Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради, Індустріальний район


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Творчі конкурси 2016-2017

Досягнення гімназистів у районі:

 

  •    Команда 6-Г класу  посіла ІІІ місце  у  конкурсі  «Відкрий для себе Україну» (керівник Іванова І.К.);
  •    творча команда 9-А класу посіла ІІ місце у  конкурсі  дитячо-юнацької медіа творчості  "Junior Media Dnepr" (керівник Леб О.В.);
  •   команда гімназії отримала спеціальний приз від районної Ради Лідерів та міського Дитячого Парламенту за участь у Конкурсі моделей учнівського самоврядування "MAXIMA"!  (керівник Волчанська Т.М.)
  •   Саванчук А. –диплом ІІ ступеня в номінації «Художнє слово» (районний етап міського фестивалю дитячої творчості «Зоряне коло»);
  •    Вергелюк О. посів ІІ місце  в відбірковому етапі  міського конкурсу на кращого читця української поезії «О, слово рідне, хто без тебе я» (керівник Мацуєва С.В.); Пошевеля А. була відзначена грамотою (керівник Вагабова О.М.).
  •    переможцями районного етапу конкурсу з дизайну „Крок у майбутнє” стали Боженова К. та Григораш Д.(керівники Башаріна О.В., Троян О.О.);
  •   переможцями  районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край» стали  Мерзлякова Є. та Петрина А. (керівник Троян О.О.);
  •   команда гімназії посіла І місце в районних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки  (керівник Кабанов М.В.);
  •   ІІ місце - у районних змаганнях з військово-прикладних видів спорту (керівники Кабанов М.В., Загоруйко О.В.);
  •   команда гімназії  посіла ІІ місце у районних змаганнях з баскетболу  «Ігри Дніпра» (керівник Порубай С.В.);
  •   команда гімназії  посіла ІІІ місце у районних змаганнях зі стрітболу (керівник Голубничий Д.Ю.);

                                                 
          у місті та області:

  •   5 учнів  гімназії №3 стали переможцями міського етапу Всеукраїнського фестивалю творчості юних літераторів „Собори наших душ” в номінаціях „Поезія”, „Проза”: Линник О., Радович К. (керівник Тимченко С.В.), Вергелюк О., Литвинов І. (керівник Мацуєва С.В.), Пасечник П. (керівник Леб О.В.), Бондарчук М. (керівник Параскевич І.В.);
  •   Линник О. посіла І місце у Міському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «Музей АТО: мої враження та відчуття» (керівник Тимченко С.В.);
  •   Вергелюк О. –лауреат міського конкурсу на кращого читця української поезії «О, слово рідне, хто без тебе я» (керівник Мацуєва С.В.);
  •   Озеркевич В.  отримала диплом І ступеня міського фестивалю дитячої творчості «Зоряне коло» в номінації «Вокал»;
  • ‒       Тінтулова А. отримала  диплом І ступеня міського фестивалю авторської пісні «На крилах пісень» (керівник Волчанська Т.М.);
  •   Мерзлякова Є. посіла І місце у конкурсах „Ми проти насильства і жорстокості” «Молодь проти гендерного насильства» та у  конкурсі ілюстрацій до творів О.Заржицької  «Легенди Придніпров’я» (керівник Троян О.О.);
  •  переможцями обласного конкурсу  «Розповім про подвиг» стали    Кабанов О., Давиденко М., Якубов Б. (керівник Тимченко С.В.);
  •    команда гімназії посіла І місце в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» за участю шкільних лідерів учнівського самоврядування;
  •   команда  гімназії  стала лауреатом  міських змагань зі спортивного орієнтування «Золота Осінь-2016» (керівник Порубай С.В.);
  •   команда  гімназії  посіла ІІІ місце  у міських змаганнях з гірського туризму  та ІІ місце - у туристичному багатоборстві (керівник Порубай С.В.).


Всеукраїнські досягнення:

 

Всеукраїнській конкурс проектів з інформатики "Весела наука" м. Одеса

  • У номінації рекламний ролик "Мама це не просто слово"  дипломи на бронзові медалі отримали учениці 4(8)-А класу  Барабан Катерина та Мунтян Олександра. 
  • У  номінації короткометражних фільмів "Залежність людства від науково-технічного прогресу" ІІ місце та срібну медаль присудили фільму "Буття" учнів 7(11)-Б класу Воробйова Павла та Іванова Олексія.  У  створенні  цього  проекту були задіяні  актори, а саме учні гімназії  Волкова Анастасія   та Сорсорян Філіпп. Це і їх нагорода!
  • У номінації графіка "Брати наші менші" золоту медаль та диплом за  перше місце отримала   учениця 3(7)-В класу Подлєснова  Вероніка з плакатом  "Мама- найважливіше слово у світі"!

Вчителі Вовк Т.В., Яковець М.В.

 

Міжнародні досягнення:

 

                  переможцями Х Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя» стали учні 2(6)-В класу Мироненко Д. та Трудов М. (керівник Дядюшкіна І.О.).