Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Творчі конкурси 2014-2015

Вершини творчості

 

Переможці конкурсів у 2014-2015 н.р.
 

Міський конкурс 
«Відкрий для себе Україну»
 

Творча команда 6-В класу посіла І місце
( керівники Волчанська Т.М., Тимченко Т.В.)

 Міський турнір з  правознавства

"Гладіатори права"

Творча команда гімназії посіла ІІІ місце

(керівники Штонда Т.Т., Волчанська Т.М.)

Міський етап Всеукраїнського конкурсу
  „Собори наших душ”

8 учнів гімназії №3 стали переможцями в номінаціях „Поезія”, „Проза”,«Образотворче мистецтво»
(керівники Тимченко С.В., Пошевеля С.М., Мацуєва С.В., Троян О.О.).

Районний конкурс 
 екологічних агітбригад

Творча команда 11-А класу –
ІІІ місце
(керівник Волчанська Т.М.)

Районний конкурс 
 "За газетними рядками - справи юначі"

Творча команда 10-Б класу –
ІІ місце
(керівники Вагабова О.М., Волчанська Т.М.)

     Міський фестиваль асоціації шкільних
євро клубів  

Члени гімназійного євроклубу "Viewpoint" посіли  ІІІ місце
(керівник Федіна Ю.П.)

 

Досягнення  у місті та області:

  • учні 6-В класу посіли І місце у міському конкурсі «Відкрий для себе Україну» Тимченко Т.В., Волчанська Т.М.).;
  • команда гімназії посіла ІІІ місце у  турнірі з  правознавства "Гладіатори права" (керівники Штонда Т.Т., Волчанська Т.М.);
  • члени гімназійного євроклубу "Viewpoint" посіли  ІІІ місце на  ІV  
  • міському Фестивалі асоціації шкільних євро клубів   (керівник Федіна Ю.П.);
  • вокальний ансамбль гімназії  "Співаночки"  став лауреатом  І  Міського конкурсу  Козацької пісні, присвяченого 200-річчю із дня народження Т.Г.Шевченка (керівник Ластовченко К.М.);
  • Линник Ольга стала переможцем міського та обласного етапів конкурсу знавців української мови ім.. Петра Яцика (вчитель Пошевеля С.М.);
  • переможцем міського конкурсу «Зоряне коло» стала Озеркевич В. (номінація «Вокал»);
  • Санько Т. став переможцем міського конкурсу «Ожившие реликвии» (керівник Тимченко С.В.)
  •  7 учнів гімназії №3 стали переможцями міського етапу Всеукраїнського фестивалю творчості юних літераторів „Собори наших душ” в номінаціях „Поезія”, „Проза” (керівники Тимченко С.В., Пошевеля С.М., Мацуєва С.В.);
  • Дмитрієва В. стала переможцем міського конкурсу «Наддніпрянські замальовки» в номінації «Образотворче мистецтво» (керівник Троян О.О.).
 


Досягнення у районі:

 
  • творча команда 10-Б класу посіла ІІ місце у  конкурсі «За газетними рядками-справи юначі» (керівники Вагабова О.М.. Волчанська Т.М.).;
  • учні 6-В класу посіли І місце у районному конкурсі «Відкрий для себе Україну» (керівники Тимченко Т.В., Волчанська Т.М.).;
  • творча команда 11-А класу посіла ІІІ місце у  конкурсі екологічних агітбригад (керівник Волчанська Т.М.).;
  • 10   учнів гімназії №3 стали переможцями районного конкурсу  „Собори наших душ” в номінаціях „Поезія”, „Проза”, «Образотворче мистецтво»  (керівники Тимченко С.В, Пошевеля С.М.,Мацуєва С.В., Троян О.О.);
  • ІІ місце у  районному конкурсі  «Новорічна іграшка» посіли  учні 1(5)-В класу  Волошина М., Волошина А.;
  • команда гімназії посіла І місце в районних змаганнях з кульової стрільби (керівник Кабанов М.В.);
  • 4 учні гімназії  стали призерами районного етапу Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім.. Петра Яцика;
  • команда гімназії посіла ІІ місце у районному конкурсі «Формула успіху» (керівник Волчанська Т.М.);
  • переможцями районного конкурсу «Зоряне коло» стали 6 учнів гімназії;
  • команда гімназії стала переможцем районного турніру з правознавства "Гладіатори права"! (керівники Штонда Т.Т., Волчанська Т.М.).