Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Творчі конкурси 2013-2014

В навчальному закладі створені оптимальні умови для реалізації потенційних здібностей  кожної дитини.  Щорічно збільшується кількість учнів та творчих колективів гімназії, які стають лауреатами, переможцями творчих, спортивних, інтелектуальних конкурсів, змагань, фестивалів міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних рівнів. Результатом наполегливої і систематичної роботи вчителів-наставників, що сприяє інтелектуальному, творчому та естетичному розвитку учнів, можуть служити такі досягнення гімназистів.

 

Міжнародні конкурси:

 

Нещадим Микита посів ІІ місце у міжнародному творчому конкурсі «Слово за нами!», присвяченому 1150-річчю слов’янської писемності (керівник Тимченко С.В.).

 

Досягнення учнів у місті та області:

 

  •     творча команда 10-А класу посіла І місце у міському конкурсі «Серце на долоні» (керівник Волчанська Т.М.);
  •      учні 6-А класу посіли ІІ місце у міському конкурсі «Відкрий для себе Україну» (керівник Пошевеля С.М.).;
  •      творча команда 10-А класу стала лауреатом міського фестивалю дитячої екологічної творчості «Екотворчість» (керівник Волчанська Т.М.);
  •       учні гімназії Сорокіна Анастасія, Арчакова Анна, Борисова Дар’я стали лауреатами міського туру ХІІІ  Всеукраїнського конкурсу  учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка;
  •        учениця 7-Б класу Арчакова А. посіла ІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу читців «І твоя, Кобзарю, слава, не вмре, не поляже» (керівник Пошевеля С.М.);
  •       переможцями міського конкурсу малюнків та фотографій  “Мій рідний край-моя земля!» стали Мирошниченко Н. та Авраменко В.(керівники Троян О.О., Руда Р.В.);
  •       лауреатами міського конкурсу «Знай, люби, бережи» стали Шишкевич А., Трохіна О., Шипілова А. (керівник Троян О.О.).
  •       учениця 10-Б класу Авраменко В. стала лауреатом міського творчого конкурсу «Діти єднають Україну» в номінації «Фотомистецтво» (керівник Руда Р.В.);
  •       учениця 9-А класу Мігдал Д.  стала переможцем міського літературного музейного конкурсу «В курені козацького батька Дмитра Яворницького» (під егідою Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького) (керівник Вагабова О. М.);
  •       команда гімназії стала лауреатом міського турніру з  правознавства "Гладіатори права" (керівник  Бакай С.О.);
  •       переможцями міського туру Всеукраїнського конкурсу «Урок казки» стали учні: Цвіткова П. (10-А клас); Якубова Б. (7-Б клас); Потиліко Е. (8-Б клас); Арчакова Г.     (7-Б клас); Шибанова М. (6-Б клас); Черба А. (8-В клас) (керівник Тимченко С.В);
  •       переможцями міського конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «З Україною в серці», присвяченого 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка стали Цвіткова П., Стенько М. (керівник Троян О.О.);
  •        Клочкова Д. стала переможцем міського конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Пасхальні кольори» (керівник Ковтун Н.В.);
  •       учні гімназії №3 стали переможцями міського етапу Всеукраїнського фестивалю творчості юних літераторів „Собори наших душ” в номінаціях „Поезія”, „Проза”:  Арчакова А., Линник О., Нещадим М.(7-б), Радович К. (5-а кл.) (керівник Тимченко С.В);    Сорокіна А., Богомолова Р. (11-б), Лисенко Я.(10-а), Кузіна Є. (5-г) (керівник Мацуєва С.В.);  Майкова О. (6-г) (керівник Пошевеля С.М.);
  •         Богомолова Р. стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край» в номінації «Образотворче мистецтво» (керівник Троян О.О.).;
     

у районі:

 

  •  творча команда 10-А класу посіла І місце у  конкурсах «Серце на долоні» та «Екотворчість» (керівник Волчанська Т.М.);
  • ​  творча команда 9-А класу посіла ІІ місце у  конкурсі «За газетними рядками-справи юначі» (керівник Вагабова О.М.).;
  •    учні 6-А класу перемогли у районному конкурсі «Відкрий для себе Україну» (керівник Пошевеля С.М.).;
  •   учениця 7-Б класу Арчакова Анна посіла І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу знавців творчості  та читців поезії Т.Г.Шевченка (керівник Пошевеля С.М.);
  •    Богомолова Р. стала переможцем районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край» в номінації «Образотворче мистецтво» (керівник Троян О.О.).;
  •    10   учнів гімназії №3 стали переможцями районного конкурсу  „Собори наших душ” в номінаціях „Поезія”, „Проза”:  Арчакова А., Ліннік О., Нещадим М.(7-б), Радович К. (5-а кл.) (керівник Тимченко С.В);    Сорокіна А., Богомолова Р. (11-б), Лисенко Я.(10-а), Кузіна Є. (5-г) (керівник Мацуєва С.В.);  Потиліко Є.(4-б) (керівник Вагабова О.М.), Майкова О. (6-г) (керівник Пошевеля С.М.);
  •    переможцями районного конкурсу «Об’єднаємось, брати мої» (до 200 р. Т.Г. Шевченка) стали Арчакова А.,  Сорокіна А., Борисова Д.  (керівники Мацуєва С.В., Пошевеля С.М.);
  •    Сорокіна А.- переможець районного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г. Шевченка (керівник Мацуєва С.В.);
  •     переможцем районного конкурсу  «Новорічна іграшка» став учень 5-А класу Мироненко Олександр (керівник Башаріна О.В.);
  •     учні 5-А класу Уварова М. та Єрак О. стали переможцями районного етапу міського конкурсу на кращий дитячий малюнок «Битва за Дніпро», присвячений 70-річчю визволення міста Дніпропетровськ від фашистських загарбників (керівник Штонда Т.Т.);
  •    учні 7-Б класу Бодріченко Є. та Линник О. стали переможцями районного конкурсу на кращий творчий проект, присвячений 70-річчю визволення міста Дніпропетровськ від фашистських загарбників (керівник Тимченко С.В., Троян О.О.); 
  •    Авраменко В., Хорунжа Г., Богомолова Р.- переможці районного конкурсу малюнків “Чорнобильська палітра»
    (керівник Троян О.О.);
  •     Стенько М., Богомолова Р. стали переможцями районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край» в номінації «Образотворче мистецтво» (керівник Троян О.О.).;
  •     переможцями районного конкурсу малюнків та фотографій  “Мій рідний край-моя земля!» стали Мирошниченко Н. та Авраменко В. (керівники Троян О.О., Руда Р.В.);
  •     переможцями районного конкурсу «Зоряне коло» стали Азеркевич В. (номінація «Вокал»), Саванчук Н. (номінація «Художнє слово») (керівники Волчанська Т.М.,Руда Р.В.);
  •     переможцями  конкурсу «Знай, люби, бережи» стали Шишкевич А., Трохіна О., Шипілова А. (керівник Троян О.О.).
  •     Іконникова А., Авраменко В. стали переможцями районного конкурсу з краєзнавства «Дивосвіт рідного краю» в номінації «Фотомистецтво» (керівник Руда Р.В.); 
  •      Клочкова Д. стала переможцем конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Пасхальні кольори» (керівник Ковтун Н.В.);
  •      команда гімназистів посіла І місце у змаганнях з військово-спортивного триборства (керівник Кабанов М.В.);
  •      переможцями районного конкурсу  «Мій домашній улюбленець» стали учні Нагайцева О., Редкач Р., Рубан Д., Галушка А. (керівники  Тимченко С.В., Пошевеля С.М., Руда Р.В.).