсі інтелектуалів «Формула успіху»;
  •     команда 10-В класу посіла ІІ місце в обласному конкурсі інтелектуалів «Брейн-ринг»;
  •     Кобякова Марія - І місце в обласному турі Всеукраїнського конкурсу літературних творів «Олімпійський рух: історія та сьогодення» в номінації «Проза»;
  •     Сорокіна Анастасія - лауреат обласного Марафону дитячої творчості "Діти єднають Україну" в номінації «Літературна творчість».
  •     Призери міського конкурсу творчих робіт "Ожившиереликвии":

        Старша вікова група:

               Вовк Костянтин - І місце (11-В клас), Кобякова Марія -ІІ місце (11-В клас), Бондарчук Дарья - ІІ місце (11-Б клас).

                                                    Молодша вікова група:

·               Лінник Ольга - І місце (6-Б клас), Дмитренко Поліна  - ІІ місце (6-Б клас), Нещадим Микито - ІІ місце (6-Б клас) (учитель Тимченко С.В.);

 

  •                Шипілова А. – лауреат міської акції на захист первоцвітів «Знай, люби, бережи» (керівник Ковтун Н.В.);
  •                Сидельникова Д., Павлєєва К.-лауреати міського конкурсу дитячої творчості «Мій Рідний Дім-Моя Земля» з нагоди «Дня Довкілля-2012»;
  •                Баранцова А. отримала диплом ІІ ступеню міського конкурсу «Зоряне коло»   в номінації «Вокал» (керівник Волчанська Т.М.);
  •                 учні гімназії стали переможцями міського конкурсу «Мій рідний край – моя земля»:
  •                Мушта І. – номінація «Фото» (керівник Руда Р.В.),
  •                Площик К. номінація «Малюнок» (керівник Троян О.О.),
  •                Ніколаєва А., Швецова А. –номінація «Вишивка» (керівники Башаріна О.В.,Ковтун Н.В.).

Досягнення гімназистів у районі:

 

  •     творча команда 10-в класу посіла ІІ місце у районному конкурсі літературно-музичних композицій «Серце на долоні» (керівник Волчанська Т.М.);
  •     І місце у районному етапі щорічного Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних (керівник Волчанська Т.М.);
  •     творча команда 6-Б класу посіла ІІ місце у районному конкурсі «Відкрий для себе Україну» (кл. керівник Бакай С.О.);
  •     ІІІ місце у районному конкурсі "За газетними рядками - справи юначі" (керівник Волчанська Т.М.);
  •     І місце у районному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я (керівник Волчанська Т.М.);
  •     представники учнівського самоврядування КЗО «Гімназія №3» «Спілка гімназистів» посіли ІІ місце у районному конкурсі-презентації креативних лідерських проектів «EVVIVA!» (керівник Волчанська Т.М.);
  •     команда 11-В класу І місце у районному етапі міського конкурсу інтелектуалів «Формула успіху»;
  •     І місце у районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика посіли учні Линник О., Бондарчук Д., Данилюк Є., Сорокіна А.  (вчителі Пошевеля С.М., Мацуєва С.В.);
  •     переможцями районного етапу міської виставки-конкурсу  зимового букету «Не рубай ялинку» стали учні Ільющенко Д., Удальцов М., Стрельцова А. (керівник Ковтун Н.В.) Ватаманюк К., Омеліч М. (керівник  Башаріна О.В.);
  •     Золіна Юлія - переможець районного конкурсу «Моя колекція»;
  •      учні 10-Б класу посіли ІІ місце у районному конкурсі пісні та строю (керівник Кабанов М.В.);
  •     команда гімназії посіла ІІ місце у районних змаганнях з кульової стрільби (керівник Кабанов М.В.);
  •     18 учнів учня гімназії №3 стали переможцями районного конкурсу  „Собори наших душ” в номінаціях „Поезія”, „Проза” (керівники Тимченко С.В. (8 учнів), Мацуєва С.В.(7 учнів), Вагабова О.М.(2 учня), Пошевеля С.М.(1 учень);
  •     Нагайцева О., Стрікалова С. –переможці районного конкурсу „Собори наших душ” в номінації «Образотворче мистецтво» (керівник Троян О.О.);
  •     Переможці районного конкурсу «Зоряне коло»:
  •        Баранцова А. посіла І місце  в номінації «Вокал» (керівник Волчанська Т.М.),
  •        Арчакова Г. – І місце в номінації «Художнє слово» (керівник Пошевеля С.М.),
  •        Саванчук Н.  – ІІІ місце в номінації «Художнє слово» (керівник Параскевич І.В.),
  •        ІІ місце у районному конкурсі «І на тім рушникові…» посіла Диба І. (керівник Ковтун Н.В.);
  •        учні гімназії стали переможцями районних конкурсів «Чорнобильська палітра», «Афганістан–біль моєї душі», «Дніпропетровщина – регіон лідер»,  «Знай, люби, бережи», «Мовчазні посланці минулого», «Мої права» (керівники Троян О.О., Башаріна О.В.,Ковтун Н.В.);
  • учні 7-б класи посіли ІІ місце у районному математичному конкурсі «Брейн-ринг» (керівник Галушка О.В.)