Змагання пам'яті Героїв Небесної сотні

21 лют. 2022

Сьогодні в нашій гімназії пройшло триборство з вогневої підготовки серед учнів випускних класів, яке було присвячене пам'яті Героїв Небесної сотні. Майбутні захисники України змагалися в трьох видах. Це вже звичні змагання з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки та нові змагання зі "стрільби" з лазерної гвинтівки та лазерного пістолета. Найкращою виявилася команда 7-B класу. Стрілки 7-Б класу були другими, а 7-А класу посіли третє місце. Вітаємо переможців та бажаємо їм нових спортивних досягнень.