Змагання та конкурси

Всеукраїнський конкурс проектів з інформатики "Весела наука" м.Одеса

16-17 квітня 2016 учні гімназії приймали участь у конкурсі-захисті проектів з інформацики у трьох номінаціях : відеоролік, мобільни додатки та фотографія. Ми повернулися з Одеси переможцями:
Решетняк Ростислав, 7(11)-Б - 1 місце в номінації  додатки для мобільних телефонів (вчитель Яковець М.В.);
Данильчук Анна, 7(11)-Б - 1 міісце в номінації фотографія "Піймай момент шастя" (вчитель Вовк Т.В.);
Герман Павло, 5(9)-Б  - 2 місце в номінації додатки для мобільних телефонів (вчитель Вовк Т.В.);
Юрченко Олексій та Калюжний Євгеній, 7(11)-Б - 3 місце у номінації відеороліків "Емпатиія - відчуй себе на місці іншої людини" (вчитель Яковець М.В.);
Воробйов Павло та Биковський  Сергій , 6 (10)-Б - 3 місце у номінації відеороліків "Емпатиія - відчуй себе на місці іншої людини" (вчитель Вовк Т.В.).

Змагання по кульовій стрільбі.

6 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про Збройні Сили України". Цей день став офіційним святом - День Збройних Сил України. За 21 рік, незважаючи на проблеми і випробування, українське військо стало основним гарантом незалежності і територіальної цілісності нашої держави.

Напередодні ХХІ річниці Збройних сил України серед учнів 6(10) - 7(11) класів пройшли змагання по кульовій стрільбі. Переможцями змагань стали Хамза Зеригат Омар 7(11) -в клас(1 місце), Баглюк Олег 6(10) -а клас(2 місце) і Вовк  Костянтин 7(11) -в клас(3 місце). Поздоровляємо переможців.

Свято «Козацькі розваги»

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. І водночас цей день відзначається Днем українського козацтва. У незалежній Україні це свято офційно існує з 1999 року, але неофіційно святкується вже декілька століть.

Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових книжок і художніх творів, знято фільмів. Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави – гімні України. Козаків можна побачити на парадах українського війська, їх зображення є на українських грошах та поштових марках. А про малого хлопця і дорослого парубка, що вміє відстояти свою честь і захистить слабшого, старого, жінку, у нас кажуть: справжній козак. Козак в уявленні українця – це звитяжний воїн, що не розлучається з шаблею, захисник Вітчизни, оборонець прав, віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе під небом України.

У середу, 17 жовтня, у  гімназії відбулося свято «Козацькі розваги». Учні 1(5) класів змагались на право називатися справжніми козаками. Учні декламували вірші про козаків, відсилали «Лист султану», показали свою «Козацьку єдність» та відправились «У пошуки символу козацької єдності»!

Наші «маленькі козачата» довели, що «Козацькому роду-нема переводу»!

Результати змагань:

І місце–1(5)-г клас;

ІІ місце–1(5)-а,б класи;

ІІІ місце–1(5)-в клас.

Вітаємо!

12 квітня відбулися змагання військово-спортивної гри "Зірниця" серед навчальних закладів Індустріального району.
Десятки хлопців і дівчат нашого району боролися за звання кращої команди. Стройова виучка, топографія, кульова стрільба, силові вправи і біг, основи військово-медичної підготовки. Всім цим треба було оволодіти, щоб стати кращими. Команда гімназії посіла IV місце. У конкурсі з кульової стрільби і військової медицини ми виявилися другими. Оля Кирпичова стала кращим стрільцем змагань, а Настя Сорокіна перемогла в теоретичному конкурсі з військової медицини.

Сьогодні, 11 квітня,  відбулися спортивні змагання Індустріального району з військово-прикладних видів спорту, присвячені 67-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Команда хлопчиків нашої гімназії посіла
друге місце по підтягуванню на перекладині.
Честь гімназії захищали Ігор Лелека(6-б), Андрій Тодоров та
Хамза Алі (6-в).

Напередодні 20-річчя утворення Збройних Сил України гімназисти змагалися в кульовій стрільбі з пневматичної гвинтівки. Приємне те, що в змаганнях взяли участь і дівчатка.
І не лише взяли участь, але і завоювали призові місця.

Два перші місця - зайняли Малишко Юлія і Паплик Костянтин

Два другі місця - Колесниченко Марія і Кучер Ростислав

Третє місце -
Пустельник Назарий

Поздоровляємо переможців!

На вогневому рубежі Юлія Малишко і Марія Колесниченко

Команда Гімназії в складі Дольник Тетяна і Марченко Тетяна 6(10) б клас зайняли друге місце в районних змаганнях по медичній підготовці з нагоди 20-ої річниці Збройних Сил України.

У особистому заліку по накладенню шини перше місце завоювала учениця 6(10)б класу Марченко Тетяна.

Не так пощастило команді стрільців. Вони виявилися на п'ятому місці серед 17 - учасників змагань.

На вогневому рубежі учень 7(11) в класу Павло  Краснощок

20 жовтня цього року команда гімназії в складі 6(10)-В класу (класний керівник Тимченко Т.В.)  брала участь у конкурсі пісні та строю, присвяченому 68-ій річниці визволення  Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників.

Команда зайняла ІІІ місце
серед середніх учбових закладів Індустріального району.
За зразкове виконання строєвої пісні гімназисти нагороджені грамотою.